🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlarrrrrr halam geldi :halay::halay::halay::halay::halay::halay:
cumadan önce olması biraz sıkıntı olsada yinede çok sevindim :KK73:
2 aydık düzeli çok çok şükür 🧿 yalnız şunu fark ettim ben olmaya yakın çok sinirli oluyordum gergindim bu iki aydır minoş minnoş dolanıyorum evdekilerde bir nefes aldı 😂😂😂😂gariplerim 🥰ne oldu yine sana deyip kendilerini sorguluyorlardı 😂😂😂😂🤣🤣🤣
Gözün aydın canım ❤️ kilo verince düzene girdi demek ki🤩

o zaman çözülmeler başlar 🥰

Hiç sorma 😱bende merak ediyorum bize 4 saat hiç gitmedim bundan bir kaç sene önce çok gitmek istedim eşim götürmedi 😏bu sene eşim gidelim dedi ben sana demiştim götürmedim şimdi benim canım istemiyor dedim 🤪😂😂😂😂yalnız zeytine çok şaşırdım orda nasıl yetişir diye ben Ege’de Akdeniz’de olduğunu biliyorum Mardin biraz Güney Doğu nasıl orda zeytin olur 🙃bizim burda zeytin olmaz orda olmasına şaşırdım 😬
tartıyı kafama takmıyorum önemli olan rakamlar değil eksi çıkmam 🙂sadece size kendimi sorumlu hissettiğim için paylaşmak istedim 🥰denk gelirsem basit bir şey alır bunu bir süreliğine rafa kaldırırım iyice dinlesin 🤩sonuçta o da benim inişli çıkışlı kilo serüvenine dayanamadı 🤣
Bende oraları görmek istiyorum,

Bu gün böyle oldu moral bozmayacağım kaldığım yerden devam, zoru başardık azı kaldı, onuda yavaş yavaş sindire sindire başaracağız 🤩

Kuzum biz bu kışı böyle geçireceğe benziyoruz sanırım genel olarak vücut kışın yemeye daha çok mu hitiyaç duyuyor genel gözlemimi söylüyorum tabisi 🙈🙊kendi adıma söyleyeyim 69.9 görürsem amaç vermek değil korumaya yöneleceğim bahar ayında tekrar başlamak yoksa vücut olarakta kendimi iyi hissetmiyorum çok üşütüğüm için iyice oturup kalıyorum 😔bence hepimiz mini bir hedef oluşturun sonra kışı koruyararak geçirip dinlenip asıl hedefe ilkbaharda tekrara başlamak bu benim fikrim
Ben ayda 1 en fazla 2 kilo hedef koyuyorum yavaş yavaş gitse yeter, yeterki almayalım🤩❤️

Offff 🥴 bunlar nasl güzellikler
Mardine gitmek cok istiyorum
Dayan efser dayan 💪🏻

Olacak ins az sabır
Senle benim yagcklarımz gitmemek ocin direniyor

Tartını degistirme onemli olan eksildiğini gostermesi bizim için 😘
Bimde dün altus gördüm
Yada al basit bisi
Fazla ozellikli olunca kafalari karışıyor

Selam cinim
Heyecanla biz soylecegin sırrını bekliyoruz🤪

Ayyy cok gecmis olsun kuzum

🥴 gören herkes ne kadar zayıflamışsın diyor
Gercekten uzun sürdü bir aybolacak
Yakında 100-200 gitse ok ama hep ayni hep ayni
Böhüüü
Sıkma canını az gitsin öz gitsin👍

Afiyet olsuuuun🤩

Benim bile burdan gözüm döndü🤪

Yaaaaa amaaaa bunu yrin yapaydık
Suan tam canımın cektigi seyi yemis olabilirsin
Afiyet olsun
Yag olmasn ins

Afiyet olsuuuuun❤️

Eveeeet yag tutmak istiyo
Ama aslında yaza nazaran daha fazla enerji harcıyormuş
Kendini istabilmek icin
Yani yemezsek kilo verimi daha kolay aslında

İyi ki ayı 🐻 degiliz Yinede🤣

Kilonun gramını bilseydim
Buna yorum yapabilirdim 😜
Canım bu gün böyle oldu artık yapacak bir şey yok 🙈 bu hafta daha dikkatli olucam👍

Öğleden sonra pestil ve çekirdek yedim akşam 1 bardak ayran içtim,
Bu gün böyle oldu.

Evet çok güzel memleketimizin her yeri, gezip görmek lazım
yaşlanınca şu turlarda gezen teyzeler gibi olurum 😂
benim eşim çok sevmiyor ona gidip gezelim desek otele giriyor daha çıkmıyor 🤪hadi şuraya gidek diyelim buranın aynısı işte der o dinlenmenin peşinde 😂
karadenize 3 kere gittik ayderin çevresini gördüm yaylalara gitmedik hadi kalK gidelim dedik bize ne gerek var buranın aynısı diyor 😂🤣🤣🤣
çoçuklar diline dolamış bir şey olsa baba ne gerek var her yer Ayder der 😂

X