🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Analiz için ben de giderim. Her ay ne kadar yağ gitti ne kadar kas var görmek insanı motive ediyor

Aslına bakarsan beslenme alışkanlığını değiştirip öyle devam etmek lazım ama işte insan çok kilo aldığı dönem psikolojik olarak bir an önce kilo vermek istiyor. Çok az yemeye başlıyor sonra verdiğini aynı hızla geri alıyor. Ben bunu çok yaşadım belki yine yaşayacağım. Çözümünü yine kendim bulmalıyım ki vücuduma Verdiğim zararı önleyebileyim

evet canım o aklımda biraz kilo verip ondan sonra giderim ama en az 5 kg vermem lazım
dediğim gibi listeleri ezberledik hepsi aynı hatta kendi vücudünü tanıyorsan O listelerden daha tedaylısı nette var bir tanesini uygulasan illaki veriyorsun Maksat sağlıklı kilo verdiğini bilmek bende öyleyim
Analiz için ben de giderim. Her ay ne kadar yağ gitti ne kadar kas var görmek insanı motive ediyor
bende en son 82 kiloyken gittim kendimi ayın 1 gibi gitmeyi planlıyorum
daha iyi olur ara ara gitmek

Ben kilo verip koruma diyetinin ne olduğunu bilmiyorum bir yerde okumuştum kilo verdikten sonra en az 5 sene aynı kiloda kalmak lazımki kilonu sabitleyebilesin yanı koruma diyetini 5 sene yapmamız lazım teçrübem olmadığı için nasıl olur ne olur bilmiyorum ama ilaki yeri gelecek özlediğimiz şeyleride yiyeceğiz yeri geleceK sağlıksız şeylerde O ince ayarı tuturmayıda öğreneceğiz
Ara ara bozmamın nedeni ilerde bunu yaşarsam şaşırma geri toplanmayı öğren diyebilmek kendime

Bence de iyi olur.

Bu gün yediklerim

Sabah
Bol peynir
Zeytin
Domates
3 DL tb ekmeği

Ara
1 menengic kahvesi

Saat 15.00 gibi
1 DL ekmek
Peynir
Zeytin
Domates
4 adet taze incir

Su 3 lt geçer

Spor 15*4=60 dk bisiklet

Saraycam tatlımmm tatlımm bi nik değiştirmeyen sen kaldın nerde görsem tanıyorum
Hala kilo derdindeyiz ahh bize vah bize
mavimi ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…