Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

günaydın :KK3:umarım benim gibi üzülmezsinn sende... bazı arkdaşlar adet beliritlerini acayip derecede hissedip hamile olduklarını öğrendiklerini söylüyorlar hiç belli olmazzzz bekle bakalım

sagol cnm bakalım nasip hayırlısı olsun daha yolun basındayım 2.ayım ama burdakileri gördükçe strese giriyorum yaa allah isteyen herkese nasip etsin inşş

kızlar dün akşam migrenim tuttu bende parol dışında ilaç almadım bugün işe gidemedim rapor almak için sağlık ocağına aile hekimine gittim ilaç alamadım çünkü şüpheli ilişkim var hamilelik bekliyorum bu sebeple parol aldım dedim adetin geçtimi dedi hayır 6 günüm var dedim kanda bakalım o halde dedi kan verdim tahlil için içim bir garip oldu hiç beklemiyordum böyle demesini bu kadar zamanda çıkarmı dedim evet dedi yarın alabilirmişim sonucu telefonla arıcam acaba allah tarafından mı bugün işe gitmedim tahlil yaptırdım diye düşünüyorum....

Hakkında hayırlısı olsun canım hayırlı haberler alırsın inşallah...

Hazır yeri gelmişken belki bilmeyen için tekrar hatırlatmak isterim çünkü ben de dün boğaz ağrısından doktora gittim antibiyotik yazdı ben de bebek düşündüğümüzü söyledim bir sakıncasının olmadığını söyledi yanısıra ağrı kesici için majezik aldığımı söylediğimde parol alsanız daha iyi olacağnı söyledi.Majezik almamamı istedi.Parol da bir sakınca yokmuş.Paylaşmak istedim.

kızlar dün akşam migrenim tuttu bende parol dışında ilaç almadım bugün işe gidemedim rapor almak için sağlık ocağına aile hekimine gittim ilaç alamadım çünkü şüpheli ilişkim var hamilelik bekliyorum bu sebeple parol aldım dedim adetin geçtimi dedi hayır 6 günüm var dedim kanda bakalım o halde dedi kan verdim tahlil için içim bir garip oldu hiç beklemiyordum böyle demesini bu kadar zamanda çıkarmı dedim evet dedi yarın alabilirmişim sonucu telefonla arıcam acaba allah tarafından mı bugün işe gitmedim tahlil yaptırdım diye düşünüyorum....

Hakkında hayırlısı olsun canım hayırlı haberler alırsın inşallah...

Hazır yeri gelmişken belki bilmeyen için tekrar hatırlatmak isterim çünkü ben de dün boğaz ağrısından doktora gittim antibiyotik yazdı ben de bebek düşündüğümüzü söyledim bir sakıncasının olmadığını söyledi yanısıra ağrı kesici için majezik aldığımı söylediğimde parol alsanız daha iyi olacağnı söyledi.Majezik almamamı istedi.Parol da bir sakınca yokmuş.Paylaşmak istedim.

Arkadaşlar pek sesimiz soluğumuz çıkmıyor:) bat tarihleri yakınlaşınca bıcır bıcır başlarız diye düşünüyorum hepimizin hakkında hayırlısı Allah gönlümüze göre versin inşallah...

Arkadaşlar pek sesimiz soluğumuz çıkmıyor:) bat tarihleri yakınlaşınca bıcır bıcır başlarız diye düşünüyorum hepimizin hakkında hayırlısı Allah gönlümüze göre versin inşallah...
dimii :) bende sen gibi düşünüyorummmm
Bat' a daha 17 gün var ,günler geçmiyor mu ne :44: :KK34:

benimde 12 yada 13 gün kaldııı heyecan doruktaaaa :KK70::KK55:

arkadaşlar benim yumurtladığım zamanlar yumurta akı gibi ya da lastik mi desem bilemiyorum :) öyle bir akıntı oluyor.. eskiden bunun iyi bir şey olduğunu bilmezdim kendimden tiksinirdim
şimdi insan öğrenince öyle düşünmüyor :KK1:

arkadaşlar benim yumurtladığım zamanlar yumurta akı gibi ya da lastik mi desem bilemiyorum :) öyle bir akıntı oluyor.. eskiden bunun iyi bir şey olduğunu bilmezdim kendimden tiksinirdim
şimdi insan öğrenince öyle düşünmüyor :KK1:

e canım hala adet kanamasını "kirlenmek" olarak belirten arkadaşlarımız var. Ne demek kirlenmek Allah ne güzel sistemimizi ona göre vermiş yumurtamız her ay yenileniyor aksine temizlenmek demek daha doğru kırılan gidiyor yenisi geliyor:) şaka bir tarafa yanlış bildiğimiz ya da hiç bilmediğimiz bir sürü şey var kendi hakkımızda öyle ve ya böyle hiç öğrenmeye de niyetlenmediğimiz ta ki böyle güzel niyetlere girene dek...en azından bundan sonrası için kendimizi tümüyle bilinçlenmeye adayalım:)

merhaba kızlar, ben de geldim, 4 ay önce erken doğum yaptım, 1 buçuk ay önce bebeğimi kaybettim, doktorumuz bekleyin diye bir süre vermedi biz de bu ay bekliyoruz ii haberi bakalım inşallah benim de şansım haziran olur, 4 gün var bat ıma. hepimizin hakkında en hayırlısı olsun, bebişlerimiz en hayırlı zamanda gelsin.

kızlar sabah kan testi sonucumu almak için aradım 0.100 değerim yani negatif gerçi adetine 6 gün kala yaptırdım ama sonuç bildiğim kadarıyla sonuç değişmeyecek idrar testi olsa neyse de en garantisi kan testi o da negatif üzüldüm ama sadece üzüldüm.Bu ay yumurtlama günlerime bakmıcam nasip değil herhalde doğru zaman şimdi değil allah heyecanla bat tarihini bekleyen arkadaşların yüzünü güldürsün inşallah....

