🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Yarın cuma
Benim tartı aynı
2 gundurde guzel menum
Yuruyurum da
🤷‍♀️
20 gundur ayni yerde debelenmek
Yaaa sabır ya sabır
Resmen haykker hayatlar oldu
Dün 71.6 ydm 500 gitmisti
Umutlarmm yeşermişti
Simdi yine 72🤦‍♀️
Arkadasla dilekce vermeye gidicez birazdan
Ordan kahvaltı yapalım dedi
Tamam dedim ama🥴
İns sorunsuz atlatrım
O zayıf herseyi ona yedireyim😂

Sabah sabah Mardin’den güzel bir hediye geldi görmediğimiz lezzetler vardı bune o ne derken aç karnına bi şeylerin tadına baktım 🤪badem şekeri renkli yapmışlar bende farklı zannetim 1 tane yedim,domatesi şekerleme yapmışlar 1 tane ondan yedim. farklı bir çikolata çözemedim sanırım lokumu kakao ya bulamışlar gibi çok lezzetli geldi 3 minik kuş lokumları kadar ondan yedim,zeytinleri zeytin yağınızda allahtan kafaya çekmedim 😂değişik karışık birde kahve geldi otantik bir kesenin içinde 🤗

Yarın cuma
Benim tartı aynı
2 gundurde guzel menum
Yuruyurum da
🤷‍♀️
Yaaa sabır ya sabır
Umutlarmm yeşermişti
Simdi yine 72🤦‍♀️
Tamam dedim ama🥴
İns sorunsuz atlatrım
Bende dün eksiydi bugün artı ya bu ağrıdan anlayamadım dünkü menümde 1 çiğ köfte vardı onun dışında bir kaçamakta yok 😔benim hala kafa nasıl eserse olduğu için bu ay ne yapar bilemiyorum 😬
olacak olacakta bakalım az sabır 😘

Kızlar tartı sonuçları üç aşağı beş yukarı aynı aç karnına fark daha yüseldi onu niye yapıyor anlamadım
eltiminki 75.6
simbo 75.3
benim 71.8
bu farkta çok ben yarından sonra tartıyı kaldırıp pillerini çıkartıp dinlenmeye alayım belki kafa dinlenir 🤗

İyi günler, bu gün yoğundum gelemedim, oğlumda okulda kusmuş babası eve getirmiş, şimdi eve geldim şükür iyi görünüyor.

Yarın cuma
Benim tartı aynı
2 gundurde guzel menum
Yuruyurum da
🤷‍♀️
Yaaa sabır ya sabır
Umutlarmm yeşermişti
Simdi yine 72🤦‍♀️
Tamam dedim ama🥴
İns sorunsuz atlatrım
Canım biraz daha sabır, senin direnç kilo kesin , bir direnç kırıldımı şaşıracaksın giden kilolara, afiyet olsun ❤️

Sabah sabah Mardin’den güzel bir hediye geldi görmediğimiz lezzetler vardı bune o ne derken aç karnına bi şeylerin tadına baktım 🤪badem şekeri renkli yapmışlar bende farklı zannetim 1 tane yedim,domatesi şekerleme yapmışlar 1 tane ondan yedim. farklı bir çikolata çözemedim sanırım lokumu kakao ya bulamışlar gibi çok lezzetli geldi 3 minik kuş lokumları kadar ondan yedim,zeytinleri zeytin yağınızda allahtan kafaya çekmedim 😂değişik karışık birde kahve geldi otantik bir kesenin içinde 🤗
Afiyet olsun ❤️ Mardin'in badem şekerleri çok güzel oluyor, ne güzel bir hediye🥰 hem çok yememişsin😃👍

Bende dün eksiydi bugün artı ya bu ağrıdan anlayamadım dünkü menümde 1 çiğ köfte vardı onun dışında bir kaçamakta yok 😔benim hala kafa nasıl eserse olduğu için bu ay ne yapar bilemiyorum 😬
olacak olacakta bakalım az sabır 😘
Hala geliyor belki, Yavaş yavaş düzene giriyor bence👍

Kızlar tartı sonuçları üç aşağı beş yukarı aynı aç karnına fark daha yüseldi onu niye yapıyor anlamadım
eltiminki 75.6
simbo 75.3
benim 71.8
bu farkta çok ben yarından sonra tartıyı kaldırıp pillerini çıkartıp dinlenmeye alayım belki kafa dinlenir 🤗
Bencede bir süre kaldır, tartın bozuk değil bence,

Kahvaltı
2 yumurta
2 wasa
Az beyaz peynir
Az kaşar peyniri
Biber salatalık maydanoz

Bu gün saf pro yapmadım, kilo giderse gider gitmezse canımız sağolsun, dünyanın sonu değil😃

Hala geliyor belki, Yavaş yavaş düzene giriyor bence👍
galiba şimdi daha iyim 🤗
Afiyet olsun ❤️ Mardin'in badem şekerleri çok güzel oluyor, ne güzel bir hediye🥰 hem çok yememişsin😃👍
Ayy öyleymiş ben kafayı çikolatalı kahveli lokuma taktım 4 tane oldu😔 kaldırdım🙊
bu domatese benzeyen yer kirazıymış meğer kurutulmuş meyveymiş bende domatesden şeker yapmışlar zannettim 😂meyve yerine bunu yiyebilirim 🤪
Kahvaltı
2 yumurta
2 wasa
Az beyaz peynir
Az kaşar peyniri
Biber salatalık maydanoz

Bu gün saf pro yapmadım, kilo giderse gider gitmezse canımız sağolsun, dünyanın sonu değil😃
Afiyet olsun :KK36: ben daha kahvaltı yapmadım kahve içtim şimdi kahvaltı:KK55:

X