Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

adetime 5 gün var ama bahsettiğim belirtileri yaşıyorum test yapayım mı sizce?
bence yap ama erken oldugu icin cıkmama ihtimalini de göz önünde tut..en azından cıkarsa erken ögrenmiş olursun,cıkmazsa vakti gelince bi daha yaparsın..gerci benim bgn olmam lazım ama cesaretimi toplayıp yapmadım:):) hehe söylemesi kolay oluyor

tebrik ederim canım inşallah bende senin gibi hamileyimdir çok istiyorum anne olmayı rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

bugün yapıcam om halde işten eve gider gitmez ilk işim bu olur:))
peki eğer varsa bebek çıkar mı adet günü gelmeden mümkün mü bu

erken ögrenenler oluyor,ama senin aldıgın testle cıkar mı bilmiyorum..kişisine göre değişiyor,adet gecip 1 hafta sonra testte cıkanlar da oluyor mesela..bi de sabah ilk idrarla yapılan daha dogru oluyor deniyor biriktiği icin sanırım

erken ögrenenler oluyor,ama senin aldıgın testle cıkar mı bilmiyorum..kişisine göre değişiyor,adet gecip 1 hafta sonra testte cıkanlar da oluyor mesela..bi de sabah ilk idrarla yapılan daha dogru oluyor deniyor biriktiği icin sanırım

hadi inş. gelmezlerde bizlere güzel haberler verirsin canım ben 3 yıla yaklaştı bi sıkıntı yok eşimdede bendede hgs çektirdim oda temiz çıktı klomen kullanmak istedim ama doktor vermedi hersey yolunda diye direkt aşılama dediler bende korkudan bekliyorum öyleee

benim dört gün geçmişti zor sabrettim ama hayal kırıklıgı yasamak da istemedim,belirtiler iyice kendini gösterince test alıp öğlen vakti yaptım ve direkt cok hızlı bir sekilde ikisi de kırmızı oldu sok oldum basta cünkü önceden yaptıgım testlerin basında en az 5 dk bekliyordum...bence gününün gecmesini bekle,zor ama üzülüyo insan sonra

amin canım inşallah gelmezler.. bizim de 1bucuk sene oldu 2ye dogru gidiyoruz ama hala yok,bence büyük bir sınavdan geçiyoruz-sabır imtihanı...ben de hsg yeni cekildim bi problem yok eşimde de yok..bakalım beklemekten başka çaremiz yok..Ama bir de ben psikolojik olarak çok bunaldım arkadaşlarım tek tek sorunsuz hamile kaldılar,e sen de yap artık demeleri,kayınvalidemlerin ve herkesin bi beklentide olması beni çok ama çok gerdi..namaz kılarken bile hüngür hüngür aglamaya başlamıştım bi ara:S Allahın izniyle atlatıyorum...Gelecek,bir gün bebişim gelecek inanıyorum...

Allah herşeyin hayırlısını versin herkesin tek tek "sorunsuz" gözüken hamileliklerini görüyor olman ilerde onların kusursuz hayatları da olacağı anlamına gelmez canım kim garantisini verebilir ki...inşallah herkesi rabbim korusun ama demem o ki bazı şeyler sadece görünüyor bize...Hayırlısıyla en hayırlı zamanda gelecek bebeklerimiz yoksa bebeğin gelmesi değil mesele hayırlısıyla evlat sahibi olabilmek sen de gönlünden bunu geçiriyorsundur tabi sabredelim hayırlısını dileyelim...

günaydın kızlar hamişlerimiz var galiba Allahım nazarlardan korusun bebişlerine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin, ben regli bitirdim ve döndüm aranıza.

kızlar ben dün akşam hem idrar testi yaptım ardından da kan testi yaptırdım ikisinde de sonuç negatif

günaydın kızlar hamişlerimiz var galiba Allahım nazarlardan korusun bebişlerine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin, ben regli bitirdim ve döndüm aranıza.

