Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

eşim üstüne üstlük kestirip atıyor kimi zaman,yok bize uzak olsun yok 2 sene daha bekleyelim falan çok üzülüyorum o böyle deyince oysa ki ben çok istiyorum çocuğumun olmasını

emin ol benim kadar üzülemezsin ve çaresiz kalmamışsındır,eşimin benden önceki evliliğinden oğlu var bana şimdi olmaz düşünmüyorum dediği zamanlarda kahroluyordum nasılsa çocuğu var istemiyor diyordum ve onları öyle görünce neden benden çocuk sahibi olmak istemiyor diye çok üzülüyordum,hamile olduğumu öğrenince bu sebeple mutlu olamadım çünkü açık ve net istemiyorum daha zamanı var diyordu ama tahmin ettiğim gibi olmadı çok mutlu oldu...hatta sabah işe giderken çalışanlara pasta almış baba oluyorum diye,ama bebeği kaybettik.şimdi konuşuyoruz yeni evliydik sürtüşmelerimiz vardı ben düşünmeden çocuk sahibi oldum şimdi oğlum yarım büyüyor yine aynısı yaşamaktan korktuğum için öyle düşünüyordum artık seni tanıyorum evliliğimiz oturdu diyor,zor günler geçirdim çok ağladım çocuk fikrinden uzaklaştım o dönem.ama şimdi de bekliyoruz en hayırlı zamanda hayırlı bir evlat diliyoruz.sabrını ve inancını kaybetme ve düşüncelerinden asla ödün verme üzerine de gitme bu konuyla dua et,emin ol baba olacağını öğrendiği dakikada herşey değişiyor....

kızlar ben dün akşam hem idrar testi yaptım ardından da kan testi yaptırdım ikisinde de sonuç negatif

hayırlısı olsun be canım, bu ay ben de çok ümitliydim idrar, ardından kan ikisi de negatifti ama hayırlısı buymuş demekki.

günaydın tatlımmmmmm amin canım güzel dilerin ve duların için tabiki herzaman bekleriz ama biran öncede göbüşünü bebiş dolsun isteriz dimi amaaa :)
inşallah canım hepimiz için aminn. pazar günü oğlumun mezarına gidecez, çok ilginç bi anne oğlunun mezarına gideceği için heyecanlanıyor bi an önce pazar olsun istiyor. :44:

çok haklısın bu konuda yapılacak en doğru şey sabretmek ve dua etmek...

kızlar 3 gündür ateş ölçümü yapıyorum
reglime suan tam 6gün var

10.06.2012****36.5
11.06.2012****36.7
12.06.2012****36.8

yükselmeye başladı ben geçen ay ateşim düşünce adet olucamı anlamıştım

sabahları saat 7:00 koltuk aldından dijital ölçer kullanıyorum

duaaa edin kızlarrrr tutsunnn :)

hadi inşallah kuzum hayırlısıyla

hadi inşallah haberini alırız bizde seviniriz....her sabah temmuz ayı topiğinde olmama rağmen b.sayarı açınca bakıyorum güzel haberler varmı diye...şeytanın bacağını seninle kıralım nagihancım bizede umut ve moral olsun inşallah...

amin canlarımmmmm inşallah hayırlısıyla inanın hepimiz için dua ediyorum dualarımdada sizler varsın umarım herkez hamiş kalır göbüşümüz şiş şiş dolanırız ortalıklarda hahahaha

ben bu ay hesaplamadım yumurtlama gününü saldım çayıra oldum havada sıcak zaten değil çalışmak insanın dokunası gelmiyor demekki bu çalışmalar kışın daha verimli olur

neee temmuz topiği açıldı mıııı hemen koşuyum orayaaa

çoktannnnnn tatlımmm yoğun istek üzerine açtım ama oraya fazla bakamıyorum keza burayada bakmam zor oluyor işyerindeyim çünkü bütüngün :) haziran hamişlerimizii çıkaralımmm orayada gelicezz inşallahhhhhhhhhhhh :)

ben bu ay hesaplamadım yumurtlama gününü saldım çayıra oldum havada sıcak zaten değil çalışmak insanın dokunası gelmiyor demekki bu çalışmalar kışın daha verimli olur

canım bekle geliyorum ovulasyon kiti al sana bir site söylicem tmm :) ben memnun kaldımmm çok iyi :)

yok kız biz yazın daha verimliyiz ilk bebeğimde ağustos sıcağında olmuştu zaten, duşa giriyoz ki giriyoz her gece, bari sebebi olsun

ben bilerek hesaplamadım hesaplasamda bir hesaplamasamda geçen ay kırk döndüm ayaklarımı diktim yok sabah olunca daha iyiymiş dedim adamın tepesine çullandım 2 arayla daha iyimiş dedim adam verici gibi hissediyorum kendimi dedi bak dedim bu ay tamam ama olmadı bırak güzelim bu işleri dedi hesaplama stres oluyorum dikme ayaklarını normal eskisi gibi uyuyalım tadını çıkar dedi bende peki dedim hesaplamıyorum şimdi....

Kızlar slm,

Bu sabah ciddi adet sancısı çektim ama gelen yok, tabiki istemiyorum olmayı ama başkada hiç belirtim yok.Normal adet öncesi belirtiler, hani yazıyorlar ya kirpik karışması, kaşıntı, gözbebeği büyümesi yok annem yok bende öle bişiiii ayın 16 sını bekliyom bakalımmm dualarınız plssss :)

zaten hamilelik belirtilerin hepsi adet belirtileri ile aynı mide bulantısı baş dönmesi sonraki zamanlarda beliriyor,tek belirti adet gecikmesi,senin ne kadar gecikti adetin??

zaten hamilelik belirtilerin hepsi adet belirtileri ile aynı mide bulantısı baş dönmesi sonraki zamanlarda beliriyor,tek belirti adet gecikmesi,senin ne kadar gecikti adetin??

canım geçen ay 13 ünde oldum bu ay 16 sı diye hesapladık 3 gün atıyor diye yani gecikme yok ama heran gelecekmiş gibi

ne kadar içten anlatmışsın...böyle eskiden sıkıntı görünen olaylara şimdi gülümseyerek bakabilmek inan biizm olgunlaştığımızı gösteriyor.. canım çok hoşsun!: )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…