sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Bu fotoyla bir yarışmaya katılmıştım kızlar bakalım siz de beğenecek misiniz. Fotodaki benim. İrlanda' da çekildi. Siz baktıktan bir müddet sonra sileceğim. :)

Eklentiler

• $298762_10150326063876137_709421136_8051457_407732195_n.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 31
nasılsınız hanımlar??
ben çok halsizim, azıcık grip olmuşum yahu :2:
geçmiş olsun anzercim bitki çayı falan iç tatlım
eayrcimhoşgeldin tatlım takıl bize şekerim
Herkese merhaba:)
merhaba canımmm
kalplikurabiyem senin konularına göz attım da, neler çekmişsin canım öylee
aynen öyle tatlım
Bu fotoyla bir yarışmaya katılmıştım kızlar bakalım siz de beğenecek misiniz. Fotodaki benim. İrlanda' da çekildi. Siz baktıktan bir müddet sonra sileceğim. :)
wooooww süpperrr

Ben yatıyorum hatunlar. Yarın sevgilimin yanına gidicem, erken kalkıp hazırlanmam lazım. Kurabiyem sen gelişmeleri yaz, ben girdiğim zaman okurum. Artık yüzün asılmasın, şu an bu modda olmanız gayet doğal. Birkaç gün içinde her şey düzelicek, merak etme sen. Öpüyorum hepinizi tek tek. İyi geceler.

iyi geceler tatlımm

kızlar iyi geceler hayrola uykunuzmu kaçtı bu saatte yarın konuşursunuz gidin uyuyun rüyanızda pamukprenses ve yedi cüceleri görün

kızlar iyi geceler size iyi sohpetler ben yatıyorum yarın erkek kardeşimin dişi çekilecek yanında olmam gerek herif koskoca mühendis ama ne yapıyım sende gel diyor yarın görüşürüz

canım aramız da dort yas var .19 yasın da .

sanırım kıskanıyor

hahahha anzerbalı cok guldum yoruma yaa .

evet dogru soyluyorsun canım apacık kıskanıyor benı

bana ozenıyor .aman ozensın sekerım ben gurur duyuyorum bundan

taklıtler aslını yasatırmıs .benı yasatıyor

19 yasın da caım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…