sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

olmam mı ya farkındayım.. ama çabası var artık en azından..bulursun canım ya 1-2 günde halledilir o işler.. siz nasılsınız sevgilinle??

canım neden olmasın ki gömleğin fotosunu koysana bize daha iyi fikir veririz

olmam mı ya farkındayım.. ama çabası var artık en azından..bulursun canım ya 1-2 günde halledilir o işler.. siz nasılsınız sevgilinle??

O da bir şeydir, haklısın. :) Çıkıp bakınmam lazım, ama aşırı sıcak, gezmek çile resmen. Biz çok iyiyiz, Allah bozmasın. Bekarlığa veda partisine o da geldi, çok güzeldi ya. :) Ablamla zaten tanışıyolardı, defalarca ablamda kaldık, beraber gezdik tozduk falan, ama erkek kardeşimle tanışmamışlardı. Partide kardeşimle de tanışmış oldular. :)

Son düzenleme:
Aynen. :) Sevgiliciğin ne alemde? Aranız nasıl? Bu arada düğün işi yalan oldu sanırım?

sevgılıkle cok sukur bır sorun yok tatlım .evet dugun ısı yalan oldu,dugun dundu zaten

ama gıdemedım malesef

sen nasılsın sevgılıkle aranız nasıl cnm ?

Son düzenleme:

tesekkur ederım cnm .ben de baslayacagım yarın .

ben de bı tane yogurt dıyetı buldum ama ,tum hafta yogurt yenecekmıs sadece

hıc bana gore degıl dye oralı olmadım .bu sadece yogurt dıyetı degıl dımı cnm

yanı yemekde yıyebılecegız dımı sekerım :)

Öğretmenini öpüşü ve kız kardeşinin yemek sırasında söyledikleri;ablam su isterdi gece,getireceğim derdim ama getirmezdim.Sabaha kadar beklerdi gibi bir şeyler söylemişti.Çok içim acımıştı:2:

sevgılıkle cok sukur bır sorun yok tatlım .evet dugun ısı yalan oldu,dugun dundu zaten

ama gıdemedım malesef

sen nasılsın sevgılıkle aranız nasıl cnm ?

Neyse artık ya, başka düğünlere inşallah. Ama iyi olun iyi, nazar değmesin. :) Biz de çok iyiyiz hayatım, hatta bu aralar daha bir iyiyiz sanki. :) Tahtalara vuruyorum.

Rica ederim kuşum. Yok yok sadece yoğurt yiyerek yaşamıyosun, sadece yemeklerden önce birer kase yiyosun, o kadar. Günde en az üç öğün yemek yemeye çalış. Yok ben iki öğün anca yiyorum diyosan bile o üç kase yoğurdu mutlaka ye. İkisini öğünlerden önce, son kaseyi de yatmadan önce yersin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…