Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

kizlar bugun kasigimin ortasinda nabiz atmasi oldu. 2kez oldu simdiye kadar
sizce neden oluyo

benim alt karnımda seyirme damar atması gibi geçen aydan beri oluyor bende çok merak ediyorum nedir diye anneme sordum iyicene unutmuş hamileliği şimdi her hamileyede soramıyorum o ne bu ne diye,herkeste bir havalar sanki onlar beklememiş heyecanlanmamış gibi "dur ya acele etme ya belirti falan yok"herkes bişey söylüyor bende kimseye soramıyorum.

bende soramiyorum kimseye hic tanidigim hamilede yok. gecen bizim burda hamileler toplanmisti hastanenin bahcesine indim esim hastanede yatiyodu bi hava alalim dedik onumuzden 50 den fazla hamileler gecti. gozlerim doldu kiskanarak baktim. oradan ayrildik dogum hanenin onundeki banka oturmisuz tesadufen. ay birden bi bagirtilar inlemeler duyduk kadin dogum yapiyomus camlarida acmislar. cok korktum her dogum boylemidir acaba dedim essime. ama bebegi kucana aldigi zaman her anne aciyi unutuyormus.

ben hamile olsamda iş stresinden çocuk karnımda fır dönüyordur bi tarafa sinip kalmıştır hormon salgılayamamıştır garibim korkmuştur bu ne böyle diye,bazen acaba çok iş stresi yaşadığım içinmi olmuyor diyorum :44:

o karın altındaki seyirme bende de oluyor doktoruma sordum, ben 4 ay önce sezeryan oldum,yaraların iyileşiyor ondan oluyor dedi.

ii akşamlar ii tatiller kızlar, hafta sonu yokum geldiğimde güzel haberlerinizi alırım inşallah.

kızlar ben geldim ine yaww sanki adet olmuşum gibi kasıklarım belim hatta belimden aşşası komple ağrıyor ama hala kırmızı yok accıkta midem bulanır gibi oluyor anlamadım ben yawwwwww
çoook canım acıyoooorrrrrrr

canım dinlen sen ve çokta aklına takma sabııırrr sabıırr biliyorum zor ama bkalım inşallah adet olmassın

ya canim sen o zaman bi kan testi yaptir test bildigim ilk 5 dk sonrasinda yaniltiyormus ama yarim saat sonra cift cizgiyle hamile oldugunu ogrenenler bile var,,,belirtinde var ayyy hadi inss sen bi kan testi yaptirsana....inss hersey gonlunce olsun canim...

merhaba arkadaşlar,
kabul ederseniz bende aranıza katılmak istiyorum çünkü bizde 2 aydır bebiş için çalışıyoruz
Dilerim bu ay çift çizgiyi görebilirim hatta hepimiz görebiliriz

hosgeldin canim inss cabukca sana gelir melegin...

canim belki stresstendir takma kafana kirmizilar yoksa umut buyuk ama sen hic orali olma eger adetinin ustunden bir kac gun gectiyse bir test yap bakalim belki melegin geldi,,,ben kizimda yasadim butun belirtileri belimin yarisi agrirdi o kadar garip agrilar yasiyorsun ama bi yandanda adet sancisiyla herseyi ayni oluyor iste bu yuzden aldana biliyoruz,,ama inss melegin gelmistir

veeee kizlarr bugun bizde attik kendimizi disari hava guzeldi ve burda bugun cuma gunu olmasi nedeniyle tatil,,,ayrica hepimizin cumasi mubarek olsun,,,iki gundur acayip agrilarim var kasiklarim sanki kopuyor icimden oyle yeniden bebek sahibi olmak geliyor ama bi yandanda esim ne yapacan birtane var onu buyut diyor oyle uzuluyorumki,,ama ben tedavimin etkisinin gecmesini ve biran once ikinci bebegimi kucagima almak istiyorum ahhhh bu adamlar neden bizi anlamazlarki skintilari ceken biz ama onlar cocuk sahibi olmak icin hep erken hissederler kendilerini....neyse siz bana takilmayin sizler nasilsiniz kizlar hepinizin yorumlarini okudum ayri ayri heycan yasiyorsunuz dilerim rabbim gonlunuze gore ve hayirlisini verir aminnnnnnnnnnnnn

hadi hayirlisi olsun inss hamis kalirsin bat ne zaman canim...

pampisim hic bi bilgim yok canim catlatma ignesimi vuruluyorsun sen???

yaptirdim bile 29 mayista. aslinda benim adetim dkh sonra cok duzinsizlesti. 4 ay once biraktim hep gununu 10 12 gun geciyodu. bide hic yumurtlama olmuyodu. dedim keske ct ignesi adetimi duzenlese gecikmese benimkide hayal iste. dkh kullandim adet dengesini bozdum cok pismanim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…