Sanırım bu sefer kesin her şey bitti..

Canı yatak isteyince sarmış sarmalamış. Tatmin olunca uzaklaşmış. Evlilik vaadi de ondan. At başından derim.

Reactions: 000
Duygusal boşluktasın bula bula o öküzü bulmuşsun ama o öküz ile uyum içinde değilsin, karşındaki kişi bencil ve özgürlüğüne düşkün seni sevmiyor, uzak dur o öküzden

Yaşananlar üzücü tabi fakat adamın evlenmeye niyeti yokmuş sizinle, şu yok bağlanma korkum yok bilmemne korkum var diyenlerin hepsi seninle gelecek düşünmüyorum diyor aslında.
Gel gel git git olmuş ilişkiniz.
Arada gidip gelmesinin bir nedeni de iş yerinde şahit olduk bı arkadaşımızın ilişkisine kızla ayrıl barış ilişkisi vardı. Meğerse adamın çok sevdiği bir kadın varmış hayatında ve onunla evlendi. Bizim arkadaşda her geldiğinde gitmekle öylece kaldı...
Bence siz güçsüz bı kadın değilsiniz, çok incinmişsiniz daha önce ve artık hiç bitmesin gitmesin dediginiz ilişki arıyorsunuz. Fakat doğru insanda arayın ki incinmeyin.

Yazdıklarınızın tamamını okudum.Sizi üzmek istemem ama bu duygularınız geçici kabullenin yaşayın ama dönmeyin. Bu adamın davranışları bende sanki, oda başkasını unutmaya çalışıyor ve gelgitler yaşıyor gibi bir intiba bıraktı. Ama bunun sonu olmaz ve hep yıpranan siz olursunuz. 1 yıl sonra herşeyi bu üzüntünüz kalmayacak emin olun.

Allah biliyor ve görüyor herşeyi. Benim artık ona diyecek bir lafım sözüm kalmadı Allaha havale ettim ben. Ama böyle yapan adiler evlenseler dahi mutlu olamazlar bir yerde tıkanırlar eminim, Allah büyük çünkü. Bundan sonra sizin de dediğiniz gibi ömür boyu mutlu, huzurlu olabileceğim bir hayat hayırlı bir insan çıksın karşıma istiyorum. Diğer türlü ilişkiler bana göre değil. Benim kalbim dayanmıyor artık yoruldum..

Ben sizi çok iyi anlıyorum.
Benimde ikinci evliliğim, eşim ilk görüşme de ben seninle anlaşırsak evlenmek istiyorum dedi. Olaya bakışı iyi olan insan baştan konuşmaktan çekinmiyor.
Bu kadar kendinizi bırakmayın lütfen bı kemik aynı yerden tekrar kırılmaz, her yeni gün yeni umut, ve Allah umutsuz kulunu hiç sevmez.
Allah bizi üzmezken kulunu sürekli affederken aciz bı kulu sizi bu kadar üzmesin.
Çok bunaldığınızda yazın biz buradayız

Çok üzücü yaşadıklarıniz gerçekten ama bu adi insan sizin duygusal olarak hasarlı olmanızı kullanmış ne yazık ki.Ama bu yaşadıklarinizi hata olarak görmeyin.Bundan bir ders çıkarın.Ben de boşanmış ve şu anda ikinci evliliğini yapmış bir öğretmenim.İnanın bir gün karşınıza biri mutlaka çıkacaktır.Size naçizane tavsiyem en baştan herseyi konuşun.Sonucta bir evlilik yasamissiniz .Öyle flörttü ,görüşelim ileride bakarız sözleriyle size gelenleri en baştan eleyin.Hatta evlilik amacıyla geldim diyenlere de hemen inanmayın uzunca bir süre gozlemleyin bir ilişkiye başlamak için .Bırakın onlar sizin için cabalasin .Boşanmış bir insanım diye düşünüp sizi sevmeleri yada sizle evlenmeyi dusnmeleri için gereğinden fazla taviz vermeyin ,gereğinden fazla sevmeyin .Bırakın ,eger gerçekten ciddilerse onlar bunu gösterirler zaten.

