🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Saçma sapan diyeyim vücut şaşırttım önemli olan ertesi gün telafi edeceğimiz bilinçte olalım, diyet sonrası benim en büyük hatam 2 hafta mola verip bir daha başlayamamak oluyor, bu nedenle en fazla 2 gün ara verilmeli, sonra toparlayamıyor insan

Afiyet olsun canım, ekmek yapmışsınız ellerinize sağlık ne tatlı olmuştur o yarın daha dikkatli oluruz olur biter

Ya iste en buyuk meselemizde o ya
Persembe aksami basladım
Bak pazar oldu devam
İp elden kaçınca yakalaması zor oluyo
Afiyet olsun canım, ekmek yapmışsınız ellerinize sağlık ne tatlı olmuştur o yarın daha dikkatli oluruz olur biter
Ya sorma
Dersteyken birden
Annee su getir un getir maya getir
Yapınca da yedik iste
Öyle cok degildi zaten ama
1/3 ben yiyince bana cok oldu

O zaman yarın birbirimizi kontrol ediyoruz eksi 1 kilo dedik sözümüz de duralım, olmadı Perşembe bi detoks patlatırız

bu ay çok önemli kimilerini sevindirecek kimilerini üzecek 2 tutulma var 1. atlatık 2. Ayın 14 güneş tutulması var yanı bir sıkışma söz konusu canın sıkma 2021 bomba gibi gireceğiz kaç tutulma kaç dolunay geçirttik bak kaç kilo verdik
Ne diyoruz nerde kalmıştık
O zaman yarın birbirimizi kontrol ediyoruz eksi 1 kilo dedik sözümüz de duralım, olmadı Perşembe bi detoks patlatırız
Buna benimde ihtiyacım var yeni reforumlar getirmem şart oldu şimarıklığın ucu kaçtı mı kaçyor kaç aydın 70 lerde debelenip duruyorum

Bu günden itibaren biraz daha sıkı tutalım, ben iki gün dikkat etmedim ama en azından aşırı bir artım yok cumaya kadar dikkat edersem güzel bir eksi gelecek bence
Günaydın canım
Eki Görüntüle 2734000
kahvaltıdan önce bir Kahve kendimle vakit geçirmece sonra maraton başlasın
Afiyet olsun
Çok mu çok güzel afiyet olsun

Bugün doğum günüm çoçuklar pasta sipariş etmiş
bende yasaktan yırtıK demiştim
pasatadan yedik artık
benim artım çoğaldı sanırım

bu alttaki kilo bildirimi nasıl yapılıyor. Birde hamuru anasınıfı ogretmenimi yaptırdı. Fikir edinmek için sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…