🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Çok güzel afiyet olsun
Günaydin cok guzel bir eksikle gune basladim :)
Pazartesiye göre -500 gr ile 104.3 geldim. Hadi hayirlisiyla cuma günü 103.8 gelebilsem

Maşallah canım çok iyi gidiyorsun, sakın motivasyonunu düşürme 2 ay sonra bile bambaşka bir vücudun olacak unutma

Çok güzel afiyet olsun

Maşallah canım çok iyi gidiyorsun, sakın motivasyonunu düşürme 2 ay sonra bile bambaşka bir vücudun olacak unutma
İnşallah ya. Bazen kendimi cok iyi hissediyorum bazen berbat.. çünkü hâla vucudumda cok bir degisim olmadi. En az 20 kg atmis olmam lazım. İşte inşallah ramazan bayramina 20-25 kg arasi atmis olcam

Çok korktum bu gelmeyecek diye
Benimde gunum yaklasiyor. Vakti vaktine olurum inşallah. Hâla tam bir duzen yok dogumdan sonra. Bu sefer not etmistim kasimdakini. O hafta diyet yer bir olmustu. O yuzden bu sefer önlemlerimi saglam alcam.
Genc kizken regl olduğumda istahim sifirlanirdi. Agridan zaten kendimi ordan oraya atardim

İnşallah ya. Bazen kendimi cok iyi hissediyorum bazen berbat.. çünkü hâla vucudumda cok bir degisim olmadi. En az 20 kg atmis olmam lazım. İşte inşallah ramazan bayramina 20-25 kg arasi atmis olcam
Bende öyle bazen çok iyi bazen aşırı iştahlı 20 kilo çok uzak değil, bir bakmışsın gelivermiş

Calisiyorsun galiba ne guzel kap almissin :) bende çalışırken pastaneyi zengin etmistim
Evet çalışıyorum, bunlar çocukların beslenmesi, artık ben kullanıyorum iyi oluyor,

Bir ara bende hep simit poğaça alıyordum, bahanem de vakit yok evde hazırlamaya diyordum, şimdi akşamdan hazırlayıp dolaba koyuyorum bahanem de kalmadı , böylesi daha doyurucu ve sağlıklı oluyor.
Sen çocuktan dolayı mı çalışmıyorsun, çalışacak mısın peki

Bende 2 gün gecikse stres oluyorum, regl iken diyete dikkat edince çok güzel kilo veriyor insan

Benim calismam cok zor iki küçük cocukla malesef. Ara vereli de 4 sene oldu zaten iş bulamamda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…