🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bizim bir arkadaş getirmişti bana oradan biliyorum, çok lezzetli hepsi.

Efser bu gün ne yaptım
Dün şu bizim meşhur pide ekmekten almıştım, biraz önce melemen yaptım ve yarım pideyle yedim cuma biraz kaçırıyorum ya, bu güne almış oldum,

sabah
4 çikolatalı lokum 1 badem şekeri 1 yer kirazı 1 Mardin’den gelen kahve

şimdi
Peynirli 2 yumurta
1 dilim peynir
10 zeytin çok küçüktü
2 dilim tam tahıllı ekmek
biraz simit çay

Kuzum biz bu kışı böyle geçireceğe benziyoruz sanırım genel olarak vücut kışın yemeye daha çok mu hitiyaç duyuyor genel gözlemimi söylüyorum tabisi kendi adıma söyleyeyim 69.9 görürsem amaç vermek değil korumaya yöneleceğim bahar ayında tekrar başlamak yoksa vücut olarakta kendimi iyi hissetmiyorum çok üşütüğüm için iyice oturup kalıyorum bence hepimiz mini bir hedef oluşturun sonra kışı koruyararak geçirip dinlenip asıl hedefe ilkbaharda tekrara başlamak bu benim fikrim

Offff bunlar nasl güzellikler
Mardine gitmek cok istiyorum
Dayan efser dayan

Olacak ins az sabır
Senle benim yagcklarımz gitmemek ocin direniyor

Tartını degistirme onemli olan eksildiğini gostermesi bizim için
Bimde dün altus gördüm
Yada al basit bisi
Fazla ozellikli olunca kafalari karışıyor

selam kızlar nasılsınız
Selam cinim
Heyecanla biz soylecegin sırrını bekliyoruz
İyi günler, bu gün yoğundum gelemedim, oğlumda okulda kusmuş babası eve getirmiş, şimdi eve geldim şükür iyi görünüyor.
Ayyy cok gecmis olsun kuzum

Canım biraz daha sabır, senin direnç kilo kesin , bir direnç kırıldımı şaşıracaksın giden kilolara, afiyet olsun
gören herkes ne kadar zayıflamışsın diyor
Gercekten uzun sürdü bir aybolacak
Yakında 100-200 gitse ok ama hep ayni hep ayni
Böhüüü

Kahvaltı
2 yumurta
2 wasa
Az beyaz peynir
Az kaşar peyniri
Biber salatalık maydanoz

Bu gün saf pro yapmadım, kilo giderse gider gitmezse canımız sağolsun, dünyanın sonu değil
Afiyet olsuuuun

İyilik sabah sabah evi şekerleme bastı göz dönmeleri yaşıyorum
sen nasılsın
Benim bile burdan gözüm döndü
Yaaaaa amaaaa bunu yrin yapaydık
Suan tam canımın cektigi seyi yemis olabilirsin
Afiyet olsun
Yag olmasn ins

sabah
4 çikolatalı lokum 1 badem şekeri 1 yer kirazı 1 Mardin’den gelen kahve

şimdi
Peynirli 2 yumurta
1 dilim peynir
10 zeytin çok küçüktü
2 dilim tam tahıllı ekmek
biraz simit çay
Afiyet olsuuuuun
kışın vücut yağlanma eğilimde oluyor onun içinde hep zararlı şeylere yöneliyor
Eveeeet yag tutmak istiyo
Ama aslında yaza nazaran daha fazla enerji harcıyormuş
Kendini istabilmek icin
Yani yemezsek kilo verimi daha kolay aslında
kutup ayısı olsaydıkk yağlanıp uyurduk kışın de miiii
İyi ki ayı degiliz Yinede
ben de sanki inceliyor gibiyim ama kilo aynı gramı bile
Kilonun gramını bilseydim
Buna yorum yapabilirdim

kahve 1 yer kirazı 2 badem şekeri
akşam
1 büyük kase yayla çorbası (karnım çok ağrıdığında için sıcak çorba iyi gelir hesabından )
1 lokma ekmekle gelen zeytin yağının tadına baktım

Son düzenleme:
ben de sanki inceliyor gibiyim ama kilo aynı gramı bile
o zaman çözülmeler başlar
Hiç sorma bende merak ediyorum bize 4 saat hiç gitmedim bundan bir kaç sene önce çok gitmek istedim eşim götürmedi bu sene eşim gidelim dedi ben sana demiştim götürmedim şimdi benim canım istemiyor dedim yalnız zeytine çok şaşırdım orda nasıl yetişir diye ben Ege’de Akdeniz’de olduğunu biliyorum Mardin biraz Güney Doğu nasıl orda zeytin olur bizim burda zeytin olmaz orda olmasına şaşırdım
tartıyı kafama takmıyorum önemli olan rakamlar değil eksi çıkmam sadece size kendimi sorumlu hissettiğim için paylaşmak istedim denk gelirsem basit bir şey alır bunu bir süreliğine rafa kaldırırım iyice dinlesin sonuçta o da benim inişli çıkışlı kilo serüvenine dayanamadı

Kızlarrrrrr halam geldi
cumadan önce olması biraz sıkıntı olsada yinede çok sevindim
2 aydık düzeli çok çok şükür yalnız şunu fark ettim ben olmaya yakın çok sinirli oluyordum gergindim bu iki aydır minoş minnoş dolanıyorum evdekilerde bir nefes aldı gariplerim ne oldu yine sana deyip kendilerini sorguluyorlardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…