🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Gel belki ben sana yediririm belli mi olur 😍

😂😂😂😂😂😂😂😂😂ayy yazının başında iyi motivasyon olmuştur dedim 😂sen öyle farz et 😂
İnşallah ya şu virüs bitse yazın bi memleketime gitmek istiyorum, cidden çok özledim hele köyüne 15 senedir gitmiyorum, en son merkeze 2-3 yıl önce yeğenimin düğününe gittim 2 gece kaldım döndüm, vakit hiç olmuyor ki hep bir vakitsizlik var 😔 gelirsem görüşürüz şöyle güzel bir yerde kahvaltı yaparız inşallah🥰 sen 65 ben 55 kilo ay düşüncesi bile güzel😃

pantolon geçen hafta giyindim, yıkamıştım askıdan alıp ütüledim bir haftada bu kadar zayıflamak şaşırttı zaten, bu arada eşim benden çok daha zayıf duruyor ama demek ki boyundan kaynaklanıyor, benim belim onunkine göre inceymiş, buna sevineyim bari😂😂😂

İnşallah ya şu virüs bitse yazın bi memleketime gitmek istiyorum, cidden çok özledim hele köyüne 15 senedir gitmiyorum, en son merkeze 2-3 yıl önce yeğenimin düğününe gittim 2 gece kaldım döndüm, vakit hiç olmuyor ki hep bir vakitsizlik var 😔 gelirsem görüşürüz şöyle güzel bir yerde kahvaltı yaparız inşallah🥰 sen 65 ben 55 kilo ay düşüncesi bile güzel😃

pantolon geçen hafta giyindim, yıkamıştım askıdan alıp ütüledim bir haftada bu kadar zayıflamak şaşırttı zaten, bu arada eşim benden çok daha zayıf duruyor ama demek ki boyundan kaynaklanıyor, benim belim onunkine göre inceymiş, buna sevineyim bari😂😂😂
İnşallah hemşom ❤️Köyün neresi belki geçerken uğrar selamını iletirim 🥰
Al sana mis gibi motivasyon kaynağı 🥰😁

Yarın iki çocuk hazırlanacak işe yetişilecek, yatsam iyi olur, çocuklara beslenme ne koysam deyip düşünüyordum, buzlukta poğaça varmış unutmuşum hemde 2 poşet, maden bulmuş gibi sevindim😂

İyi geceler hepinize ❤️ bol leptinler😃👍

Yarın iki çocuk hazırlanacak işe yetişilecek, yatsam iyi olur, çocuklara beslenme ne koysam deyip düşünüyordum, buzlukta poğaça varmış unutmuşum hemde 2 poşet, maden bulmuş gibi sevindim😂

İyi geceler hepinize ❤️ bol leptinler😃👍
Ben biraz halsızım hava aniden soğudu sanırım dengemiz şaştı
Erken kalkıp açma yapacaktım eşim pastaneden bir şey alırım dedi bende sevindim 🥰

Bugün menüm saçma sapan oldu
Menüm

Sabah
Yağda yumurta
Peynir
Zeytin
1 tatlı kaşığı bal
2 dilim tam buğday ekmeği
3 bardak cay

Ara
1 dilim kek

Öğlen-aksam
1 kase arpa şehriye çorbası
1 bardak salgam

Ara
Kahve
Yarım muz
Yarım nar
KEke ragmenn ben beğendim canım afiyet olsun❤️
Yok yok cumaya güzel bir eksi gelecek inşallah, yarın pro+salata menüm😂
Bir persembe klasiği😂❤️
Bu cuma 65 leri görsem, haftaya 64 leri görsem ne iyi olur😊
Tabiki görceksin😍
Bu öğlen siyah kotumu ütüledim giyindim baya bol oldu bi kötü durdu üzerimde, bu kadar zayıfladım mı diye aklımdan geçirdim bi sevindim ki, eşimin pantolonunu olduğunu fark ettim😂
Ay cok güldüm 🤣🤣🤣
Esinde zayıf demek baya
Artık baya inceldin çünkü
Kız 65 sin🤩
Gunaydin balım
Günaydın ❤️
Kahvaltım
3 yumurta
2 salatalık
3 wasa
Gunaydin canım
Afiyet sifa olsun

Bendeki ödemler bitti galiba🤩
100 yada 200 kaldı Su içtikten sonra tartılmak aklıma geldiği için tam bilemiyorum yarın o kalan da gider sanırım🤩

Hala kahvaltı yapmadm 2 si de okulda bugün
2 gibi kahvaltı yapmayı düşünüyorum 🤔
Neyse ne kaldı şurda 🤪

yemeyeyim kuzum :110:Eşim eve yine pastane getirmiş:KK70: başlarsam duramam yiyen olmazsa buzluya atayım hepsini kaldırayım:eek:

Öğreneceğiz nasıl veriyorsak öylede korumayı öğreneceğiz :KK19:
Ya iste zor oluyor getiriyolar
Coluk cocuk oluncada birsey diyemiyorsun🤭
Valla ben diyetteyken gonullerince yediler ictiler hic kısıtlanmadılar
Arkadasim 30 kilo vermis
Kocasina demis ben yemiyorsam sende yemiceksin yoksa ben dayanamam
Sadece karisinin yaninda yemeyerek adam 25 kilo vermis😀😀😀

X