🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Evdekilere kestane yaptım mis gibi kokusunu kokladım doydum bende bi kahve yapıp içeyim bu gün erken olsun, hepimizin ailesi çocukları var, mecburen yemek yapıyoruz tatlı yapıyoruz abur cubur illaki oluyor yapacağız ama yememeyi ya da kararında yemeyi öğreneceğiz, kilo verirken de kiloyu korurken de

Valla bize de kp kv geldi. Ben sadece cay ictim. Onlara cerez,gofret,misir,ekler koydum. Ama ekler ayirdim kendime yarin gunduz yerim. Misiri da yarin sabah kahvaltisi yerine yesem nasil olur acaba

Ben kendi adıma kahvaltıda yediklerimi gündüz yaktığım için pek sorun olmuyor, akşam dikkatli olmak kilo vermeyi hızlandırıyor.
Bu hafta salıdan beri, akşamlarımı cok hafif gecirdim. Hatta keske bu aksamda hafif olabilseydi ama bugun disarida çocuklar beni cok yipratti
Bu sabah 104.1idim. inşallah yarin 103.9 gelirimde doğum sonrasi kgma inmiş olurum :)

Ay inşallah hatta daha az bile gelebilirsin
Ayda 3-4 kilo versen çok güzel olur yaza incecik girersin

Valla bize de kp kv geldi. Ben sadece cay ictim. Onlara cerez,gofret,misir,ekler koydum. Ama ekler ayirdim kendime yarin gunduz yerim. Misiri da yarin sabah kahvaltisi yerine yesem nasil olur acaba
Ben ilk 3.5 ay bunları hic yemedim
Simdi ufak ufak yiyorum ama
İlk aylar cok kilo olunca kilo verebiliyosun
O hizi kesmek istemedim
Surec cok uzayinca bende bıkkınlık oluyordu çünkü
Yiyip yememe konusunda kendin karar vereceksin canım
Eger yiyeceksende bu tarz seyler
Porsiyon kontrollu sabah saatlerinde tercih et canım
Yarin cuma degilmo kafam karisti simdi
Yarın cuma iste
Tartıldıktam sonra oluyor ya kahvaltı o yuzden yiyebilirsin demis saraycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…