Saldırgan kedi ve yenidoğan

Carladigi mi nerden cikardin? Onerim konusunda ciddiydim ben.
Kavga sevmiyorum diyen birinin de “otede carlayin” demesi... Gercekten de hic kavga sevmiyormussun.
Soz konusu kedi icin bu kadar empati kurabiliyor olsaydim ben kediyi sahiplenirdim. Ki zamaninda yaptim da. Kedilerle ilgim olmayan biri olarak arkadasimin bakmadigi kedisini sahiplendim. Bu kadar kiyamiyorsaniz sizler de yapabilirsiniz pek tabii.
Bebegin basina gelebileceklerden ziyade, kedinin psikolojisi bozulmasin diye baskasina sahiplendirilmemesi gerektigini dusunenler, kendileri sahiplenebilir. Sanki kotu bisey soylemisiz gibi...

Gerçekten kedinin psikolojisinden 3 yorumumda nerde bahsettim bilmiyorum. Hala açıklama istiyorsunuz. Dazer kullanın diyen biri nasıl psikolojisinden bahsedebilir. Dazer en kötüsü. Ama uzak tutmam gereken bir zamanda işe yaramıştı. Neyse dediğim gibi carlicak yer arıyosunuz. Ötede carlayın. Ben gayet de yazdım. Sizin yorumunuzu okumadım. Ne isterseniz yazabilirsiniz. Ama bana carlayıp carlamadım da diyemezsiniz. Git şimdi yorum yapma bana.

Burdan bakinca daha cok sen carliyormussun gibi gorunuyor
Bebegini saglikla mutlulukla dogurmani dilerim.

Belki hiçbir şey yapmayacak ama. Onu da bilmiyoruz ya daha.
Belki birşey yapmayacak diye bir risk göze alınabilir mi sizce kocaman kadını hastanelik eden bir kediden bahsediyoruz . Küçücük bir bebek ya karşı taraftaki hani ? Belki de saldirmaz amagggn belki de saldırır . Bebegi parçalasa da olur kedinin psikolojisi bozulmasın yeter ki

Arkadaşlar eğitim şekliyle alakası yok durumun eminim ki sahibi kötü olan da vardır ama benim kedimi sahiplendigimde evde ben ve eşim varız . Evlat olarak gördüğümüz için en iyisini aldık her şeyin. Hergun oyun oynattim . Kandaki hormon seviyesi de etkiliyormus . Bizimki kuduruk yani bana kafayı taktı evin içinde kaç kez ağladığımi bilirim.

Psikoloci dimedim ben. Dimem ben. Herkes kedisine ne isterse yapsın. Benden aralaşın. fikrime kadın yorum bile yapmadı. Sallamadı. Siz de sallamayın. Hayat kısa.

Kadını kediyle aynı odaya kapatıp kılıtlemediğinizden eminiz degil mi Kadını resmen yemiş, sırada anneniz vardır sanırım, o zamankı sogukkanlı tepkınızı de beklıyoruz
Anneme yapamaz öyle. Kayınvalidem çığlık atıp ordan oraya kaçtığı için kedi daha da sinirlenmiş. Annem korkmuyor kedilerden tıslarsa üstüne gider. Kedim de tırsık normalde yabancı biri üstüne gidince ödü patlar kaçar.
Psikoloci dimedim ben. Dimem ben. Herkes kedisine ne isterse yapsın. Benden aralaşın. fikrime kadın yorum bile yapmadı. Sallamadı. Siz de sallamayın. Hayat kısa.
Sallamadım değil, görmemişim yorumunuzu. Dazer bile olsa güzel bir cevaptı benim için çünkü konuyu açma sebebim böyle çözüm yollarıydı. Gerekirse evdeki yaşam alanını bölüp (evim geniş) kediye ayrı bir alan sağlarım bebek büyüyene kadar.
Kedimden vazgeçmektense dazer bile daha makul geldi.

Görmek zorunda değilsiniz. Neyi seçerseniz. Siz olmak istemem şu an. Çok zor durum. İnşallah uygun bir çözüm yolu bulursunuz.

Siz cidden bir kediyi evin içinde belirli alanda tutabileceğinoze inanıyor musunuz ? Hemde küçük bir bebek varken . O çocuk büyüyecek ve ikisi bir şekilde bir araya gelecek . Kedi terapisti veteriner var oraları araştırdiniz mi size dün söylemiştim

Evet araştırdım teşekkür ederim, ben böyle bir mesleğin varlığından haberdar bile değildim. Bir tanesiyle görüşeceğiz cumartesi günü. Umarım bize güzel cevaplar verir .

Bebeğin başına birşey gelirse o yorumu yazan arkadaş çare bulacak o kadar net

başlarda farklı odalarda tutacağım. birisi güzel bir öneri verdi bebek kıyafetini koklatıp ödül maması vermek gibi. böylece yabancı değil ev ahalisinden olduğunu kabullenecek bebeğin.
Konu açma sebebiniz ne o zaman tam olarak.
Ben de buna ayar oluyorum, istenmeyen yorum gelince ya evir çevir ya da atar gider oluyor burda.
İnsanlar kendi düşüncelerine ve yaşam stillerine göre yorum yapıyor.

Konu açma sebebiniz ne o zaman tam olarak.
Ben de buna ayar oluyorum, istenmeyen yorum gelince ya evir çevir ya da atar gider oluyor burda.
İnsanlar kendi düşüncelerine ve yaşam stillerine göre yorum yapıyor.
Konunun tamamını okumamışsınız. Okumadığınız için de benim atar gider yaptığımı veya evirip çevirdiğimi iddia ediyorsunuz halbuki buradan çok güzel öneriler geldi. Amacım tam olarak böyle öneriler duymaktı. Uygulayabileceğim mantıklı cevaplara ulaştım. O arkadaşlara teşekkür ediyorum

Evet araştırdım teşekkür ederim, ben böyle bir mesleğin varlığından haberdar bile değildim. Bir tanesiyle görüşeceğiz cumartesi günü. Umarım bize güzel cevaplar verir .
Normalde insanlara verilen depresyon ilaçlarının çok çok düşük dozlarini veriyorlar . Size öneriler de sunar . İlk başta çok uyuyacak korkmayın normal . Bol su verin . Bu ilaç süresinde eve misafir çağırın alışsın . Dediğim gibi parfüm sikabilirsiniz. O hareketi yapmamayı pekistirmesi lazım

Boyle bir saldırı için aklı olsa yapmaz diyemem ben.
Kedinizi şimdiye kadar bazi bitkisel sakinleştirici öneriler verilmiş mesela. Uygulamamanız aşırı sorumsuzluk
Haberiniz bile yok isimlerinden.
İnsanın saldırgan kedisi olduğu için önlemini çoktan almalıydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…