sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

aa ne güzel ya maşallah herkesle tanışmış :)
evet ya çok sıcak insan hemen yoruluyo bu sıcakta azıcık dolaşsa..

anzercıgım sız barısmadınız mı yaa ,yıne mı ayrıldınız yoksa

yok kız ayrılmadıkta kavgalar havada uçuşuyo bugünlerde..
o barıştıktan sonra çok alttan aldı bende çok üstüne gittim sanırım o da bi yere kadar beni idare etti.. zaten yeni barışmışız soğuk davrandım hep.. oda bunaldı bu durumdan..
ama toparlicaz yavaş yavaş inşallah..

ne konseri var kız
dugun var canım yaaa konser deıl gömlek düşünüyorum ama uzun kollu ama ıncecık olur mu dıye sordum.kızlar foto makınesı sarjda cekerım ama resımden anlasılmaz herhaldebide belınde beyaz kemerı vardı ınce kemerlerden onu bulamıyorum yaaaa kemer ona hava katıyodu offf baska ınce kemer alsam uyarmı acaba

Uyacak bir kemer mutlaka bulunur canım, sıkıntı yapma. İnce, düz, beyaz bir kemer sonuçta. Öyle bulunması zor bir şey değil.

uyar şekerim neden uymasın kemer den bol ne var ki çeşit çeşit heryerde istediğin taarz bulabilirsin bence

Uyacak bir kemer mutlaka bulunur canım, sıkıntı yapma. İnce, düz, beyaz bir kemer sonuçta. Öyle bulunması zor bir şey değil.

uyar şekerim neden uymasın kemer den bol ne var ki çeşit çeşit heryerde istediğin taarz bulabilirsin bence
haklısınız kızlarda bu sıcakta carsıya gitmek işkence gıbı

tesekkur ederım cnm .bunu mutlaka yapıcam ,yogurdu severım zaten :)

mıkucum ben bugun dıyetı bozdum .sevgılıkle bulustuk bugun

bıraz fazla kacırdım ,arada oluyor yaa boyle kacamaklar

yarın kaldıgım yerden devam edecegım

kızlar sacımı kesın actırmaya karar verdım bugun .

bugun kuaofr kuafor dolastım ,sıyahı acabılır mısınız dıye

acıyorlar ama ,oyle ıddıalı renklere boyamıyorlar

boyarız ama cok yıpranır sacın dıyorlar

ben acık kullu kumral ve uclar da sarı rofle ıstedım ama

suan olması mumkun degılmıs .yavas yavas o renge gelırmısım

suan acıldıgın da bıle kızıl yansımalar olacakmıs

ama sacım gur oldugu ıcın cıddı bır yıpranma olmaz dıyorlar

yıne de deneme yapacagız dıyorlar.

bı tutamına acıcıyı vurup denıyeceklermıs duruma gore de acacaklar

bari dedım ,koyu kullu kumral yapın dedım ama

o da olmaz dıyor,kızıl yansımaların olacagı ıcın suanlık bu renkler olmayacak dedıler

ne yapıyım yaa katlancam artık hele bı kurtulıyım de su renkten :/

fıyat olarak bı yer 300 tl bıctı .bı baska yer 200 tl

200tl ye boyatırım artık .

su sacımı acıtırır actırmaz da solaryuma gırıcem .

iyide canım koyu küllü kumral ıcın mı 300 tl ıstedıler sonucta renk akıtmıyorlar rofle yapmıyorlar sarıya döndürmuyorlar yanı altı ustu anladıgım kadarıyla kahverengı yapacaklar,ou evde sen bıle yapabılırsın sacının bıraz akmasını bekleyıp acık bır renge boyadıgında rengı bayagı kırıcaktır.okadar para vermeyı goze aldıysan akıt bence canım sonra ustune boyasınlar

sashaa benim saçlarımda mavi siyahtı hiç kuaföre gerek kalmadan kendim açtım bi paket palette yoğun açıcı ile kolestonun yoğun açıcısını karıştırdım tüm saçıma uyguladım
çok güzel açıldı
sonrasındada altın kumrala boyadım üstler kumral kaldı uçlarınıda sea color diye bi markanın sedef sarısına boyadım gelişi güzel tutamlara ayırıp sadece uçları tabiki
sonuç tam istediğim gibi oldu herkes kuaförde mi yaptırdın diye sorup durdu
açıkcası böyle bişey çıkacağını aklımın ucundan bile geçirmiyordum
bakımını asla aksatmadım eğer bakım yapmasaydım çok yıpranırdı saçlarım ama bakımla en aza indirgedim bunu

Son düzenleme:

yavrucugum benım suan sacım ,bıldıgın sımsıyah .ben bu sıyah sacı nasıl acayım kendı basıma mumkun degıl

evet cok bıctı ben de farkındaım cnm ama ,hem boya hem acma ıslemının fıyatıymıs bu .

acma ıslemı hurremcım malesef boyadan daha pahalı oluyor .

ayrıca ıstedıgım renge de boyamıyacaklar .ıstedıgım renk asagıda kı renk ama ,mumkun degıl

sacın yanar .yavas yavas bu renge gelırsın ama bırden olmaz dedı .

barı koyu kullu kumral yapalım dedım ,ona da olmaz dedı

sacım acılınca kızıl yansımalar olcakms bır sure ,o yuzden koyu kullu kumral da olmazmıs

sacımı o bıle yıpratırmıs .yavas yavas acıcam dedı .

Eklentiler

• $9431_15.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 23
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…