Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

herseyin hayirlisi olsun canim,,olsun ne zaman gelmek isterse o zaman gelir ama hayirlisiyla gelsin herseyin basi o...ben kizimda 11 ay beklemistim nerdeyse bir yil yani sonra geldi,,ben gecen sene ekim ayinda sivilce probleminden tedavi gordum ilac ile ilacimida ocak ayinda biraktim ve suanda beklemekteyim ilacin etkisinin gecmesi icin haziran ayindada korunmak zorundayim anlayacan =((( inss ilacin etkisi gectiginde hayirlisiyla bende bebisimin yolunu gozlemeye baslarim....inss sizde o zamana kadar hayirlisiyla bebislerinizin mujdesini verirsiniz :KK16: :KK16: :KK16:

İnşallahh tatlım inşallah bir an önce
gelir bebişlerimiz annelerine
:KK49:

slm kızlar...
ben mayıs ayın yazılmıştım ama malesef adet oldum. adetimin 4. günü dr a gittim ve klomen ile folik asite başladım. klomen bugün bitti yarın kontrol e gidicem..
dehidroepiandrosteron sulfat
fsh
lüteinleştiren hormon (lh)
prolaktin
tsh
serbest testeron

tahlilleri verdi hem onların sonuçlarını alıcam.. dualarınız eksik etmeyin güzel haberler alayım.. inşallah olumsuz bi şey çıkmaz...

Dilsadönder

hoşgeldin ,seni 2010 gelinlerinden tanıyorum.. Allah gönlüne göre versin inşallah ..Hepimizin :KK19:

Son düzenleme:
Dilsadönder

hoşgeldin ,seni 2010 gelinlerinden tanıyorum.. Allah gönlüne göre versin inşallah ..Hepimizin :KK19:

aa evet canım hb, amin cümlemizin

günaydın kızlar
çok önemli değil ama listede bat ım 1 haziran görünüyor/ 3 haziran olacak.
ben de dün dayanamadım gebelik testi aldım ve sonuç negatif, inşallah çok erken yapmışımdır ve bebiş hayırlısıyla gelir. eşimin ve benm kapanmaz yaramızı ancak yeni bi bebek hafifletecek, rabbim hakkımızda hayırlı zamanda hayırlısıyla versin yeni bebişimizi inşallah.
hepimiz için hayırlı zamanda gelsin minişler.

Son düzenleme:
slm kizlar dun catlamaignesi yapildi. bide dusuk tehlikesi olmamasi icin hap verdi doktor. insl. haziran ayinda bende hamile kalirim. hep dua ettim umidimi kesmedim asla kesmicemde. sag tarafimta tek yumurta vardi sol bos. hadi hayirlisi

slm kizlar dun catlamaignesi yapildi. bide dusuk tehlikesi olmamasi icin hap verdi doktor. insl. haziran ayinda bende hamile kalirim. hep dua ettim umidimi kesmedim asla kesmicemde. sag tarafimta tek yumurta vardi sol bos. hadi hayirlisi

canım hayırlısıyla gelsin bebişin inşallah, çatlatma iğnesi ağrı yapıyor mu?

suanda agri yok ama catlica zaman agri yapabiliomus. 1. de olmayabiliyomus bir kac kez denemek lazimmis catlama ignesini dogrumu? sen oldunmu hic bilgin varmi?

canım bilmiyorum ki, ben hiç olmadım, ilk bebğimde stres sebebiyle erken doğum yaptım. sadece merak ettiğim için sordum ağrı yapıyor mu diye.

Günaydın kızlarrr...
Nasılsınız?Yeni gelen arkdaşlarımız olmuş sizlerde HOŞGELİDİNİZ :KK54: Eee sırasıyla yımırtaları çatır çatır çatlatıyoruz inşallah,umarım bebişlerimiz bu ay tutunurlar Anneciklerine.
Ben son son zamanlarda iş yoğunluğundan topiğimize uğrayamaz oldum ama aklımda dualarımda hep sizlerle.
Hepimiz tek tek hayırlı haberi vereceğiz inş.:KK49:
Şimdilik görüşmek üzere diyorum canlar. Allah'a Emanet Olun. Kocamaaaaaannnnn öpüyorum hepinizi

bugun 12.gunum ama hala çatlamadı yumurtam :KK43:

