samsun yakını balayı

nilsena

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
768
455
39
merhaba benim yakında düğünüm var. eğitimci olarak çalıştığım için düğünde sadece bir kaç gün tatilim olacak. o nedenle samsuna yakın yerde iki günlük bir balayı istiyorum.daha önce abantla ilgili konu açmıştım ama samsuna daha yakın önerebileceğiniz bir yer varsa çok memnun olurum..tarihler 1-3 aralık arası iki gece olcak.
teşekkür ediyorum.

hmm samsun büyük otelde kal canm bence bu havalarda ne gezebilirsn ne de başka bişi samsunda yeterli bar disko eğlence yerleri mevcut alışveriş yapablcein yerlerde var.. ya da yeni yerler gezip keşfetmeyi seviosanız sinop derim kii bu havalar da gezmek de güsel olmuo ya canmm samsun civarı yaşıorum ama pek yardmcı olamadm yne de galibaa..:)

kesinlikle ünye'yi tercih etmelisin.deniz kenarında şirin bir ilçe,kafanı dinleyebileceğin sakin bir yer,çokda güzel oteller var.samsunada çok yakınopuyorumnanaktan buarada samsundaki büyük otel kapandı artıkyerimseniben

bence samsunda byer araştra.s

canım amasyada gimpaş tesisleri var kaplıca oterl gidenler memnun ama balayı için uygun mu bilemem yaşlı ded nineler gider ya kaplıcaya
ama kışın da denize giremeyeceğine göre kaplıca en iyisi
bir de ha<vzada ancere var kaplıca netten bir araştır istersen

slm hüsnüzan ben almanyada yasiyorum ama bi samsunlu olarak samsunu tercih etmeni dilerim positif gelisimiyle memun kalirsin bence sen iyi bir arastir

mutluluklar

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.
ama ben zaten samsunda yaşıyorum çok yol gitmemek için samsun yakını istedim yani .samsunda balayı yapmamın bir anlamı kalmazki en azından farklı bir şehir veya ilçe olsun istiyorum.önerilerinize açığım..

ünye yi önermişler ,gerçekten güzel bir ilçe.amasya da gzl ama balayı diyince sanki deniz olmalı.

canım büyük samsun oteli kapananı 4 yıl olacak

butik oteller var ünyede çok güzel ama bu mevsimde

Merhaba Hüsnüzan,

Öncelikle Şimdiden Tebrik eder, mutluluklar dileriz.Samsunda Yaşıyor ve yakın bir bölgede balayınızı geçirmek istiyorsanız, Bolu-Abant Sizin için en uygun seçim olacak.Göl kenarında manzaralı ve konforlu tesisler balayı için ideal.Büyük abant otel ve Taksim International Abant Palace önerebileceğim tesislerdendir.Sitemizden Lütfen ınceleyin.Bu Bölge harici biryerler bakmak isterseniz şehir otelleri yada thermal otel alternatifleriniz mevcut.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
fatsa yalçın otel ya da dolunay fatsa hem yakın hem doğal hemde bu oteller şehre hem yakın hem uzak dingin dolunay deniz kenarı yalçın ırmak kenarı..
mutluluklar

arkadaşlar abanta gitim ve döndüm.tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.büyük abant otelinde kaldım odalar hariç herşey mükemmeldi.yemek göl havuz en güzel kısmıydı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…