Ben burda beddualar edilecek korkunç bir adam görmüyorum açıkçası. Evlenmeyi düşünmüyorum bağlanmaktan korkuyorum diye başta belirttiği halde sürekli üstüne düşen, defalarca terk ettiği halde ders almayan sizsiniz. Bir defa başınızdan bir evlilik geçmiş artık daha tecrübeli olmanız gerekirken sadece duygularınızla hareket etmişsiniz. Güvenli ve sağlıklı şekilde bağlanmayı başaramayan iki yetişkinsiniz sadece. O kaçan taraf olmuşken siz de sınırlarını net çizemeyen ve gitmesinden korktuğu için yapışan taraf olmuşsunuz. Ne kadar severseniz sevin dünyanın sonu değil bunu en iyi bilmesi gerekenlerden biri sizsiniz. Boşandınız sonra ne oldu yine devam ettiniz yine sevdiniz. Ama siz bu kafayla giderseniz daha çok beddua edersiniz eski ilişkilerinize. Sizi suçlamıyorum ama biraz da kendinizi eleştirin. Ben hep onu mutlu etmeye çalıştım sevdim sadece sevdim geyiğini bırakın çünkü işe yaramıyor. Baştan beklentilerinize uymayan kişilerle ilişkiye başlayıp değiştirmeye çalışıyorsunuz sonra da karşı taraf şerefsiz oluyor. İlk gördüğünüz anda delicesine aşık oldunuz ki mantığınız bu derece devre dışı kaldı sanırım. Özsaygınızı yükseltin lütfen. Neden ayrılmaktan korktuğunuzu, mantığınız barışma dediği halde neden defalarca barıştığınızı bir sorgulayın kendinize dürüst olup nedenlerini bulmaya çalışın ki sonraki ilişkilerinizde de aynı şeyleri yaşamayın. Mutluluklar dilerim

Yıl sonuna kadar dayanın . Sonra da tayin isteyip çekip gidin. Şimdi siz sadece burada nasıl atlatirim onunla ilgili tavsiyeler arıyorsunuz. Bazı şeylerin ilacı sadece zamandır. Aglayacaksinjz üzüleceksin iz zamanla hafifleyecek. Kendinize yeni uğraşlar bulun. Kurslara gidin. Öğretmen arkadaşlarınızla planlar yapın. Özgürsünüz ne güzel istedigibizi yapabilirsiniz. Akşamları istediğiniz filmleri izleyin keyif yapın.

%90 gereksiz detay
% 10 asıl konu

Umarım bir daha barışmaz adam.çünkü siz hemen kabul edersiniz yine.

Şunu merak ettim, dengesiz eski sevgiliniz sizinle sık sık beraber olmak istiyor muydu, cinsel hayatınız var miydi? Eğer cinsellik varsa, daha farklı düşüneceğim arkadaşınız hakkında.

Sürekli ağladım ağladım ağladım okudum
Sizi bukadar ağlatan, mutsuz eden adam için üzülmeye değmez
Kendinizi neden değersizleştiriyorsunuz
Aşk acısı 1 ay bilemedin 2ay ondan sonra geçer
Siz ki boşanma atlatmıssınız bu size çok kolay geliyor olması lazım
Kendinize zaman verin ilaki hayatınızda bir erkekmi olmalı iyi hissetmeniz için. Hobiler edinin, spora gidin, çevreniz olsun. Kafanızı dağıtıkça iyi hissedersiniz zaten.

Kendiniz bitiş sebebini yazmışsınız zaten. Etrafında pır dönmek, aşırı sevip hep yanında olmak istediğinizi söylemek, bol bol ağlamak.

Her zamanki taktiğimiz uygulanacak. Neşeli görünmek, Dünya yansa umurumda olmaz halleri vs.

Kaçan balık büyük olur sözü, 500 sene sonra da geçerliliğini koruyacaktır.

Yazınızı sonuna kadar okudum. Hem yazdıklarınızdan hem de konu başlığından anladığım kadarıyla eski sevgiliniz size bugün kalkıp seni çok özledim, görüşelim dese görüşecek, herşeyin üstünü kapatacaksınız... Bugün bunları yaşamanızın sebebi geçmişte bunu sürekli yapmanız affetmenizdir unutmayın !!! Siz çok sevmişsiniz ve bunu kendisine dibine kadar hissettirmişsiniz. Eee hal böyle olunca da karşı tarafta benden vazgeçemez düşüncesi oluyor, başlıyor bu sefer istediği gibi at koşturmaya... Yok geldim , yok gittim demelere... En başında güçlü dursaydınız keşke..

