🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

kızlar bi şey sorucam tlf kalori sayma prog indirdimalmam gereken kalori 1641 çıktı günlük almam gerekn bu mu yoksa kalori açığı mı oluşturucam buna göre kafam karıştı :olamaz: :KK53:

kızlar bi şey sorucam tlf kalori sayma prog indirdimalmam gereken kalori 1641 çıktı günlük almam gerekn bu mu yoksa kalori açığı mı oluşturucam buna göre kafam karıştı :olamaz: :KK53:
2 kalori çıkıyor biri üst seviye diğeri haftalık kilo vermek için kalori, bence 1600 gayet güzel böyle devam et, zaten program kilona göre günlük kaloriyi indiriyor.
Şöyle düşün en ağır diyette bile 1200 kalori veriliyor, doğal olarak kilona göre 1600 ideal👍

2 kalori çıkıyor biri üst seviye diğeri haftalık kilo vermek için kalori, bence 1600 gayet güzel böyle devam et, zaten program kilona göre günlük kaloriyi indiriyor.
Şöyle düşün en ağır diyette bile 1200 kalori veriliyor, doğal olarak kilona göre 1600 ideal👍
G guziss35 canım 2000 kalori civari bizim günlük kalori ihtiyacimiz
Aşağı yukari gunde 400 kalori açık olusturms olacaksın
O da 15 gun civarında -1 kg yapar
Buda ulasmak istedigin sonuc icin gayet ideal🥰😘

sağol canım bakalım ekledim yazdım nasıl olacak

Diyetisyene gittiğin zaman kiloya göre kalori hesabı yapıyor ne kadar kiloluysan o kilo sınırından başlayarak veriş hızına göre aşağı çekiyor mesela 100 kiloyken 1900 ile başladım şu an verdiği kalori miktarı bu kiloda 1300 kalari.

X