sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Aşk bir seferdir. Bu sefere çıkan her yolcu, istese de istemese de tepeden tırnağa değişir. Bu yollara dalıp da değişmeyen yoktur.

Aklın kimyası ile aşkın kimyası başkadır. Akıl temkinlidir. Korka korka atar adımlarını. ‘Aman sakın kendini’ diye tembihler. Halbuki aşk öyle mi? Onun tek dediği: ‘bırak kendini, ko gitsin!’
Akıl kolay kolay yıkılmaz. Aşk ise kendini yıpratır, harap düşer. Halbuki hazineler ve defineler yıkıntılar arasında olur. Ne varsa harap bir kalpte var!

ya ben 2 gündür aşk 'ın yanındaydım ders çalışma kampı yaptık tabi ne kadar olduysa
yahu bugün eve bi geldim kendimi bakımlara adadım. mağara insanı gibi bakımdan uzak yaşadım 2 gün

kızlar ne kesfettım onu anlatayım sıze .belkı sızın de benım gıbı catlak dudak sorununuz vardır .

kızlar ben ruj surdukten sonra alt dudagım putur putur olurdu .catlamıs gıbı ruj parcanırdı dudagım da

o yuzden elımı korkak alıstırıp cok az dokundururdum sadece .ustelık kalın ne guzel dudaklarım var

ne dıye rujdan mahrum olsunlar kı dımı ama

ben de bugun arastırdım ve deneyerek cozumu buldum .

kızlar dudaklarınızı once dıs fırcasıyla bı guzel fırcalayın .hem dolgunluk verıyor hem de olu derıyı

atıyor .sonra vazelın surun .5 dk sonra gıbı de ruj surun .harıka gorunuyorlar oldu bıttı ıste

pammuk gıbı oldular valla .catlak derı fılan kalmadı :131:

Son düzenleme:
ne tür müzik seversiniz bilmiyorum ama paylaşasım geldi

[video=youtube;qzX8z7FPJ3o]http://www.youtube.com/watch?v=qzX8z7FPJ3o[/video]

ya ben 2 gündür aşk 'ın yanındaydım ders çalışma kampı yaptık tabi ne kadar olduysa
yahu bugün eve bi geldim kendimi bakımlara adadım. mağara insanı gibi bakımdan uzak yaşadım 2 gün

ne bakımları yaptın anlat bakalım .ben de catlak dudakları ıyılestırmeye karsı denemeler yaptım .

Aşkın 40 kuralı

ne bakımları yaptın anlat bakalım .ben de catlak dudakları ıyılestırmeye karsı denemeler yaptım .

yazdığın şeyi bende uyguluyorum ara ara işe yarıyor gerçekten

eve kendimi attığım gibi saçıma yağ karışımı sürdüm o beklerken bi yandan eski ojeleri çıkarttım eski dediysem 2 günlük
bi de kil maskesi yaptım yüzüme sonra hoopp duş duştan çıkınca hemen yeni oje
bi kendime geldim yahu

bence sen planlanmayan ve hoşuna gitmeyen şeyler olduğu için huzursuzsun tatlım..
bende ne zaman benimki hoşuma gitmeyen bişi yapsa daralırdım bunalırdım pencereleri açar hava alırdım durmadan yüzümü yıkardım..
bi kere sen zaten baştan kafayı takmıştın sevgiline.. neden avukata vekalet vermedi diye sonra senin ona çok yakışan hediyeni giydi diye kızdın sonra sen onu uyarmana rağmen 1 saat sürmediğine buluşamadığınıza kızdın ve en sonda orada kalacağına kızdın.. yani sıralama böyle olmasada kızdığın şeyler bunlardı..
keşke o bugün bitmedi işim dediğinde ben sana demiştim diyip sussaydın.. oda burnunun dikine gitti, 1 saat sürmeyeceğini tahmin edip cumadan böyle işler halledilmeye gidilmezki..
sen haklısın canım bence ben sana hak veriyorum ama saat başı arıyomuş haftasonunu kendine zehir etme..
ama geldiğinde burnundan getir.. biraz sevgili sözü dinlesin böyle durumlarda sende sonuçta sizin yararınıza söylemiştin 1 saat sürmez bu işler derken..

bak onu yenı kesfettım ben dudak balımları fılan fayda etmıyordu benım catlaklarıma .

ama bu dıs fırcası ve vazelın cok basarılı oldu artık hergun yaparım valla

ben de dun kendıme french surdum .bı bulusumdan daha soz edeyım sıze :82:

benım tırnaklarım cabuk kırılıyor ,koruyucu ojeler de kar etmedı ama ne zaman french sursem

tırnaklarım kırılmıyor sertlesıyor resmen .bak hadı ıyısınız bu engın bılgımden de yararlandınız

kl maskesı ben de yapmak ıstıyorum .aktardan mı alıyorsun beyaz kılı yoksa hazır maske mı ?

aktardan ıse neyle karısıtırıyorsun

aktardan hiç almadım watsonsdan alıyorum ben ama bu maske bitmek üzere bu defa denemek için aktardan almayı düşünüyorum tabi önce iyice araştırma yapmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…