Uzuldum adiniza, kacan kovalanir olmus sizinki adam kactikca kovalama ihtiyaci hissetmissiniz. Sevgi falan saniyorsunuz bide bunu. Kendinize deger verin oncelikle baskasina degil. Ve size deger veren adamlari sevin.

Baya uzun olmuş ya okuyamadım gerçekten

Şunu merak ettim, dengesiz eski sevgiliniz sizinle sık sık beraber olmak istiyor muydu, cinsel hayatınız var miydi? Eğer cinsellik varsa, daha farklı düşüneceğim arkadaşınız hakkında.
Özel hayatım konusunda çok fazla detay vermek istemiyorum ama aynı ilçede olduğumuz için sık sık görüşme imkanımız oluyordu cinsel olarakta kısmen de olsa duygusal yakınlaşmamız oluyordu elbette birlikte vakit geçiriyorduk çoğunlukla. Keşke yaşamasaydım hiç birşey başta inanmasaydım beni ilk başlada bebekler gibi seviyordu, el üstünde tutuyordu, hediyelere boğuyordu boşanmamın yarattığı üzüntüyle koruyup kollaması biran beni mutlu etmişti çok hatta içimdeki bu buhram bitince hazır hissettiğimde zamanı gelince bana yüzük bile takacağını söylemişti buda sanırım başta elde etmek için bir taktikti onun için. Ama ben başta inanmayı güvenmeyi seçtim o boşlukla nereden bilebilirdim ki zamanla değişeceğini psikolojik sorunlarına gelgitlerine bile büyük sabırlarla katlandım ona destek oldum bu süreçte de yıpransamda üzülsemde.. Düşündüm bukadar severken birbirimizi gene güzel bir yol çizip mutlu sonla bitirebileceğimizi hayal kurdum hep. Bilemedim böyle olacağını hayatıma giren ikinci erkek o oldu böyle olması gerektiğine inandım ve büyük fedakarlıklar yaptım. Ama şuanda hepsi yalanmış! Kendimi kandırılmış, inanmak istemesemde yakıştıramasamda kullanılmış hissediyorum! Büyük boşluktayım şuanda.. Ama güçlüyüm ben atlatacağım inşallah Allah büyük hergün dualar ediyorum Allahtan özür diliyorum beni affetsin. Ama onu affedecek mi?? Benden de 6 yaş büyüktü evlenememiş şimdiye kadar bana son şansımsın sen diyordu. Yalan!! Kimbilir böyle kaç kızın kalbiyle oynadı....

Sizin adınıza çok sevindim, çook mutlu olun inşallah Allah hep daim etsin inşallahHaklısınız hergün dualar ediyorum Allaha af diliyorum beni affetsin. Ama onu affeder mi bilmiyorum... Ben 29 yaşında güçlü bir kadınım, umutluyum genede ama şuanda hiç bir erkeğe güvenmiyorum hepsi kötü geliyor umarım öyle biri çıksın ki bu güvenimi kırsın beni tekrar hayata bağlasın, ömür boyu mutlu etsin tek duam bu...

Allah bundan sonra sizinde gönlünüze göre versin inşallah sizde zor bir süreçten geçmişsiniz benim gibi ama atlatılıyor bir şekilde işte Allahın bir imtihanı önemli olan bu imtihandan geçebilmek. Ama ben bu sefer geçemedim sanırım tekrar güvenilmeyecek bir adama güvendim inandım sevdim ve yaşadım. Şimdi bu acıyı çekmek zorundayım. Ama bundan sonra temkinliyim dediğiniz gibi bir insanı iyice tanımadan ölçüp tartmadan inanmayacaksın ona gereğinden fazla tavizler vermeyeceksin önce haketmeli...

Klişe bir cümle ama 3 kuruşluk adamlara 5 kuruşluk değer verip kıçını kaldırmayın şu erkek milletinin. Ya ben 20 yıllık evliyim adamın etrafında hastayken bile pır dönmem. Az değerinizi bilin ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…