🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Valla benimkiler gec uyumasi disinda birde boyle gecenin bir vakti kalkip oturmak istiyolar. Az once buyuk uyandi geri uyuttum. Şimdi kucuk emdi, geri uyumuyor. Sinirden her yanım kasılıyo. Okula baslasinlar sabahci yapacAm sizi diyorum
İkisi de küçük senin, Allah yardımcın olsun, gündüz uyuyorlar mı peki, o zaman dinlen mutlaka, insan uykusuz kalınca sinirler yıpranıyor

Merak etme her şey doğal süreçyeni yürümeyi öğrenen çoçuklardan örnek alalım kaç kere düşüyorlar deyemliyerek öğreneceğiz

Merak etme her şey doğal süreçyeni yürümeyi öğrenen çoçuklardan örnek alalım kaç kere düşüyorlar deyemliyerek öğreneceğiz
Sorun ne biliyor musun kendi adıma tabii, ben kilo verince şöyle 1-2 hafta mola vereyim diyorum ve bir daha toparlanamıyorum, bu nedenle mola diye bir şey yok aslında hep dikkat pür dikkat

Bana da öyle geliyordu taaakiiii emxirmeyi bırakana kadar
Baktım aynı sekilde yemeye devam edince kilo almaay basladm
Seni tanisak olur mu? Kizlar taniyolar galiba ama
yasin kac
Kilo alıs hikayen nedir canim
Ben 33yasindayim. Yurtdışında yaşıyorum.

2 evladım var. Oğlum 6 yaşında kızım 19 aylık.

Hamile kalmadan önce 58 59 arası gidip geliyordum.
Hamilelikten sonra 69da takıldım.
E tabi yedim de.

günaydın :))
bugün ucundan biraz karataycıyım :)
21 zeytin (kendim yaptım çok küçükler)1 kk peynir 3 tk petek bal 1 tk süt kaymağı yeşillik çeri

Eki Görüntüle 2736678
kekik çayı bügünde böyle olsun
Günaydın
çok güzel görünüyor.afiyet olsun .
Ben 33yasindayim. Yurtdışında yaşıyorum.

2 evladım var. Oğlum 6 yaşında kızım 19 aylık.

Hamile kalmadan önce 58 59 arası gidip geliyordum.
Hamilelikten sonra 69da takıldım.
E tabi yedim de.
hoşgeldin canım.fün yazamadım.ben canan.güle güle büyüt bebeğini :) bende de var 2 canavar:)) hamdolsun.
sağol canım.

günaydın :))
bugün ucundan biraz karataycıyım :)
21 zeytin (kendim yaptım çok küçükler)1 kk peynir 3 tk petek bal 1 tk süt kaymağı yeşillik çeri Eki Görüntüle 2736695
Afiyet olsun canım cok Güzel, zeytinlerimi bende kendim yapıyorum, siyah zeytin brnimki seninkiler de çok güzel görünüyor ellerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…