🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Beni etkilemiyor sanki. Hani insanlar der ya emzirdikce kilo verdim diye ben de olmuyor öyle bişey
Bana da öyle geliyordu taaakiiii emxirmeyi bırakana kadar
Baktım aynı sekilde yemeye devam edince kilo almaay basladm😬
Seni tanisak olur mu? Kizlar taniyolar galiba ama☺️
yasin kac
Kilo alıs hikayen nedir canim🙃

Ben Almanya'da yaşıyorum .
Eh madem öyle yiyeyim bari 🍞🤭. Spor da yürüyüş yaparım arada trampolinde ziplarim.
Gider değil mi ya artık taşımak istemiyorum.
😞😢
Bisiklet deyince tahmin ettim farklı bir ülkede olduğunu😊 bizim ülkemizde pek yaygın değil, hele ki bayanlar pek kullanmıyor😀
Ye tabi ki kahvaltıda, akşam karbonhidrat almsma özen gösterirsen çok güzel kilo verirsin, ben 10 kiloyu 4 ayda verdim ama son iki ay çok kasmadığım için az gitti, 3 ayda 10 kilo çok rahat verirsin💪😀

Sorma gitsin nerden nereye, kendime inanamıyorum ve biliyor musun çok keyifle verdim kiloları, hiç bıkkınlık olmadı şükür😀 isteyen herkes verebilir, kilo hastalık değil elimizde sadece istikrarlı olmak gerekiyor 💪😊
Aslinda dogrusu bu biliyormusun. Diyet olarak değil sagliklk beslenme olarak sindirmek lazim. Yoksa koruyamiyorsun. Eger ben 2. Hamileligimde dikkat etseydim suan 20 kg daha az olabilirdim. 10 kg verdim ama hic bi değişiklik yok resmen. Bende birazda bilerek agirdan aliyorum, sindirmek icin. Birakirsam misliyle alirim çünkü

Bu arada evdekilere birseyler hazirladim.bende tarcinli sut ictim
Kendime de cok az cerez koydum sonra vazgectim yemedim :)))

Eklentiler

• IMG_20201209_225306_004.jpg
    IMG_20201209_225306_004.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20201209_225251_263.jpg
    IMG_20201209_225251_263.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 17
Bu hafta hic icimden gelmedi. Aslinda haftada 3 4 gun yapiyodum :'(
Sporu her gün yapacağım diye şartlandırma kendini, ama sınır koy örneğin haftada 1 ya da 2 gün ver kendine, spor yaptıkça yapası geliyor insanın 1 ay 2 gün yapsan diğer ay sen farkında olmadan 3 güne çıkarsın, zaten haftada 3 gün spor çok ideal bana göre, fazlası bıkkınlık yapıyor çünkü.

Aslinda dogrusu bu biliyormusun. Diyet olarak değil sagliklk beslenme olarak sindirmek lazim. Yoksa koruyamiyorsun. Eger ben 2. Hamileligimde dikkat etseydim suan 20 kg daha az olabilirdim. 10 kg verdim ama hic bi değişiklik yok resmen. Bende birazda bilerek agirdan aliyorum, sindirmek icin. Birakirsam misliyle alirim çünkü
Aynen öyle, ben prensip olarak diyetlerde yemeğimi nasıl biliyorsam öyle yaptım, yağı tuzu normal koydum, tadı damağımda uygun oldu yani, yemeklerde protein ve karbonhidrat aynı anda alınmamalı ama mesela balığın / etin/köftenin/tavuğun yanına ekmek olunca kilo aldırır sadece protein salata doyana kadar yenirse hem doyurur hem geç acıktırır hem de kilo verdirir, püf noktaları zaten zamanla kendin keşfedeceksin,

Canım az kaldı büyüyecekler ve sende rahat uyuyacaksın, hepimiz yaşadık bu uykusuz zamanları, zor ama geçiyor😊
Valla benimkiler gec uyumasi disinda birde boyle gecenin bir vakti kalkip oturmak istiyolar. Az once buyuk uyandi geri uyuttum. Şimdi kucuk emdi, geri uyumuyor. Sinirden her yanım kasılıyo. Okula baslasinlar sabahci yapacAm sizi diyorum

Valla benimkiler gec uyumasi disinda birde boyle gecenin bir vakti kalkip oturmak istiyolar. Az once buyuk uyandi geri uyuttum. Şimdi kucuk emdi, geri uyumuyor. Sinirden her yanım kasılıyo. Okula baslasinlar sabahci yapacAm sizi diyorum
Ay benim büyük de geç uyurdu
Ne zaman anaokuluna başladı uykusu düzene girdi.sabahçı yaptık. Amma bu sene 1 e gidecekti.koronodan göndermdik.şimdi her gece delirtiyor beni.bi de duygusalız.sonra oturup ağlıyor.babana git ben uyucam diyom o zaman daha çok ağlıyor.:kızgın:konuşma uyutamıyorum diyorum kızıyor küsüyor.:bicak:sonra ben de onunla uyıyakalıyorum gecenin bir vakti ayaktayım...

Ay benim büyük de geç uyurdu
Ne zaman anaokuluna başladı uykusu düzene girdi.sabahçı yaptık. Amma bu sene 1 e gidecekti.koronodan göndermdik.şimdi her gece delirtiyor beni.bi de duygusalız.sonra oturup ağlıyor.babana git ben uyucam diyom o zaman daha çok ağlıyor.:kızgın:konuşma uyutamıyorum diyorum kızıyor küsüyor.:bicak:sonra ben de onunla uyıyakalıyorum gecenin bir vakti ayaktayım...
Umudumu yerle bir etme 🤣😭

X