Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

Ben de sahsen yeni yöntem nedir eski nedir bilmiyorum ama yapılanı anlattıgımde bu cok eski yöntem diye cevap yazmıs arkadasın biri..Neyse işte cok acım oldu rahmi dısarı cıkardım falan dedi korkuylada canım daha da yanmıs olabilir..Dediğin gibi inşallah bi daha cektirmek zorunda kalmayız..

Mrh hanımlar benide listeye eklermisiniz? Bat 5-6 haziran yaklaşık 1 yıldır istiyoruz doktora gittim bende bir problem gözükmedi ama eşimin hareketli sperm sayısı az bulundu şimdi ilaçlı tedaviye başladık herşey nasip kısmet ama inş.herkesin yanındada bizede bu ay bebek haberi almak nasip olur

geçen ay belirtidir dediklerimin hiçbiri yok bu ay çok garip adetime 1 hafta kaldı sadece çok tatlı yiyorum adet dönemime yakın yediğim gibi göğüslerim dokunuyorum normal uyku hali yok ara ara adet olacakmışım gibi ince sızı oluyor kasıklarımda o kadar bu ay olmadı herhalde....belirtisiz heyecansız bekleyiş
benim gibi belirtisi olmayan varmı :44:

Yanlız değilsin malesef bendede hiç belirti yok... Inş.belirtisiz habersiz süpriz yapar gelirler

nagihannn canımm benim bat 26 idi. ama ben 23 ünde kırmızı kartı gördüm ne yazıkki... benim bat şimdi 19 haziran canım yazarsan sevinirimmm.... inşallah benim bu üzücü haberime rağmen arkadaşlardan çok güzel müjdeler alırız bu güzel sayfanda şimdiden tşkkk... nagihannn

Benimde Bat yaklaştıkça umutlar gittikçe azalıyo canım
Rabbim umarım hepimize haziran da hamişlik haberi
vermeyi nasip etsin inşalllahhhh AMİN.. bide eşimin 5
haziranda doğum günü eğer hamileysem çok güzel bi hediye
olacak ilki 14 şubat hediyesiydi bu doğum günü inşallah

Benide eklermisinizzzzzzz SAT 29 NİSAN BAT 23 MAYIS be hala adet olmadımmmm beklemekteyimmmm annem diyoki kaşların dökülmüş ne olsu sana bende dedım gunestendırrr önemsemiormus gıbı yaptım annem gıttıkten sonra kosa kosa aynaya baktım :d öylemi diyee hamişmiyim acabaa dedim içimden

Servikal mukusun yorumu ise aşağıdaki gibi yapılır;

Kuru …Muhtemelen doğurgan değil
Yapışkan …Muhtemelen doğurgan değil
Krem kıvamında …Muhtemelen doğurgan, yumurtlamaya yakın
Su kıvamında …Doğurgan, yumurtlamaya yakın
Yumurta akı kıvamında…En doğurgan, yumurtlamaya çok yakın

diğer açtığım topikten aldım bir arkadaş paylaşmış bilgilenin kızlarrrrrrr

kızlar dün akşam migrenim tuttu bende parol dışında ilaç almadım bugün işe gidemedim rapor almak için sağlık ocağına aile hekimine gittim ilaç alamadım çünkü şüpheli ilişkim var hamilelik bekliyorum bu sebeple parol aldım dedim adetin geçtimi dedi hayır 6 günüm var dedim kanda bakalım o halde dedi kan verdim tahlil için içim bir garip oldu hiç beklemiyordum böyle demesini bu kadar zamanda çıkarmı dedim evet dedi yarın alabilirmişim sonucu telefonla arıcam acaba allah tarafından mı bugün işe gitmedim tahlil yaptırdım diye düşünüyorum....

canım kırmızı kartı inşallah görmezsin.... görmeden de sakın umudunu falan kaybetmeee.... umarım senden güzel haberler alırız.... eşinede hiç unutamayacağı doğum günü hediyesi veririsin inşallah AMİNNN...

günaydın canım :) bende hazirana geçicek gibiyim adet belirtisi var bugün olucak gibiyim bat 31

Son düzenleme:
günaydın canım :) bende hairana geçicek gibiyim adet belirtisi var bugün olucak gibiyim bat 31

günaydın umarım benim gibi üzülmezsinn sende... bazı arkdaşlar adet beliritlerini acayip derecede hissedip hamile olduklarını öğrendiklerini söylüyorlar hiç belli olmazzzz bekle bakalım...

şimdi uzman tv.de izledim kanda gebelik testini adet olmadan önce yapılmasının nedenlerinden biri geçmişte dış gebelik geçirenlere isteyebilirmiş doktor demekki bu sebeple yaptırdı bana

beni eklememişsiniz 14 haziran havuç incir kürü

ay cnm ya bnm de akşamdan beri çok fazla ağrıdı tam anlamıyla başım çatlayacak gibiydi bn de parol aldım ya eğer hamile kalırsam bu bayş ağrıları bayyaa uğraştıracak herhlde

ay cnm ya bnm de akşamdan beri çok fazla ağrıdı tam anlamıyla başım çatlayacak gibiydi bn de parol aldım ya eğer hamile kalırsam bu bayş ağrıları bayyaa uğraştıracak herhlde

doktor parol aldığın iyi olmuş dedi ve bu yüzden kan tahlili yaptı halbuki benim bu kadar erken tahlil yaptırmak hatta kan tahlili yaptırmak aklımda yoktu gerçi bu ay çok fazla belirtim yok sadece hafif hafif kasığımda ve belimde sancı var birde 2 gündür akıntım çok fazla ama gebeliğe yormuyorum bu belirtileri ama her ihtimale karşı neticede bu yola başkoyduk dikkat etmek gerekir bu yüzden aldığım ilaçlara dikkat etmeye çalışıyorum.heyecanlı değilim hayalkırıklığına karşı temkinliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…