🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ayneeennnn bende oyle hissedeceğimi düşünüyor ve hayal
Ediyorum
Bugun serpme kahvaltıda bile yemedim yarini düşünüp
Ayni bahs ettigim gibi yaptim
Zayif arkadaşıma yedirdim
Helal olsun canım, nasıl güzel bir duygu değil mi, yeseydim bu kadar mutlu olamazsın emin ol ben bu gün istediğim gibi olmadı ama pes etmeden emin adımlarla yola devam

Merkez belki çöl ama kendi köyüm ve çevresi yemyeşil, sen Sivas konya Kırşehir i görmemişsin, görsem bizim memlekete ormanlık derdin
Ben hep merkezi görüyorum ya azıcık ağaç bile görsem orman mı diye bakıyorum oralarıda gördüm Sivas zaten bizim devamımız gibi
annem deden ev yapmak için dağdan ağaç kesmiş getirmiş diye zaman zaman anlatır küçükken yoksa bizim dağlarda ağaç vardırda kesmişler mi düşünmeden edemezdim ben yeşil ormanı çok seviyorum ufaklıktan beri bir Özlem insanın köyünde olmayınca bilinmiyor

Efser kuzum halan hosgelmis
Demek kilolar gidince duzen girdi
çok şükür kuzum belki size Sevinç’im tuhaf gelebilir ama cidden beni ilk doğumundan bu yana çok yordu eski kilo verişlerimde düzeliyordu ama bu kadar düzenli ilk defa oldu büyük kız 21 yaşında düşün inşallah böylede olur çünkü çok rahat bir şeymiş her ay olmasam bile belli sıkıntılar çekiyordum

Anlıyorum canım, benim köyüm çok yeşil ırmak var ondan tabi,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…