sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Pump It Up - Dance Warm Up Pt.1/3 - YouTube yotubede bu lınk i tıklayın çıakr zaetn bu hatunlarla ben 2 ay hergun 2 saat aralıksız yaparak sacaktaki selilütlerimden ve krnımdaki azcıkta olsa fazlalığımda kurtuldum dans ederim her harekleri yaparak kilo veriyorsunuz karın kası ve özellikle bacak çok işe yarıyor. bu htunlar amerikada ünlü dansçılar bu serinin evamı var ben linkleri yazayın bakıın hepsinen: part 2 Pump it up - part 2 - YouTube part 3:Pump it up - part 3 - YouTube zaten gerisi avr orda part 4 part 5 felan benim herkeze tek tavsiyemdir denyin ama UYARI: 1 hafta yapıp bırakırsanız hiç bir işe yaramaz ve bunları yaparken su için az az. Ben hala devam ediyorum kalcalarımda var vallaha ona ragmen selilütlerm gitti Karnım orda hatunlara gbi oldu Hadi bakalım

Kuzucum baktım şimdi, ne çok şey varmış öyle. Yemin ederim o kadar bıktım ki bu kıl tüy bakımından, isyanlara geldim artık ya.

kız herkes öyle diyo çok bişi yok gibi geliyo ama bana
gerçekten çok ama çok etkisini gördüm inan bana denemeni tavsiye ederim mutlaka
off hiç söyleme saç biter epilasyon başlar nedir biz bu bayanların çektiği pffff

ehehehe kız kaç kilosun ki sen

canım benım boyum 167 standar kılom 53 ıdı

ben genel de kısları sıser yazları kendılıgınden verır standart kıloma donerdım .

ama bu kıs oyle olmadı .karpuz donemı geldı ben hala veremedım .

san 5 kılo fazlalıgım var ,yanı 58 oldum

canım omru hayatım boyunca dogru duzgun soyle en a 1 ay olmak sartıyla bıle egzersız yapamadım

hıc sevmıyorum evde tek basıma egzersız yapmayı .kendımı mal gıbı hıssedıyorum

o yuzden egzersız yapmaya da ınanılmaz usenıyorum ama baslamalıyım artık

kızlar şaç dökülmesine sarımsak yağı iyi gelirmi deriyi yakması önemli imiş kılcal damarlardaki kan dolaşımı hızlandıkça şaç çalışır gürleşirmiş

Saçım güzel olsun diye doğum kontrol hapı kullanma sakın canım

Bak pazardan ısırgan otu al şimdi tam mevsimi

Kaynat bi tutamını saç diplerine spreyle uygula sonra yıkarsın saçlarını
Ya da durulama suyuna karıştır kaynattığın suyu
Karanfilide aynı şekilde

eğer saçlarında azalma varsa dökülmeden sebeb
Şampuanının içine 3-4 tane sarımsağı doğra
Kokar diye korkma çünkü son yıkamayı sarımsaksın şampuanla yapacaksın

Ve mutlaka kızlar şampuanlarınızı yarı yarı suyla konsantre hale getirin

birde gerçek argan yağı mucize gibi duştan çıktıkdan sonra nemli saçlarına bir kaç damla eline sıkıp yaç diplerine gelmeden hafi hafi yedir.....

Sakın saç kremini diplerinize değdirmeyin saçlarınızın uçlarına uygulayın sadece

hahahha sekerım pamugun ne etkısı var kı ne gerek var onları tıkamaya

desteklı suyenler su dolgulu sutyenler varken pamuk da neymıs canım

Geçmiş zamandı canım, öyle bir tecrübem olmuştu işte. Şimdi hemen hemen her sütyenim hem destekli hem dolgulu. Sütyen varken iyi hoş da sütyen çıkınca fıs...

canım yaa o tıtreyen kemerlerı bılıyorum da kısır yaptıgını soyledıler ne kadar dogru bılemedım sımdı:44:

cnm sen 92 den kaca dustun boyun kac bu arada

evet tatlım saçı çok sıkı toplamak çok döküyo saçları malesef

ben sıkı toplamıyorum ama salas dagınık bır sekıl de

o da doker mı acaba .ben de esk kusakdan duyduguma gore

sacı ormek cok faydalı dıye duymustum .

