🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bende öyle sıkmadan geçireceğim bu dönemi
Aynen canım, yaza çok var her ay 1 kilo versek bile hazirana 7 kilo gitmiş oluyor, hepimiz 7 kilo sonra ideal kilomuzu ulaşırız, hem sarkma da olmaz,
ben bu 10 kiloyu mecbur hızlı vermek zorundaydım, ama artık kendimi iyi hissediyorum, varsın az az gitsin

ben nisanda tekrar açılırım dediğin gibi bu ara ayda 1 kilo versem sevinirim 5 kilo eder 65 olmaya yakın olurum

Canım bizde eşimle tam ev kuşuyuz, ama gezip görmek lazım, Ayder yaylası maalesef her yer ev araba ve Araplarla dolmuş, 3 defa gittim annemi kv gezdirdim ama yayla havası kalmamış

Canım bizde eşimle tam ev kuşuyuz, ama gezip görmek lazım, Ayder yaylası maalesef her yer ev araba ve Araplarla dolmuş, 3 defa gittim annemi kv gezdirdim ama yayla havası kalmamış
Ben ilk uzun göle ve aydere gittiğimde aşık olmuştum ikinci gittiğimde uzun gölü tanıyamadım 3 gittiğimde ayderde o salıncakları görünce sinirlerime hakim olamadım güzelim yeşilliği mahvetmişiniz biz bulamıyoruz sizde kiymet biliyorsunuz dedim

İnan malatyanın ırmak kenarında köyleri daha güzel, şahsen ben kendi memleketimi daha çok beğeniyorum , bize her yer Malatya dermişim

ben nisanda tekrar açılırım dediğin gibi bu ara ayda 1 kilo versem sevinirim 5 kilo eder 65 olmaya yakın olurum
65 yeter zaten, hem koruma ve az az kilo verme ile biz bu işi bitiririz, yalnız günde 10 dk olsa 1 kiloluk dambıl ile spor yapsak çok iyi olur

İnan malatyanın ırmak kenarında köyleri daha güzel, şahsen ben kendi memleketimi daha çok beğeniyorum , bize her yer Malatya dermişim
çepe çevre dağlarımız var ama üzerin de bir tüy yok kabak gibi kalmışız şu dağlarda ne vardı biraz yeşil olaydı bazen diyorum memleket çölde olsa toprağım başkadır her yer cennet gelir nere gidersen git toprak çeker ilaki

65 yeter zaten, hem koruma ve az az kilo verme ile biz bu işi bitiririz, yalnız günde 10 dk olsa 1 kiloluk dambıl ile spor yapsak çok iyi olur
bunu bir rütin yapalım bir saat ayarlayalım sadece 10 dakikada olsa bir aktivite olsun hepimiz yapıp buraya bildirim yapalım ama aynı saatte buluşalım ki bir yaptırımı olsun
kk diyelim siteye zommm bağlasın

Ben bugun baya dikkat ettim
Aksam bir kucuk kase ezogelin ve cig lahana salatasinyedim
Bakalım yarin ne olacak

Ayda 1 kilo verme fikrinizi cok begendim
Zaten az kilonuz var vermenix gereken
Yerlestire yerlestire koruya koruya
Giderseniz
Benim icinde 20 kilo cok onemliydi o gitti şükür
Ayda iki kilo versem simdi yetecek

Merkez belki çöl ama kendi köyüm ve çevresi yemyeşil, sen Sivas konya Kırşehir i görmemişsin, görsem bizim memlekete ormanlık derdin

Ayda 1 kilo verme fikrinizi cok begendim
Zaten az kilonuz var vermenix gereken
Yerlestire yerlestire koruya koruya
Giderseniz
Benim icinde 20 kilo cok onemliydi o gitti şükür
Ayda iki kilo versem simdi yetecek
Seninde çok az kaldı canım, inan 64-63 de kendini çok zayıf hissedeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…