Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

slm arkadaşlar
çarşamba günü dr a gittim.. yumurtam gelişmiş bana duphaston verdi bugünden itibaren başlıcam kullanmaya.. bi de gün aşırı ilişki muhabbeti işte... gerçi eşimde %15 hareketlilik var sayı 46 milyon onada ilaç verdi... morelimizi çok bozdu aşılamayla bile olmaz dedi ama biz morelimizi bozmamaya çalışıyoz.. hatta eşim ilaçları içerken 'vay küçük sıpa sen dünyaya gel de ben sana gösteririm.. neler içirttiriyor bize ' diye söyleniyor gülerek ısırcam onun yanaklrını diyor :)))
dualarınız eksik etmeyin ne olur..

bu arada bat 21 haziran..

iyi aksamlar kizlar catlama ignesi adet gecikmesi yapabiliomus dogrumu?

mayıs ayında bende çatlatıcı iğne kullandım ama gecikme olmadı tam günündeydi fakat adet sancılarımın 2katıydı çok ağrı yaptı yaptıran arkadaşlardanda hiç duymadım adetinde gecikmemi oldu

slm arkadaşlar
çarşamba günü dr a gittim.. yumurtam gelişmiş bana duphaston verdi bugünden itibaren başlıcam kullanmaya.. bi de gün aşırı ilişki muhabbeti işte... gerçi eşimde %15 hareketlilik var sayı 46 milyon onada ilaç verdi... morelimizi çok bozdu aşılamayla bile olmaz dedi ama biz morelimizi bozmamaya çalışıyoz.. hatta eşim ilaçları içerken 'vay küçük sıpa sen dünyaya gel de ben sana gösteririm.. neler içirttiriyor bize ' diye söyleniyor gülerek ısırcam onun yanaklrını diyor :)))
dualarınız eksik etmeyin ne olur..

bu arada bat 21 haziran..

insallah bebegin olur cnm. benimkide tam ct ignesi oldum yorgunum diyip yatiyo uff bebek bu sefer olmassa sen suclusun belki bi sansimiz vardir dedim. oda cok istiyo bebegimiz olsun ama hic bi sey yapmiyo cabalamiyo.

hadi hayirlisi olsun inss hamis kalirsin bat ne zaman canim...
inşallah canım isteyen herkesin olsun daha adetim yeni bitti çalışmalara başlıycam :KK1:
bidahaki adetim 24 haziran

heee daha cok var yaaa simdiden boyle yaparsann =)))

yaptirdim bile :-) 29 mayista. aslinda benim adetim dkh sonra cok duzinsizlesti. 4 ay once biraktim hep gununu 10 12 gun geciyodu. bide hic yumurtlama olmuyodu. dedim keske ct ignesi adetimi duzenlese gecikmese benimkide hayal iste. dkh kullandim adet dengesini bozdum cok pismanim.

=((( dr tavsiyesi ilemi vuruldun yoksa senmi istedin canim yaa inss herseyin hayirlisi olur birde sogan kuru kullananlar var adeti duzenliyormus denedinmi hic???

:KK28:
melek2828.......................BAT- BELİRTMEMİŞ
meslisdeniz...........................BAT-14 Haziran

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

geldikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk inşallah bu ayyyy

heee daha cok var yaaa simdiden boyle yaparsann =)))

=((( dr tavsiyesi ilemi vuruldun yoksa senmi istedin canim yaa inss herseyin hayirlisi olur birde sogan kuru kullananlar var adeti duzenliyormus denedinmi hic???

hic kullanmadim sogan kurunu nasil yapcm. burda dk yazmadan eczaneler igneyi vermiyo. dk tavsiye etti. hatta tavsiye etmedi direk ct ignesi yapcaz dedi ama ondan once yumurtlaya yardim icin hap verdi

Yoğun istek üzerine geldim :))) kızlar ya ben bu ay hiçbişe olamadım benim sonum ne olck :)) ne hamişsim ne adet odum aradayım yani :)) hazirana ekleyin diycemde 28 nisanı eklemezsnz bilyrm :))) mayısda ekliym bir işimde normal olsn dyrmda hayılısı olsn :)))

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: adetim 5 gün geçti hiç geçmeyen erken geelen adetimin gelmesni istyrm artıkkkkkkkkkkkk :)):KK1::KK1:

benim adet sancılarım başladı herkese hayırlı uğurlu olsun....zaten geçen hafta kan tahlilinden sonucu öğrenmiştim negatif diye şimdi kendi geliyor yarına bu iş biter :KK14:

