Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

bide çıkmazsa daha çok yeni sadece belirtiler var şuan ümitsizliğe kapılırım bekliyim bakalım bi hafta daha

benimde bugun 11.gunum kasıklarımda ağrı var akıntım yok daha yumurtamın çatlamasına daha var sanırım.

benimde bugun 11.gunum kasıklarımda ağrı var akıntım yok daha yumurtamın çatlamasına daha var sanırım.

benimde öyle kasık ağrım var çok hafif akıntım başladı normal bi şekilde ve 10. günümdeyimmm beklemedeyim şu akıntıyı yakarlarsam ben ona yapacağımı biliyorummmmmmmm :):):):):)

canımm bnce çok erken davranma geçen bnm de ilk ayımdı hamileym kesin dedim ama adet olunca şok oldum .Sen da adet olacağını düşün bence

nasip canım ama aklımda hamile kalıyım gibi bi düşünce olmadı hiç sol tarafımda ağrı vs olunca şüphelendim bakalım zamanla çıkar ortaya

hamile kalamayacakmışım gibi bir his var içimde ilk hamileliğimde d.kontol hapını bıraktım 1.ayımda hamile kaldım şimdi sebep ne??dış gebelik geçirdim iğne oldum o mu hasar bıraktı o yüzden korkuyorum bu yüzden endişem ya bişey olduysa ya yumurtamla ilgili sorun yarattıysa düşünmeden edemiyorum...bu ayda deneriz olmadı doktoruma giderim ne olabilir diye

Canım bir kere endişelenmeyi bırak sonuçta bir fikrin yok sorunun olup olmadığına dair ve endişelerin stresi beraberinde getirir, sebep ne diye sorduğunda da ufak çaplı da olsa isyan gibi oluyor yapma lütfen Allah sana tattırmış bak 1. hamileliğim diyorsun hiç vermeyen değil rabbim bebeğinizi göndermiş sabret sakin ol eğer fizyolojik bir rahatsızlığın varsa doktora gidersin dediğin gibi ama demem o ki bu arada kendini yıpratma, hakkında hayırlısı ve en güzelini diliyroum tüm diğer arkadaşlarıma dilediğim gibi...

bir de erkeklerin rahatlığına sinir oluyorum eşim diyor ne var ne olmuş bekleriz ben olmuşum 30 o olmuş 37 adamın umrunda değil.tabi kendi çocuğu var çocuk hevesini mutluluğunu tatmış hala tadıyor bana ne yapalım olmayacaksa zorla değil ya diyor daha çok çıldırıyorum sen o hissin evladın ne olduğunu biliyorsun ben bilmiyorum hissetmek yaşamak istiyorum aramızda kalsın bazen kıskanıyorum neden benimde çocuğum yok o ilk eşinden istedikleri zaman çocuk sahibi olmuş benim neden olmuyor diyorum....bazen konuşurken ne hissettiğimi bilemezsin çünkü sen istediğinde baba olmuşsun hemde beklemeden diyorum kızıyor,ilk zamanlar eşim istemedi şimdi olmaz zamanı değil dedi şimdi olmuyor bu ay günleri hesapladım söyledim ilişki sonunda ayaklarımı kaldırdım w.c gitmedim duşa girmedim bana saçma sapan şeyler yapıyosun deyip hevesimi kırdı çok üzülüyorum kızlar hemde çok kimseye derdimi anlatamıyorum burada yazdım sizide strese sokmak istemem ama paylaşmak içimi rahatlatmak istedim:KK14:

cnm yazdıkların benide üzdü ama bak burda onca şey yaşayım hamiş kalan birsürü kk üyesi var umudunu yitirme bu çocugu tek basına yapmıysn ben olsam acık acık konusurm bu şekilde konusması hiç hoş degil ama napcaksın sen al karsına konuş eşinle etkilendigini ve destek bekledigini söyle allah yardımcın olsun içine atma ve stres yapma olurmu

cnm yazdıkların benide üzdü ama bak burda onca şey yaşayım hamiş kalan birsürü kk üyesi var umudunu yitirme bu çocugu tek basına yapmıysn ben olsam acık acık konusurm bu şekilde konusması hiç hoş degil ama napcaksın sen al karsına konuş eşinle etkilendigini ve destek bekledigini söyle allah yardımcın olsun içine atma ve stres yapma olurmu

stres yapmamaya takmamaya çalışıyorum ama bir an geliyor hop aklıma taklıyor,neyse ki çalışıyorum kafam rahatlıyor,kimseyle de paylaşamıyorum kıskanıyormuşum gibi algılanacak ama onların baba oğul ilişkisini değil baba duygusunu kıskanıyorum.bazen eşime diyorum ortak hesabımız yada soyadımızdan başka ortak neyimiz var bir sürü sayıyor değil diyorum hem sana hem bana ait senden parça benden bir parça bizi tam yapan çocuğumuz yok ona bakıp aşık olduğum adamın çocuğu aşk çocuğu diyebilmeliyim...off anlatsam çok şey var ama susuyorum ve ben heyecanla sizlerin güzel mutlu haberlerinizi bekliyorum....

stres yapmamaya takmamaya çalışıyorum ama bir an geliyor hop aklıma taklıyor,neyse ki çalışıyorum kafam rahatlıyor,kimseyle de paylaşamıyorum kıskanıyormuşum gibi algılanacak ama onların baba oğul ilişkisini değil baba duygusunu kıskanıyorum.bazen eşime diyorum ortak hesabımız yada soyadımızdan başka ortak neyimiz var bir sürü sayıyor değil diyorum hem sana hem bana ait senden parça benden bir parça bizi tam yapan çocuğumuz yok ona bakıp aşık olduğum adamın çocuğu aşk çocuğu diyebilmeliyim...off anlatsam çok şey var ama susuyorum ve ben heyecanla sizlerin güzel mutlu haberlerinizi bekliyorum....

anne olmak senin en doğal hakkın tıpkı eşinin baba oluşu gibi, bence bu konuyu açıkça konuşman gerekiyor,

X