🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Sabah kahvaltı
2 yumurta ile peynirli yumurta
4 zeytin yeşillik
1 buçuk dilim tam tahıllı ekmek çay
2 dilim börek
3 tatlı kaşığı kadar mağnolya

Ara 1 hurma 1 Türk kahvesi
çay
bugün akşamdan nane, limon, zencefil,tarçın suyu yapmıştım onu içiyorum
M Minikkelebk bak bugün bende kaçamak yaptım ve hafta sonundan beri bir düzen kuramadım çünkü ev dışında geliştiği için bu sabahta hiç görmek istemediğim bir artı gördüm ve üstelik aman aman bir kaçamağım yok dünkü serpme kahvaltıda sadece peynir çeşiti mi vardı kızartama ve tatlı çeşitlide fazla idi ben sadece peynirlerden yedim.Demem o ki hayat tek düze değil psikolojin bile inişli çıkışlı kuzum sevinincede güven gelip yiyoruz üzülüncede unutmak için yiyoruz aslında bu şartlar hep vardı en basiti yemesekte çoçuklara ev halkına yemekte yapıyoruuz yesekte yapıyoruz
sorun ne biliyormusun hayatatımıza yeni bir düzen kurmaya çalışmak yeme düzenini yapılandırmakta olduğumuz düzene dünya şartlarına aykırı çünkü yemeğe ulaşmak eskiden daha kolay ve cazip.uzun lafın kısası (pek kısa olmadı )biz bu düzenin içinde 20 kilodan fazla vermişiz şimdi iki kıçı kırık kaçamak için mi moralimiz bozulsun hiçte bile
ne diyoruz nerde kalmıştık

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…