🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Çok kefim yok kızlar yeğenim adını bile söylemek istemediğim o malum hastalığa yakalanmış sabah ablamla telden konuştuk ağladı modum düştü ondan uğrayamadım
Cok gecmis olsun kuzum
Seni anlıyorum
Dua edelim
Zararsız atlasın ins
bak bende ne kadar endişe etmistim
Gayet iyi hepsi de elh

Çok geçmiş olsun canım, gençler çabuk atlatıyor, sen burayı görsen her gün bir arkadaşımız yakalanıyor, genelde çabuk atlatıyor kar, ablanlar kendilerini korusun, tekrardan geçmiş olsun
Ablam 2. Kez atlatıyorlar eniştem oldu o hastanede geçirdi bulaşmadan atlatılar yeğenim evde ablamın şekeri var endişeli kuzum ne kadar dikkat etsekte biliyorsun aile içinde çok zor bu koruma işi bu ikinci kez aynı endişeleri yaşamak ağır geliyor yoruldum artık dedi psikolojisi iyi değil
Çok gecmis olsun insallah belirtisiz atlatirlar
Çok sağolun duanıza talibim
Cok gecmis olsun kuzum
Seni anlıyorum
Dua edelim
Zararsız atlasın ins
bak bende ne kadar endişe etmistim
Gayet iyi hepsi de elh
Amin kuzum hastalığı tanıyoruz artık eskisi gibi korkmuyoruz işin psikolojik boyutu galiba ağır geliyor rabbim ailemizi milletimizi bu illerten bir an önce kurtarsın

Kaçak Göcek yok kızlar sanırım gelmeyen hala baskın çıktı artım var ama hafta başında olduğu kadar değil yavaş yavaş aşağı iniyor şimdilik bende havadis bukadar yarın toparlanıp burda olurum

İns kendimi tutar baska bisey yemem
Menumu yazayim
Sabah 2 dilim ciali ekmek
1.5 yumurta
Birwz tel
Peynir
2 zeytin
Aksam bi kase yesilmercimek
Bi kase yogurt

@efser Zor durum, inşallah bulaş olmaz canım, mecburen yeğenin kendini izole edecek bir süre,
Hepimiz çok yıprandık, Allah yardımcımız olsun

Sağlık olsun her şey hallolur
Benimde regl geç kaldı bu sefer sanki,

kızlar yaaa
ben akşam için ne güzel kendime diyet karnabahar yemeği yaptım. yeşillik domates kıymalı yumurta vardı.çocuklara da kemiksulu pilav yapmıştın.hatta katnabaharı sırf pilav yemiyim diye son anda yapmıştım.sonuç??? otırdum bi güzel kalan pilavı yedim.sevdiğim şeylerle savaşmaktan vazgeçtim...4 kaşık yeseydim ...dururdum belki...bilmiyorum belki de durmazdım.
siz çok güzel vermişsiniz kızlar.bu işin bir sırrı mırrı var mı? diyetisyen desteği aldınız mı.ben hep böyle güne heyecanla başlayıp akşama bozuyorum napabilirim.
..

Benim 4-5 ay önceki halimsin ben 4 ay önce kilo vermeye karar verdiğimde, ilk zamanlar akşam yemeğini erkene aldım (saat 15.00 gibi), eşim ve çocuklarla yemedim çünkü o dönem kendime hiç güvenmiyordum, aradan 1 ay geçince akşam ailemle yemeye başladım, zaten en çok kilomu ilk ay verdim.

badem000 1 ay düzenli beslensen ve biraz spor yapsan 5 kilo verirsin ve motivasyonun inanılmaz artar, öyle aman aman kilon yok zaten, kalan kilolarını zamana yayarak yavaş yavaş verirsin, kendine 1 ay süre tanı ama kaçamaksız

benim çocuklar küçük olunca bir yandan onlara yediriyoruz.ama aklımda bulunsun. sağol.

Efser geçmiş olsun canım.
Allah şifalar versin.

Ben çay faslına başladım, dün çaydanlığı değiştirdim, böyle güzel çay olamaz, içmeye doyamıyorum
güle güle kullan:)
ben de değiştirmeliyim çok eskidi yandı falan.yıkılmadı ayakta ama.eskidi .
şöyle renkli birşey istiyorum ya bakalım.kırmızı ya da mavi.

Renkli benim de hoşuma gidiyor ama aldığım klasik bir şey çayın tadı güzel ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…