babannelerım annanelerım sacları uzun ve cok gur

o kadar yaslı olmalarına ragmen gurler .hep de orguludur sacları

canım yaa o tıtreyen kemerlerı bılıyorum da kısır yaptıgını soyledıler ne kadar dogru bılemedım sımdı:44:

cnm sen 92 den kaca dustun boyun kac bu arada

ben baya kiloluyum bi ayda 96 dan 92 ye düştü boyum 1. 67 titreten kemer değil bantlı sarıyomuşsum karnına korse gibi spor yapıyosun karın bölgesi daha çok yağ yakıyomuş ben antrenörüme sorarım bu neymiş diye

Geçmiş zamandı canım, öyle bir tecrübem olmuştu işte. Şimdi hemen hemen her sütyenim hem destekli hem dolgulu. Sütyen varken iyi hoş da sütyen çıkınca fıs...

benım deoyle kız ne sutyenler uretılıyor valla memesız kımse kalmayacak

hele gecenler de h&m den bı sutyen adım miku var yaa akıllara zarar desem yerıdır kız

goren de benı oldukca dolgun memelı sanacak aslın da fıslar

ama o sutyen resmen hem doldurdu hem de straplezler de soyle tasma olayı oluyor yaa

tasırıyor valla .cok begendım haa .bulursan yıne ugrsayayım oraya ondan bır kac tane daha alayım

canım evde bende çok sıkılıyorum tek başıma yapınca burcununkileri 1 hafta boyunca yaptım sonrasında sıkıldım bıraktım keşke aynı şehirde olaydık birlikte giderdik spora bende sıkılaşmak ve bölgesel zayıflamak istiyorum göbişten

Son düzenleme:

aa çok iyi sen etkisini gördüysen bedne deneyeceğim ama ben hemen sıkılıyorum ya 1 haftadan sonra salıyorum yine

canım cok tesekkur ederım .ısırgan otunu kesınlıkle deneyecegım .

canım ben sarımsagı sampuanıma katıyorum ,sınemakı guru kullandıgım zamanlar

o sarımsaklı sampuanı da kullanıyorum .sınemakı kurunu bılırsın 8 kurden sonra

ıkı haftalık ara verılıyor .sımdı o ara donemındeyım ve sarımsaklı sampuana da ara verdım.

ıkı hafta sonra sınemakııle bılrıkte sarımsaga da baslıyacagım zaten ama ,sarımsak da durdurmadı yaa

sımdı ısırganı deneyecegım ıns faydası olur .canım bu arada bırsey daha sormak ıstıyorum sana

sıyah sac boyasının saca zararı var mı ? benım eskıden saclarım acık tonken bu kadar yıpranmıs gozukmezlerdı

sıyaha boyadım 5 ay once ve hıc boyamadım daha buna ragmen saclarım ınanılmaz yıpranık gorunuyor

uclar hele mısır puskulunden farkısz

Ya bıkıyosun çünkü tatlım, her şey fazla geliyo, uğraştırıcı geliyo. Her seferinde git onu al, bunu sür, şunu dök... O kadar uğraş uğraş fayda etmesin. Cinnet! İstiyoruz ki şu tarz bir şey densin: "Mucize! Banyo yaparken saçımıza saç kreminden sonra x markalı bakım zımbırtısını sürüyoruz, saçlarımız bir hafta sonra ışıl ışıl ve pamuk gibi oluyo! Üstelik bu zımbırtı saç dökülmesini de durduruyo. Dökülmeyi durdurduğu yetmezmiş gibi bir de saç uzama hızını iki katına çıkarıyo!" İşte bu tarz hayaller...

ayy ne guzel olurdu yaa bırlıkte gıtsek spora .salona da tek basına gıtmek ıstemıyorum .

arkadaslarımın da hıc kılo problemı olmadıgı ıcın gerek duymuyorlar

ama mecbur gıdecegım ben yaa ,su gobegımden kurtulmak ıstıyorum artık

he valla ne guzel anlattın hıslerımı kız

valla ben şu sarımsak yağını bi araştırıcam bitki aldığım bi aktar var ona sorarım iyi gelen bi şeyse mucize gibi denicem şaç dökülmesi toza toprağa karışsın bizlere gelmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…