🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Pro nasıl yapıyorsunuz?
Onun uzmanı saraycam zaten cevap vermis canım
Ben karbonsuz pro+salata yapıyorum bazen
Tavuk salata misal
Saraycam
Anlatmis zaten

Benim ikindi saatleri zor geçmesi
Eki Görüntüle 2736836
kahve tek dostum
Afiyet olsun canîm
Bende islerimi bitirdim yeni aldîm kahvemi oturdum
Ben de filtre kahvemi yaptım bilgisayarın başına geçtim. Afiyet olsun.
Afiyetttt olsuuuuuun
Biz ne oluyoruz afiyet olsun
He he dimi

Ogleden sonra havayı guzel gordum. Hadi dedim ne zamandir cikmiyoruz. Aralik ayindayiz malum, bir daha cikamayiz. Neyse hazirlanmamiz zaten yarim saat. Bulasiklari bile biraktim. Ciktik gittik. Dönüşte markete girdik.daracik koridorlar bebek arabası takiliyo her yere. Buyuk olab hic dinlemiyor. Adamin teki de demesin mi bebek arabanizda buyuk, bende dedim buyuk diye markete gelmeyecekmiyiz, siz koridorlari daracik yapin sonrada arabaya laf edin. Cikcam cikamiyorum kasadan öyle dar. Neyse eve geldik saat 15.30a dogru. Hepimiz aciktik tabi. Cocuklara kavanoz mama almistim onlari yedirdim. İyice içim fenalasti. Hizlica sütlü kahve, kuru meyveler cikardim. Cok sukur sonra kan sekerim yerine geldi. Ardindan aksama yemek bamya koydum. Cokta guzel koktu ama akşamı beklicem artık. Karnabaharda vardi napsam bilemedim...
Şimdi cocuklari uyuttumda girdim valla buraya
Bu arada cok aç kalinca normalde olsa coktan abur cubur cekmecesine sarardım. Bu hafta kendimi tebrik ediyorum

Eklentiler

• IMG_20201210_154140.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20201210_154124.jpg
    94,3 KB · Görüntüleme: 10
Bende seni tebrik ediyorum, böyle zor zamanda eline gelen her şeyi yemediğin için,adama kızdım çocuklu anneleri anlayamıyorlar sinir oluyorum empati yapamayan insanlara.

Sabah 2 dilim ciyali ekmek,yumurta,aztel oeynir,domates
Ara 6 findik
Aksam 5 kasik yogurt,1 avuc uzum,1 avuc yulaf karistirip yedim
Birazda haslanmis et yedim 1 kasik kadar

Benim bir kahvem bile yok
Bitti mi
Onun uzmanı saraycam zaten cevap vermis canım
Ben karbonsuz pro+salata yapıyorum bazen
Tavuk salata misal
Saraycam
Anlatmis zaten

Afiyet olsun canîm
Bende islerimi bitirdim yeni aldîm kahvemi oturdum

Afiyetttt olsuuuuuun

He he dimi

Ellerine sağlık afiyet olsun
öteki dostlardan(çikolardan keklerden yani) ne hayır gördük canım.kahve candır!!!
afiyet olsun.
Aynen kuzum en iyisi kahve

Sabah 2 dilim ciyali ekmek,yumurta,aztel oeynir,domates
Ara 6 findik
Aksam 5 kasik yogurt,1 avuc uzum,1 avuc yulaf karistirip yedim
Birazda haslanmis et yedim 1 kasik kadar
bu yulaf ne diye satılıyor yulaf ezmesi mi.ben de birşey var ama çok tatsız .siz başka birşey mi yiyorsunuz ki?

Kızlar yarın tartı günümüz umarım herkes güzel kilolar verir ve musmutlu bir günümüz olur emeğimiz boşa gitmesin inşallah yeni yıla çok az kaldı, 2021 e daha hafif girelim hep beraber
İnsallah ya insallah. Yani bu evde karantina da geçen, geçecek zamanda bir değişim icinde olmak bana çok guc veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…