günaydın tatlımmmmmm amin canım güzel dilerin ve duların için tabiki herzaman bekleriz ama biran öncede göbüşünü bebiş dolsun isteriz dimi amaaa :)

kızlar ben dün akşam hem idrar testi yaptım ardından da kan testi yaptırdım ikisinde de sonuç negatif

olsun sağlık olsun rabbimin dediği olur gönlünü ferah tut tatlımmmmmmmm

Kızlarrrrrrrrrrr

nerdesinizzzzzz

bugün topik biraz dolu

herkez beklemede galibaaaa

muhabette gelen yokmuuuu

olmaz mı canım burda birbirimize destek olup moral veriyoruz ne güzel..
allah dilediğinde bizde anne olacağız inşallah
ben yeni evliyim ama en az sizin kadar çocuk hasreti çekiyor ve çocuğum olsun istiyorum rabbim hayırlısıyla nasip eder inşallah
benim ise tek problemim eşimiz bu konuda isteksiz olması yani çocuk fikrine pek sıcak bakmıyor...

olmaz mı canım burda birbirimize destek olup moral veriyoruz ne güzel..
allah dilediğinde bizde anne olacağız inşallah
ben yeni evliyim ama en az sizin kadar çocuk hasreti çekiyor ve çocuğum olsun istiyorum rabbim hayırlısıyla nasip eder inşallah
benim ise tek problemim eşimin bu konuda isteksiz olması yani çocuk fikrine pek sıcak bakmıyor...

olsun bende öyle düşünüyordum hamile olduğumu iş yerinde yaptığım testle öğrendim mutlu olamadım nasıl tepki verecek bilemedim gerildim eve gittim süpriz yapıp söyledim tahmin ettiğim gibi olmadı mutluluktan beraber ağladık,sonra dış gebelik olduğunu öğrendik herşeyde bir hayır vardır şimdi ikimizde çok istiyoruz bebekle ilgili planlar yapıyoruz konuşuyoruz daha önce lafı bile açılmıyordu hatta ara ara tartışıyorduk...sıkma kendini herşeyin hayırlısı bak şimdide bekliyoruz olsun diye...belki pişmanlık duyuyordur geçmişe karşı diye düşünüyorum her ay elimiz boş dönünce yüzünden belli oluyor....

bende ocaktan beri istiyorum ama daha öncelerden istemediğim için korunuyordum ben istemiyorum sıcak bakmıyorum diye eşimde bu konuda bana baskı yapmadı bir tek laf etmedi zira bende onun benim gibi düşündüğünü düşünüyordum isteseydi söylerdi diye düşündüm
ama bana hiç belli etmedi deli gibi bebeğimiz olsun istiyormuş meğersemmm :) hatta şimdiden olursa diye kirli bıyık bırakıyor neymiş efem bebek haberi alınca bıyık bırakcakmış ben ön hazırlığımı yapıyorum diyor ama benim eşi cocukları çok seviyor yolda otobüste bizim oturduğumuz sitelerde bayılıyor alır kucağına öper sever bakkala bile götürmüştür bir çok çocuğu tanımadığı halde hele bide kendimizin olduğunda bilemiyorum ne olacak keza olursa şimdiden biliyorumki çok şımarık bi bebek olacak eminimm babası çok şımartıcak her dediğini yapacak eminimmm :) allahtan hayırlısını olsun diyor geçen aylardan testin azizliğine uğradım çift çizgi çıkmıştı ama tabiki negatifti acaba ben mi yanlış görüyorum diye eşime gösterdim göztermez olaydım :) kucakladı döndürdüde döndürdü başımı döndürdü delllii ne olucak işte kızlar ben ocaktan beri bekliyorum bende daha çok kocam bekliyor hatta 6 aya kadar şöyle yaparız son 2 ay kesinlikle yanlız bırakmam seni vs vs güzel duygular evlenen herkez ister erken olsun ister geç evlenilince isteniyorr illakiii :) sevgilerrr

eşim üstüne üstlük kestirip atıyor kimi zaman,yok bize uzak olsun yok 2 sene daha bekleyelim falan çok üzülüyorum o böyle deyince oysa ki ben çok istiyorum çocuğumun olmasını

eşim üstüne üstlük kestirip atıyor kimi zaman,yok bize uzak olsun yok 2 sene daha bekleyelim falan çok üzülüyorum o böyle deyince oysa ki ben çok istiyorum çocuğumun olmasını

istememesinin sebebi bence hazır değil bak hamile kalıpta söyle bakalım ben hamileyim bebeğimiz olacak ne sevenir ne severin şimdiki erkekler kendilerine güvenemiyorlar da onda :) üzülme canım allahın dediği olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…