Sanırımiyice paranoyak oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kanaryam07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2015
54
3
30
Arkadaşlar zaten yazıyorum konularım az çok belli ama artık iyice delirmek üzereyim eşim inanılmaz bir değişim için de.
Şimdi ben mi kafam da kuruyorum artık bir bluzum ve bir tokamı evde bulamıyorum yok yani hiç biryerde zaten yeni evliyim öyle çok eşyam çok eşya karmaşıklığım yok ama her yeri döktüm yok annemde olabilir mi dedim yok
Eşimin böyle bir anda değişmesi üstüne bunlar ve eşime bunlar kayıp bulamıyorum dediğimde ağzının içinde annem bu işlerin piri gibisinden bir laf etti yani annem bulur demeye mi getirdi bu sefer iyice işkillendim düşüncesi bile günah ama büyü şu bu inanılmaz düşüncelerdeyim

Eski konularınızı bilmiyorum yeni evliyken neden bu düşüncelerdesiniz onu da bilmiyorum ama Allah korusun kötü olan her şeyden rabbim korusun …
Bunları size düşündüren nedir ?

Arkadaşlar zaten yazıyorum konularım az çok belli ama artık iyice delirmek üzereyim eşim inanılmaz bir değişim için de.
Şimdi ben mi kafam da kuruyorum artık bir bluzum ve bir tokamı evde bulamıyorum yok yani hiç biryerde zaten yeni evliyim öyle çok eşyam çok eşya karmaşıklığım yok ama her yeri döktüm yok annemde olabilir mi dedim yok
Eşimin böyle bir anda değişmesi üstüne bunlar ve eşime bunlar kayıp bulamıyorum dediğimde ağzının içinde annem bu işlerin piri gibisinden bir laf etti yani annem bulur demeye mi getirdi bu sefer iyice işkillendim düşüncesi bile günah ama büyü şu bu inanılmaz düşüncelerdeyim

Kafada kurmak mı saçmalamak mı bilemiyorum. Ama çok saçma. Toka zaten çok çabuk kaybolan bir şey. Bluzla tokayla napsınlar. İki aylık evlilikte yedin bitirdin kendini.

Kafada kurmak mı saçmalamak mı bilemiyorum. Ama çok saçma. Toka zaten çok çabuk kaybolan bir şey. Bluzla tokayla napsınlar. İki aylık evlilikte yedin bitirdin kendini.
Çünkü ben bu gece gecenin köründe annemi tek başıma uzak bir havaalanından aldım eve bıraktım eşim fosur fosur uyudu her ne sebep olursa olsun bir evlilik var ise eşini o saatte yalnız bırakmamalı bu bu yapamayacağımdan değil ben önceden şehir dışında tek yaşıyordum ama bana erkek eşimi böyle durumlar da asla bırakmamalı bırakan biri değildi ölse bırakmazdı demek ki bir sorun var büyük bir değişim söz konusu

Ne olacak ki ormana gitmiyorsunuz. Havaalanına gidip dönmüşsünüz. Üstelik sizin kendi anneniz. Yapamayacaksanız eşinize rica edebilirdiniz. Bluz ve tokanızla ne yapmış olabilirler nedir öngörünüz ?

Sanki fazla mı abartıyorsunuz her şeyi? Bana fazla kafanızda kuruyorsunuz ve eşinize kuruluyorsunuz gibi geldi. Tabi önceki konularınızı bilmiyorum, bu konunuza bakarak yorumum bu

Bluz ve toka kaybinin sebebini kendi annesine mi yordu ben anlamadim?

Daha once hirsizlikla falan mi suclamistiniz kv'nizi?

Çünkü ben bu gece gecenin köründe annemi tek başıma uzak bir havaalanından aldım eve bıraktım eşim fosur fosur uyudu her ne sebep olursa olsun bir evlilik var ise eşini o saatte yalnız bırakmamalı bu bu yapamayacağımdan değil ben önceden şehir dışında tek yaşıyordum ama bana erkek eşimi böyle durumlar da asla bırakmamalı bırakan biri değildi ölse bırakmazdı demek ki bir sorun var büyük bir değişim söz konusu
Sen anlamak istemiyorsun dimi? Ailesiyle aile apartmanında yaşamayı kabul etmediğin için annene misilleme uyguluyo eşin. Başka bi değişim yok. Zaten böyle bi tip yani bariz, büyü müyü ne alaka tövbe estağfrullah.

Bluz ve toka kaybinin sebebini kendi annesine mi yordu ben anlamadim?

Daha once hirsizlikla falan mi suclamistiniz kv'nizi?
Yok ya annem gelince bulur demek istemiş bence ben öyle anladım. Toka kaybolur ayrıca ya çok basit değil mi? Ben günde 3-4 kez toka kaybedip yenisini takıyorum sonra eskisini görüyorum falan döngüye giriyor tokalar 😁

Yok ya annem gelince bulur demek istemiş bence ben öyle anladım. Toka kaybolur ayrıca ya çok basit değil mi? Ben günde 3-4 kez toka kaybedip yenisini takıyorum sonra eskisini görüyorum falan döngüye giriyor tokalar 😁
Yok mery, bence benim dusundugum gibi bi durum var, yoksa konuda paranoya kalmiyor ahhshs :KK70:

Bence kafanızda kuruyorsunuz. (Diğer konularınızı okumadım, bilmiyorum)
Yazma şeklinizden bile panik ruh halinizi hissettim.
Duanızı okuyun, evi sirkeli su ile silin. Silerken dua da okuyun. Ve güzel enerjiler doldurun evinize. Siz bu düşüncelerde olursanız bu ruh haliniz eşinize de yansır, sizede adam değişmiş gibi gelir. Oysaki bu sizin beyninizin bir oyunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X