🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ayneeennnn bende oyle hissedeceğimi düşünüyor ve hayal
Ediyorum
Bugun serpme kahvaltıda bile yemedim yarini düşünüp
Ayni bahs ettigim gibi yaptim
Zayif arkadaşıma yedirdim🤪
Helal olsun canım, 👍👏 nasıl güzel bir duygu değil mi, yeseydim bu kadar mutlu olamazsın emin ol😔 ben bu gün istediğim gibi olmadı ama pes etmeden emin adımlarla yola devam😊

Merkez belki çöl ama kendi köyüm ve çevresi yemyeşil, sen Sivas konya Kırşehir i görmemişsin, görsem bizim memlekete ormanlık derdin😂😂😂
Ben hep merkezi görüyorum ya azıcık ağaç bile görsem orman mı diye bakıyorum :KK70: oralarıda gördüm Sivas zaten bizim devamımız gibi 😬
annem deden ev yapmak için dağdan ağaç kesmiş getirmiş diye zaman zaman anlatır 🙊küçükken yoksa bizim dağlarda ağaç vardırda kesmişler mi düşünmeden edemezdim 🤣 ben yeşil ormanı çok seviyorum ufaklıktan beri bir Özlem insanın köyünde olmayınca bilinmiyor 🥰

Efser Efser kuzum halan hosgelmis
Demek kilolar gidince duzen girdi🤩
çok şükür🙏 kuzum belki size Sevinç’im tuhaf gelebilir ama cidden beni ilk doğumundan bu yana çok yordu eski kilo verişlerimde düzeliyordu ama bu kadar düzenli ilk defa oldu🧿 büyük kız 21 yaşında düşün inşallah böylede olur çünkü çok rahat bir şeymiş her ay olmasam bile belli sıkıntılar çekiyordum 🙊

Ben hep merkezi görüyorum ya azıcık ağaç bile görsem orman mı diye bakıyorum :KK70: oralarıda gördüm Sivas zaten bizim devamımız gibi 😬
annem deden ev yapmak için dağdan ağaç kesmiş getirmiş diye zaman zaman anlatır 🙊küçükken yoksa bizim dağlarda ağaç vardırda kesmişler mi düşünmeden edemezdim 🤣 ben yeşil ormanı çok seviyorum ufaklıktan beri bir Özlem insanın köyünde olmayınca bilinmiyor 🥰
Anlıyorum canım, benim köyüm çok yeşil ırmak var ondan tabi, 😃

X