🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

İşte bu, açıklayamadım ben
Sende yazmışsın Kuzu ben kac kilo verebileceğini soylemek istedim sadece
Bu sene zeytin bu kadar yeter sanırım
Bencede off sifa olsun
Hurmayı kakao ile ezmişler Hindistan cevizi bulamışlar hurma yesem daha şekerliydi
Yaa Allah razı olsun
Merak ediyodum
Almama gerek kalmadı
2 tatlı kaşığı sütlaç (tadına baktım)
5 badem
Birazdan muzlu yulaf lapası canım çok fena sütlaç çekti bununla oyalayayım kendimi
Günlerdir aklimda sutlac var bana sutlac demeeee yap gap
Kızlar ilk ay kaç kilo vermiştiniz acaba birde vücut ölçümlerinizi not alıyomusunuz
Aliyorum canim ben
İlk baslarda daha duzenli aliyodum simdi arayi actim ayni kilolardayim diye
İlk ay 6.9 vermistim

Yerine muzlu yulaf lapası yedim çocuklara 7 kase var ben yemiyeceğim

Kızlar ilk ay kaç kilo vermiştiniz acaba birde vücut ölçümlerinizi not alıyomusunuz
Ben en çok kiloyu ilk ay verdim 5 kg acayip motive ediyor insanı, 2 ay önce spora başlarım diye ölçü almıştım ama hala spora başlamadım, hafta içi yürüyüş ve bisikleti saymazsam tabi

Sağol canım

Topğin ilk sayfasında sarayca tablo yapıp koymuş bir bak orda kaç kilo verdiğimiz ay ay kayıtlı
Bir yerlerde var ama çok ölçüp moralimi bozmak istemiyorum korumaya geçince tekrar bakacağım
Bak ben bu ayın başında bir ölçeyim 2 ay oldu illa ki 1-2 cm incelemiştir

oo 6.9 çok çok iyi tebrik ederim ne kadar sıklıklı ölçsem acaba ayda bir haftada birmi

oo 6.9 çok çok iyi tebrik ederim ne kadar sıklıklı ölçsem acaba ayda bir haftada birmi
İlk 3 ay herhafta ölctum galiba
Cm cm
İncelmeyi gormek acaib motive ediyordu beni
Birde günlük ne kadar verdiysem sabah kalktigimda hemen tartılıp not aldım
O da cok motive etti beni
Simdi 3-4 gune bir aklima geldikce yziyorum

İlk 3 ay herhafta ölctum galiba
Cm cm
İncelmeyi gormek acaib motive ediyordu beni
Birde günlük ne kadar verdiysem sabah kalktigimda hemen tartılıp not aldım
O da cok motive etti beni
Simdi 3-4 gune bir aklima geldikce yziyorum
bende bir haftanın sonunda ölçtüm ve gerçekten çok motive etti beni hırslandırdı az önce ofistekiler döner yaptırmışlar agzıma bile sürmedim

İnternet bizi bugün deli ettti yaaa bağlantı kesiliyor her kesindiğinde küçük kız sinir krızı geçirdi beni hiç yoktan yere gerdi yaaa.
Sabahta bizim b.sayar beni deli etti
Oglumun basinda sızlanması daha. Cok deli etti tabi
Bazi derslere telefondan girdik artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…