🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Malatya lahmacununu biliyorum ama pidesi nasîl bisi
Sarayca bisi olmaz kacirdigini düşünmüyorum zaten cok az yemistin

Malatya lahmacununu biliyorum ama pidesi nasîl bisi
Sarayca bisi olmaz kacirdigini düşünmüyorum zaten cok az yemistin
Aslında burda açık ekmek denir ben anlaşılması için pide dedim
Beyaz undan yapılan bir ekmek türü onu burda sıcak yaparlar gidersin çıkan varsa alırsın yoksa yapıp verirler onun özeliği üzerine sürdüğün şey hemen erisin diye bir başladın mı bir tane yemeden hatta daha fazla kalkmazsın

Ay tamam görünce bildim kendisini
Tereyağı ve çökelekle offff
Hafiften acikmaya da başlamıştım
Görmem pek iyi olmadı
Şuan kahve icerek bastırıyorum iştahımı
İşte bu vatandaş masanın üzerinde mazlum mazlum bakarkene olay oldu
Bende bir lokma alıp kaçtım
Her pazar işkence var bende çok yemedim

Yok canım sadece şalgam biraz ödem yapar onun dışında karbonhidrattı yarın dengelersin bol su içersin hiçbirşey kalmaz cuma ya

Bende turp çok seviyorum, bu hafta vakitsizlikten pazara gidemedik, evde domates salatalık biber ve havuç var sadece
Ben turpu çok severim bu hafta yedim kış sebzelerine başlanır artık
Mis gibi özlemişim
İyi mi ettim kötü mü ettim
2-3 kilo sonra bence pazar kahvaltısı ödülü ver kendine
Başladın mı duramıyorsun birde küçük küçük yapıyorlar sonra dönüp baktığında ben bukadar mı yedim deyip utanıyorsun

Evet artık domates salatalık biber e veda, bu saatten sonra pek tadı olmaz, bol yeşillikli salatalar gelsin artık, birde alışverişe çıkabilsek iyi olacak

Yok yok canım istemedi, cumaya odaklandım, haftaya da dikkat edip, sonraki haftalarda arada kaçamaklarım olacak bu pide benim iş yerine yakın bir yerde yapılıyor, önümüzdeki haftalarda iş yerinde bir kahvaltı organizasyonu yapayım gerçi oranın ki gibi lezzetli olmasa da idare eder

Bu öğlen siyah kotumu ütüledim giyindim baya bol oldu bi kötü durdu üzerimde, bu kadar zayıfladım mı diye aklımdan geçirdim bi sevindim ki, eşimin pantolonunu olduğunu fark ettim

Gel belki ben sana yediririm belli mi olur
Bu öğlen siyah kotumu ütüledim giyindim baya bol oldu bi kötü durdu üzerimde, bu kadar zayıfladım mı diye aklımdan geçirdim bi sevindim ki, eşimin pantolonunu olduğunu fark ettim
ayy yazının başında iyi motivasyon olmuştur dedim sen öyle farz et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…