Bugün adetimin üzerinden 23 gün geçti ve ben hala yumurtlamadım. 6 Aydır korunmuyorum ama 3 aydır geç yumurtluyorum. Geçen ay 23. gün yumurtlamıştım ama bu ay 25-27. günü bulacak herhalde...

hic kullanmadim sogan kurunu nasil yapcm. burda dk yazmadan eczaneler igneyi vermiyo. dk tavsiye etti. hatta tavsiye etmedi direk ct ignesi yapcaz dedi ama ondan once yumurtlaya yardim icin hap verdi

Ben soğan kürünü kullandım ertesi ay kendiliğiinden hamile kaldım
bu ay gene başlıycam sabah akşam 2 kere içiliyo bide ben düzenlide içmedim
sabah yemekten sonra bi tane yemeklik soğanı dörde böldüm bi bardak suda kaynattım
biraz içebileceğim dereceye gelince süzdüm içtim akşamda aynısını yaptım tabi aynı soğanla değl
burda bitane komşum vardı 14 aydır bebeği olmuyodu soğan kürü içtiği ay hamile kalmış :KK23: 2. bebek istiyo
gene soğan kürü yapcakmış ben soğan kürünü 12 gün falan içtim oda çok düzenli değildi
:26:

sabah yemekten sonra bi tane yemeklik soğanı dörde böldüm bi bardak suda kaynattım
biraz içebileceğim dereceye gelince süzdüm içtim akşamda aynısını yaptım tabi aynı soğanla değl
burda bitane komşum vardı 14 aydır bebeği olmuyodu soğan kürü içtiği ay hamile kalmış :KK23: 2. bebek istiyo
gene soğan kürü yapcakmış ben soğan kürünü 12 gün falan içtim oda çok düzenli değildi

Bugün adetimin üzerinden 23 gün geçti ve ben hala yumurtlamadım. 6 Aydır korunmuyorum ama 3 aydır geç yumurtluyorum. Geçen ay 23. gün yumurtlamıştım ama bu ay 25-27. günü bulacak herhalde...

Bugün cumartesi çık bir dolaşş gez havan değişsin yumurtlama tarihini değerlendirirsin inşallah olur niyetindesin en azından er ve ya geç en hayırlı zamanda Allah verir gönlünüze göre merak etme canım..

merhablr bende yeni geldim fakat 2 yıldır bebek özlemiyle tutuşanlardanım:KK31: şimdi adetimin 2. günündeyim moralim çok bozuk sabahtan beri sitede geziniyrm sizlere rastladım paylaşmak ve katılmak istedim umudum haziran ayı oldu bat 27 haziran her zaman dilimden düşmeyen dua adım kadar alıştığım Rabbim isteyen herkesi bebek sahibi yapsın bizlerin sabrını selamete ulaştırsın insallah

Nesemcm merhaba bu soğan kürünü banada çok önerdiler ama hiç denemedim sebebide rahim tabakasını incelltiğinin söylenmesi aslında zaten soğan kürü rahimi temizleyen bi uygulama blemiyrm bu ay denemeyi düşünüyrm hayırlısı

Nesemcm merhaba bu soğan kürünü banada çok önerdiler ama hiç denemedim sebebide rahim tabakasını incelltiğinin söylenmesi aslında zaten soğan kürü rahimi temizleyen bi uygulama blemiyrm bu ay denemeyi düşünüyrm hayırlısı

Bilmiyorum canım o özelliğini fakat burda bi arkadaşımın
yumruk büyüklüğünde kocaman bi kisti varmış soğan kürünü kullanmış
ve şuan o kist yokmuş doktor bile şaşırmış :KK1: canım bende başlıycam soğan kürüne
ilk bebişim soğan kürü vesile olarak gelmişti :nazar:

arkadaşlar
benim bugün adetimin 13. günü feci bi kasık sancım var... iyi bişeymidir yoksa endişelenmelimiyim.. yumurta çatlaması sırasında ve ya gebelik oluşurken böyle sancılar olur mu acaba... klomen bitti folik asit duphaston kullanıyorum

arkadaşlar
benim bugün adetimin 13. günü feci bi kasık sancım var... iyi bişeymidir yoksa endişelenmelimiyim.. yumurta çatlaması sırasında ve ya gebelik oluşurken böyle sancılar olur mu acaba... klomen bitti folik asit duphaston kullanıyorum

bence yumurta çatlaması tatlımmmmm ve bide hamile hiç olmadım inşallah bigün hepimiz oluruz duyduğuma görede hamilelik oluşurkende sancılar olurmuş yerleşme için olurmuş :KK66::KK34:

X