sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

boyum 168di en son 3 yıl önce ölçülmüştüm belki uzamışımdır azıcık kilomda 53 şükür kilo sorunum yok ama plates süper bişey sıkılaşmak herkese gerekli olan bi durum sonuçta cilt bakımına gelince evde kendim uyguladığım birkaç formülüm var bazen giderim güzellik salonlarına düzenli değildir yani saçlarımı uzattığım için kestirmeyi hiç düşünmüyorum ama renk olarak değiştirsem mi acaba:44: çok renk değişikliği yaptım üst üste açık karamelden küllü kumlara sonrasında siyaha şimdide çikolata kahvedeyim bunların hepsi az zaman aralığında oldu yani

sen bakımlı bi hatunmuşsun güzel belki giyim olarak değişiklik yaparsın saçlarına fazla müdahale etme sağlığı için uzun saçlarını dalgalı bukle felan yaparsan değişik olabilir senin öküz kardeş ne kaybettiğini görür

aynı bizimkide öyle canım sessiz kalmalarımdan çok korkar biz aynıymışız seninle bak titreye titreye mesaj yazmalar bağırmalar falan aynı ben
eğer yine bir araya gelebilirsek bundan sonra çok farklı bir yol izleyeceğim bunda kararlıyım yanlış yapıyorum ben

Son düzenleme:

Saçların uzun ve sağlıklıysa sık boyatma nolur, bak valla benim saçlarım süpürge çöpüne döndü. Şimdi kazıtsam mı diye düşünüyorum. Çünkü uygulamadığım bakım kalmadı, bana mısın demiyo. Renk değişikliği istiyosan saçlarının uçlarını boyat, hem değişiklik olur hem de saçların fazla zarar görmez.

ah tatlım ah beni çok beğendiğini söyler hep mesela saçlarımı boyarım her renk yakışıyor sana der fiziğimi çok beğenir göğüslerimin vücudumla orantısını hep söyler bende utanırım tabi her seferinde ya ünideyken bunları yaşıyor olsaydık ben onu bu yaptıklarına ne pişman ederdim de okul bitince böyle herkes memleketinde işte uzaktan uzağa bişey yapamıyosun aramızda yalnızca 2.5 saat var çok yakınız aslında ama aynı yerde olmakla bir olmuyo tabi

bır aylık spor bana da yeterlı aslın da 5 kılo ıcın gıtmek ıstıyorum ,ama ılgılenırler mı emın degılım ıste.

genel de kendı halıne bırakıyorlar o durumu ben de hıc sevmıyorum

yok canım yok boyatmam artık benimkilerde ne hale geldi bu aralar kalsın zaten ama kendi bulduğum bir kürle saçlarım muhteşem oldu tatlım bi denesen sende belki sanada faydası olur ah biz kızlar saçlarımızla oynamadan duramıyoruz işte değişiklik diye mahvediyoruz saçlarım uzun ama son denediğim kürden sonra baya sağlıklı oldular

Son düzenleme:
bır aylık spor bana da yeterlı aslın da 5 kılo ıcın gıtmek ıstıyorum ,ama ılgılenırler mı emın degılım ıste.

genel de kendı halıne bırakıyorlar o durumu ben de hıc sevmıyorum

yok be gülüm genelde milli sporcular spor salonu açıyor onlara git ilgilenirler ben düzenli gidemedim antrenör kadın seni sıkı yönetime alıyorum daha çok kilo vereceksin dedi valla her gün canım çıkıyor eğer o gün hoca gelmediyse diğer hanımlara soruyor kontrol ediyor bu kız geldimi diye

saç bakımını banada söylesene ihtiyacım var

hahaha aynen sekerım gobek memelerımden onde gıdıyor

yaa var yaa memıslerım olmadıgımdan degıl gobek o kadar fazla kı memıs de kucuk oluyor halıyle

gobek saolsun gızlıyor onları

evet canım ben de cokmus gıbı zayıflamak ıstemıyorum .sıkılassın su gıbegım ve yaglarım gıtsın yeter.

pekı canım gobek ıcın gune kac kere mekık yeterlı oluyor ? sabah aksam farketmez sanırım

kesınlıkle canım bu varlıkları cok onemsemek gerekıyor .

duyguları dızgınlemek sart

Ne yazık ki öyle, güzelim saçlarımı tiftik tiftik ettim. Benden nefret ediyolar büyük ihtimalle. Nasıl bir kür yaptın canım? Her şeyi denedim zaten, bir de senin kürünü deneyim. :) Bakarsın bir mucize gerçekleşir. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…