sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

işte budur bebeğim ya ama yok piyasada tüm bu ihtiyaçlara bir arada çare olacak bişey yok henüz belki vardır ama maddi olara epey zorluyo genelde herkes alamıyo

sor bakalım canım bıze de soyle ben de merak ettım onu sımdı .

evet canım senın fazlalıkların cokmus ıdealın kac kılo vermek canım

Aa süpermiş! Tam ihtiyacım olan şey. Sütyen detaylarını versene yavru kuş, ben de gidip alıyım. 7 Temmuz'da ablamın düğünü var, aldığım elbisenin göğüs kısmını (elbiseyi daralttırdığım halde) dolduramıyorum. Bu tarz bir sütyen lazım bana.

valla ben şu sarımsak yağını bi araştırıcam bitki aldığım bi aktar var ona sorarım iyi gelen bi şeyse mucize gibi denicem şaç dökülmesi toza toprağa karışsın bizlere gelmesin

tatlım sarımsak yağının çok fazla bir etkisi olmuyormuş diye duydum ben ama şampuanına bir kaç diş sarımsak doğrayıp deneyebilirsin tabi ayrı bir şampuanın daha olsun bunun için

canım sutyenın detayları ne bılmıyorum kı .oldukca desteklı bı sutyen ama ozel bı adı var mı bılmıyorum .

ben orada uc bes sutyenı deneyerek buldum bunu aha bu dedım

referans nosu fılan ıse yarar mı bılmıyorum ama ,ozelden nosunu atayım sana

aa çok iyi sen etkisini gördüysen bedne deneyeceğim ama ben hemen sıkılıyorum ya 1 haftadan sonra salıyorum yine

1 haftada işe yaramz arkadaşım bunu da bilde
ama diyorsanki ben yazın güzel bacaklarımla karnımla denızde saç dağıtırım kocama hergun bayram yaşatırım ozman 1-2 ay dişini sık ama diyorsanki amammnnnn ben napayım bıkınıy gyerim şortumu çıakrımkarnımda çokta umrumda kocamda kıme bakarsa baksın ozman 1 hafta yap bırak Saaa kalmış bacum

işte budur bebeğim ya ama yok piyasada tüm bu ihtiyaçlara bir arada çare olacak bişey yok henüz belki vardır ama maddi olara epey zorluyo genelde herkes alamıyo

Aynen kuzucum, ne yazık ki öyle. O yüzden saçlarının kıymetini bil, sevgi şefkat göster onlara. :)

sor bakalım canım bıze de soyle ben de merak ettım onu sımdı .

evet canım senın fazlalıkların cokmus ıdealın kac kılo vermek canım

ben kalıplıyım 10 kilo versem sanki daha çok vermiş gibiyim 65 kiloya inebilirsem hayalim bu benden yiğidi yok çok şişman görünen kızların kilosu benden az 44 bedenim ama 92 kiloyum

saçını kendin mi boyadın bilmiyorum ama boya işlemi güçlü değilse saçların zarar verir
Her boya işlemi verir ama siyaha özel bir durum yok
Siyah boya sadece başka renk yapmak istersen problem olur
ilk kez boyadıysanda saçın afallamış olabilir
Ama muhtemelen senin saç derin uçları beslemek için savaş verirken yoruluyorda saç kaybediyorsun sen
Uçlarında düzenli olarak kestirirsen eğer daha hızlı uzarlar zaten

tatlım sarımsak yağının çok fazla bir etkisi olmuyormuş diye duydum ben ama şampuanına bir kaç diş sarımsak doğrayıp deneyebilirsin tabi ayrı bir şampuanın daha olsun bunun için

hangi şampuanı kullansam önce iyi geliyo sonra yine dökülme başlıyo yeşil sabun ile saç kremi kullanıyorum biraz hafifledi dökülme ama gür değil saçım 5 sene önce daha iyiydi

kedicik kociş yokta sevgilim vardı onunlada ayrıldık oysa tatil planları yapıoduk ama olsun belki biz barışırız ben her ihtimale karşı başlayayım nolur nolmaz dimi sen ne kadar süre yaptın şekerim

valla ben şu sarımsak yağını bi araştırıcam bitki aldığım bi aktar var ona sorarım iyi gelen bi şeyse mucize gibi denicem şaç dökülmesi toza toprağa karışsın bizlere gelmesin

Bir dene bakalım tatlım, sarımsak kaşlar için de kullanılıyo. Olumlu sonuçlar alan arkadaşlarım var. Ama benim tek sorunum dökülme değil. Saçlarım öldü desem yeridir. Çok uğraştım saçlarımı yumuşatmak, parlatmak, gürleştirmek için. Nafile... Ben de vazgeçtim artık. Bıktım çünkü.

ben kalıplıyım 10 kilo versem sanki daha çok vermiş gibiyim 65 kiloya inebilirsem hayalim bu benden yiğidi yok çok şişman görünen kızların kilosu benden az 44 bedenim ama 92 kiloyum

demek kı kalıplısın canım kemıklerın ırı .

92 kıloya 44 beden ıyı gercekten .

insallah canım sende ıstedıgın kıloya kavusursun

hepımız fıt oluruz ınsallah

hangi şampuanı kullansam önce iyi geliyo sonra yine dökülme başlıyo yeşil sabun ile saç kremi kullanıyorum biraz hafifledi dökülme ama gür değil saçım 5 sene önce daha iyiydi

ben glissin boyalı saçlar için olanını kullanıyorum tatlım çokta memnunum glisin ürünleri gerçekten çok güzel tavsiye ediyorum

kısa kestir belki gürleşir sende istersen yeşil sabun ve güvendiğin krem kullan belki hacimli olur

yaaa böyle mucize bişeymi varrrr

canım kuafore boyatmıstım bılemedım tatlım sıyah boyadan mı ben de bı sorun var anlamadım

ama cıddı yıprandılar .benım aslın da uzatma gıbı problemım yok canım

ama bızkızları bılırsın hep fazlasını ısterız .suan da saclarım popoma cok yakın aslın da uzatma ıcın

kurkullanmak yerıne ,dokulme karsıtı kur kullansam daha faydalı farkındayım ama ,

ben ılla popm da olsunlar dıye sınemakye baslamısdım .

demek kı kalıplısın canım kemıklerın ırı .

92 kıloya 44 beden ıyı gercekten .

insallah canım sende ıstedıgın kıloya kavusursun

hepımız fıt oluruz ınsallah

sağol varol amin inş. fıstık gibi oluruz hem de çok sağlıklı gittiğim salonda bi kız bi ayda 10 kilo verdi dümdüz oldu karnı hala kilo vercem diyo ben öyle istemiyorum ayda 4-5 kilo en sağlıklısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…