ateş yöntemini kullan ben bugün ovulasyon testleri aldım bugün teslim alacam gittigidiyordan aldım bu sabahta yataktan kalkmadan dijidal ateş yönteminede başladım 11.günüm hadi hayırlısı bakalım günde 3 tane incir ertesi gün kaynatıp içiyorum bide ovul.olş. kullandım klomen beklemedeyim daha ne yapıyım bilmiyorummm haa bu ay yakıda yapıştırdım adetim bittikten sonraa 2 gün

slm kızlar...
ben mayıs ayın yazılmıştım ama malesef adet oldum. adetimin 4. günü dr a gittim ve klomen ile folik asite başladım. klomen bugün bitti yarın kontrol e gidicem..
dehidroepiandrosteron sulfat
fsh
lüteinleştiren hormon (lh)
prolaktin
tsh
serbest testeron

tahlilleri verdi hem onların sonuçlarını alıcam.. dualarınız eksik etmeyin güzel haberler alayım.. inşallah olumsuz bi şey çıkmaz...

bende klomen kullanıyorum ama suan beklemedeyim kasık ağrım vardı bugün yok belim ağrıyor ama aşılama yok sadece klomen bence işe yarıyor bende doğum kontrol hapı kullandım ve yumurtalıklarımda tembelleşme olmuş lanet olsun o ilacaaaa :KK43: birdaha aslaaaa kullanmam o yöntemi neyse 2.ayım bu ay bu aydan sonra ara veriyorum hamiş kalırsam temelli ara vericem :)

canim topigin hayirli ugurlu olsun inss hayirlisiyla bizlerde ilk ve yeniden anne oluruz inss =))) butun arkadaslarada herseyin hayirlisini diliyorum siz birbirinizi taniyorsunuzdur kisaca bende tanitayim kendimi,,,5 yillik evliyim iki yasinda bir kizim var ve allah kismet ederse inss ikinci bebisimi istiyorum....herkes gonlunuzce olsun arkadaslar.....bizide araniza alirmisinizz :KK16: :KK16: :KK49: :KK9: En Büyük TÜRKİYE

teşekkür ederim canım sağolllll :) uğurlu gelir inşaallahhh

aa evet canım hb, amin cümlemizin

günaydın kızlar
çok önemli değil ama listede bat ım 1 haziran görünüyor/ 3 haziran olacak.
ben de dün dayanamadım gebelik testi aldım ve sonuç negatif, inşallah çok erken yapmışımdır ve bebiş hayırlısıyla gelir. eşimin ve benm kapanmaz yaramızı ancak yeni bi bebek hafifletecek, rabbim hakkımızda hayırlı zamanda hayırlısıyla versin yeni bebişimizi inşallah.
hepimiz için hayırlı zamanda gelsin minişler.

canım hangi testi yaptın normal mı hassas mı ?

amin canım inşallah hamiş kalırsın ve kalırız tabikidee

Günaydın kızlarrr...
Nasılsınız?Yeni gelen arkdaşlarımız olmuş sizlerde HOŞGELİDİNİZ :KK54: Eee sırasıyla yımırtaları çatır çatır çatlatıyoruz inşallah,umarım bebişlerimiz bu ay tutunurlar Anneciklerine.
Ben son son zamanlarda iş yoğunluğundan topiğimize uğrayamaz oldum ama aklımda dualarımda hep sizlerle.
Hepimiz tek tek hayırlı haberi vereceğiz inş.:KK49:
Şimdilik görüşmek üzere diyorum canlar. Allah'a Emanet Olun. Kocamaaaaaannnnn öpüyorum hepinizi

evet aminnn canım inşallah seninde güzel haberlerini burda vericezz sende allaha emanet olasın

ateş yöntemini kullan ben bugün ovulasyon testleri aldım bugün teslim alacam gittigidiyordan aldım bu sabahta yataktan kalkmadan dijidal ateş yönteminede başladım 11.günüm hadi hayırlısı bakalım günde 3 tane incir ertesi gün kaynatıp içiyorum bide ovul.olş. kullandım klomen beklemedeyim daha ne yapıyım bilmiyorummm haa bu ay yakıda yapıştırdım adetim bittikten sonraa 2 gün

ama akıntım bile yok sence geç kalmadımı bende incir havuç suyunu kaynatıp içiyorum 10 gun oldu bunu yapalı

bu incir havuç kürü nasıl yapılıyor bi de ne için kızlar?

İbrahim Saraçoğlu'dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.

Bu kürün uygulama şekli:

Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

X