Amin hepimizin yüzü güler inş. Mübarek ayların hatrına rabbim bütün isteyenlerin isteklerini kabul eder inş. Kızlar bir yerde okumuştum çocuk sahibi olmak isteyenlerin bu niyetle oruç tutmaları önerilmiş tam zamanı hemde recep ayındayız :)

Ilginç bir belirti benimde kuaförüm dedi kaşlarında dökülme olmuş diye :) inş. Bu dökülmeler bebeklerimize işarettir.

melek2828.......................BAT- 10 Haziran ******rhm filmi çekilmiş****
melisdeniz...........................BAT-15 Haziran
pembekelebek.....................bat-18 Haziran
ebah234...........................BAT-4 Hazirannn
plebisit82..............................bat-15 Haziran
nagihan_14...........................bat- 15 Haziran***incir ve havuç kürü ve ov.olş.*****
nesecim..............................bat-7 Haziran
uykucupisi.............................bat- 11 Haziran
yakamoz2012...........................bat- 8 Haziran
oz-me....................................bat-yok
jade86....................................bat- 19 haziran
ssevde.....................................bat-8 haziran
yoncamel...............................bat-11 haziran
ruzgar................................bat-15 haziran
lady-eliph...............................bat-1 Haziran :)
hll5277..................................bat-8 haziran
ozme.....................................bat-9 haziran****karanfil tarçın zerdeçal kürü******
mavihayal.............................bat-16 haziran************ada çayı kürü******
asmin44.................................bat-17 haziran
yazeell....................................bat-16 haziran
dolly....................................bat-29 haziran
sel....................................bat-13 haziran********folikasit,bal ve tarçın kürü******
dcl-xcl.................................bat-14 haziran
sedser...................................bat-6 haziran
perilous................................bat-19 haziran
dentur.....................................bat-6 haziran
karamano.........................bat-belitmemiş
mavera49............................bat-23 mayıs (umarım güzel sonuç alırsın)
şifacı...............................bat-31 haziran
ebebebruli.............................bat-14 haziran ***havuç ve incir kürü***
rüzgar.................................bat-17 haziran
dilsudonder.................................bat-1 haziran

:KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49: dolu sayfalarımız olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhh :KK49: :KK49: :KK49::KK49: :KK49: :KK49::KK49: :KK49: :KK49:

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

rabbim gönlümüzdekinde ve kalbimizden geçenlerden razı gelsinnnnnn aminn

Ilginç bir belirti benimde kuaförüm dedi kaşlarında dökülme olmuş diye :) inş. Bu dökülmeler bebeklerimize işarettir.

olabilir benim ilk gebeliğimde saçlarım dökülmüştür ama çok döküldü korktum kel kalıcam diye inşallah canım hamişsindir.

Amin hepimizin yüzü güler inş. Mübarek ayların hatrına rabbim bütün isteyenlerin isteklerini kabul eder inş. Kızlar bir yerde okumuştum çocuk sahibi olmak isteyenlerin bu niyetle oruç tutmaları önerilmiş tam zamanı hemde recep ayındayız :)

evet okumak lazım ama işte ben çalışıyorum eve geliyorum ben iş yerinde namaz kılamıyorum eve gelince kılıyorum birde yorgun yemek sofra toplamak derken hemen zaman geçiyor okuyan arkadaşlar olursa benim adımıda geçin lütfennn :) :KK49: kılırızz inşallah

kan testinin yanlış olma ihtimali varmı acaba??? benimki de fakir tesellisi yanlıştır belki iyi bakamamışlar diyorum kendi kendime :KK52:adet günüm pazar-pazartesi ne garip gelecek diye beklicem :KK25:

e canım hala adet kanamasını "kirlenmek" olarak belirten arkadaşlarımız var. Ne demek kirlenmek Allah ne güzel sistemimizi ona göre vermiş yumurtamız her ay yenileniyor aksine temizlenmek demek daha doğru kırılan gidiyor yenisi geliyor:) şaka bir tarafa yanlış bildiğimiz ya da hiç bilmediğimiz bir sürü şey var kendi hakkımızda öyle ve ya böyle hiç öğrenmeye de niyetlenmediğimiz ta ki böyle güzel niyetlere girene dek...en azından bundan sonrası için kendimizi tümüyle bilinçlenmeye adayalım:)

sana çok katılıyorum canım , insan bir şeylere niyet edince öğreniyor demek ki.. hayırlara vesile olur inşallah...

kan testinin yanlış olma ihtimali varmı acaba??? benimki de fakir tesellisi yanlıştır belki iyi bakamamışlar diyorum kendi kendime :KK52:adet günüm pazar-pazartesi ne garip gelecek diye beklicem :KK25:

canım yanlış ihtimali yok malesef bende hep erkenden baktırıyorum bende belki döllenmemiştir. filn derken aman bir bakıyorum kırmızı kart oyun dışıı :)))) amannnnnnn diyorum olacaksa adette görsem olur diyorum rahat olun kızlar herşeyi oluruna bırakın

X