🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

aynen canım bu sabah sakin biraz nette herkes hindistan cevizi ve tarçınlı türk kahvesi içiyo işe yarıyomuş yağ yakımında falan etkiliymiş bende netten aldım bu akşam denemeye başlıcam bakalım
Tarçınlı göbek yağlarını erittigini söylüyor kullananlar. Denemek lazım.
Aa hayret dün bu mesajı görmemişim.🙈
40 da neymiş yaaa 39 iyi .bayanlar 39 da sonra büyümezmiş zaten:ıslık:
Sen bayağı büyütmüşsün bebeleri.ama araları az yani zorlanmışsındır.
Çok memnun oldum.:KK19:
Bende memnun oldum. İlk bebeğim tedavi ile oldu. Bu günlükte kilo veriyordum ki 2. Hamilelik tamamen sürpriz oldu. İyi ki oldu. Allah çocuklarımıza sağlık sıhhat versin. 39 iyidir ya. Zaten insan hissettiği yastadır
afiyet olsun
ben de içtim şimdi 2 hurmayla
bir avuç leblebi yedim.
Afiyet olsun hepinize
Menengic kahvesiyle size eşlik edeyim. Yine bisikletle geldim eve sırılsıklam oldum yine. Biraz fazla terliyorum. Umarım bir hastalık değildir.

IMG_20200825_122818.jpg

Bende memnun oldum. İlk bebeğim tedavi ile oldu. Bu günlükte kilo veriyordum ki 2. Hamilelik tamamen sürpriz oldu. İyi ki oldu. Allah çocuklarımıza sağlık sıhhat versin. 39 iyidir ya. Zaten insan hissettiği yastadır

Afiyet olsun hepinize
Menengic kahvesiyle size eşlik edeyim. Yine bisikletle geldim eve sırılsıklam oldum yine. Biraz fazla terliyorum. Umarım bir hastalık değildir.

Eki Görüntüle 2680315
Mengiç kahvesine bayılırım afiyet olsun :kk77: dikkat et burda da havlar çok dengesiz şu ara çok serin hayra vesile olsun:110:

Aynen canım yeter ki devam edelim
tartıya yansimasa dahi insan kilo verdiğini hissediyor. 1 hafta içinde bile çok güzel geri dönüşler alıyorum. Oysa hepi topu 1.5_2 kilo verdim. Bu çok güzel bir duygu.
İçim rahatsa 200 gr 300 gr kafaya takmıyorum
makinalar bile çok çalıştımı arada dinlendirmek gerekir :-)
eee bu vücut kendi periyodik ayarlaması var onu dinlendirmek gerekir 21 kilo oldu ara ara dinlendirmem gerekir:KK6:

gündüzleri serin gece üşüyoruz bu ayda burda üşümek biraz tuhaf evet biraz serinlik olurda ama üşümek ne bileyim :110:Yalova’yı görmedim bir gün kısmet olur inşallah:KK19:

üşümek istiyorum şuan ya :confused: hava zaten çok sıcak bir de imalatta havalandırmamız arızalandı.dışarısı 40sa içerisi 60 :confused::confused:

öğle kırmızı biberli çok hafif ve zeytinyağlı yemek 3 kaşık yoğurt 2 adet etimek
sabahda klasik kahvaltı bu sabah yumurta yemedim

temmuz ayında diyetisyene gittim ama artık o kadar çok gittiğim için artık gitmicem kendi tecrübelerime dayanarak ,lerlicem ve spor muhakkak yapıcam dışarı çıkamasam 30 dk leslie yaparım kafamda bu planlarla dolaşıyorum
kilolu olmaktan sıkıldım bıktım valla bu defa sonnn olsunnn

Afiyet olsun hepinize

Eki Görüntüle 2680315
Allah bağışlasın :)
Bebekler hikayesi benziyor
1. Tedavi 2. Emzirme bittiği ay oldu elhamdülillah.2yaş 8 ay var :)

İçim rahatsa 200 gr 300 gr kafaya takmıyorum
makinalar bile çok çalıştımı arada dinlendirmek gerekir :-)
eee bu vücut kendi periyodik ayarlaması var onu dinlendirmek gerekir 21 kilo oldu ara ara dinlendirmem gerekir:KK6:
Aynen öyle, arada dinlendirmek iyi olur. Belki bakarsın böyle daha iyi kilo verirsin. Hiç belli olmaz.

üşümek istiyorum şuan ya :confused: hava zaten çok sıcak bir de imalatta havalandırmamız arızalandı.dışarısı 40sa içerisi 60 :confused::confused:
temmuz ayında buralar yanıyordu klima bile sıcak üfürüyordu resmen 40 üzerini gördük hemen arkasından üşümek serinlik bizde ne oluyo ya dedirtirdi :confused:
öğle kırmızı biberli çok hafif ve zeytinyağlı yemek 3 kaşık yoğurt 2 adet etimek

temmuz ayında diyetisyene gittim ama artık o kadar çok gittiğim için artık gitmicem kendi tecrübelerime dayanarak ,lerlicem ve spor muhakkak yapıcam dışarı çıkamasam 30 dk leslie yaparım kafamda bu planlarla dolaşıyorum
öncelikle afiyet olsun :KK74:
Diyetisyen konusunda vücut analizi içinde olsa ayda bir git yağdan mı kastan dan verdiğini anlamak için yoksa listelerI hepimiz ezberledik
kendince versende vermesende analiz yaparsın bu ay bunu yedim yada yemedim dErsin:KK66:

Diyetisyen tamamen motive amaçlı, ben hiç liste versin diye gitmedim. Çünkü sürekli planlı yemek hazırlama bana göre değil.

temmuz ayında buralar yanıyordu klima bile sıcak üfürüyordu resmen 40 üzerini gördük hemen arkasından üşümek serinlik bizde ne oluyo ya dedirtirdi :confused:

öncelikle afiyet olsun :KK74:
Diyetisyen konusunda vücut analizi içinde olsa ayda bir git yağdan mı kastan dan verdiğini anlamak için yoksa listelerI hepimiz ezberledik
kendince versende vermesende analiz yaparsın bu ay bunu yedim yada yemedim dErsin:KK66:
evet canım o aklımda biraz kilo verip ondan sonra giderim ama en az 5 kg vermem lazım

Aynen öyle, arada dinlendirmek iyi olur. Belki bakarsın böyle daha iyi kilo verirsin. Hiç belli olmaz.
Sonbahardan Bu zamana kadar verdiğim kilo Esnek davrandım hep temkinli yaklaştım istesem bu zamanı daha da kısa yapabilirdim ama bu sefer yavaş olsun kalıcı olsun istiyorum hepimiz teçrübeleri nasıl bir süreç olmasını biliyoruz çok zorlayınca geri teptiğinin farkında olmalıyız :KK66:

X