samsunda gelin saçı için iyi bir kuaför ve fotoğrafçı

lel

Guru
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2012
104
26
arkadaşlar 28 eylülde samsunda düğünüm var ve ben şehir dışındayım 20 eylülden önce gitmem çok zor samsuna..gelin saçı için iyi bir kuaför ve çkimleri güzel olan bir fotğrafçı arıyorum ama yardımcı olursanız sevinirim.

ben devamlı kuaföre giden birisiyim saçlarına önemveririm gloria kuaförde stilist ümit lakablı birisi var ve hülya hanım var topuzda süperler ve ekip arkadaşlarıda çok iyi halka güzel hizmet vermekteler tavsiye edebilirim gözüm kapalı

insanın kendi düğününde gözüne perde iniyor ve o an farkına varamıyor internetten bakıp REDLİNE kuaföre gitmeye karar vermiştim bu kadar kötü olabilirmiş ancak fotolarımı bile çıkartmadım RABİA denilen makyaj yaptıgını sanan bi bayan var orda kendiniz yapın makyajınızı daha güzel yaparsınız insanı maymuna çeviriyor samsunda ondan daha kötü makyaj yapacak bi insan daha yoktur sanırım saçım dagınık ev saçına dönmüş onların yüzünden düğün günümü hatırlamak bile istemiyorum hatırladıkça dükkanlarını başına yıkasım geliyor nasıl böyle bi hataya düştüm diye kendimi affedemiyorum benim düştüğüm yanlışa umarım başkaları düşmez gerçekten o an farkedemiyorsunuz sonra suratınız düğünde düşüyor başkaları size farkettiriyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…