🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar bu gün kendimi diyet açısından hiç iyi hissetmiyorum, bu akşam kendimi zor tuttum, hakikaten zor bir işi başarmaya çalışıyoruz, bende yemek yapmadım pide getirdi eşim nasıl güzel koktu 😔
Üzülme :KK19: kaç gündür yetiklerin azdı bugün çok artı yapmaz :KK19:
Afiyet olsun canım cuma güzel eksiler gelecek gibi🤩
sabah 100 gr eksiydim ne olursa bundan sonra olur 🙃
Yok ya biz aynen devam edeceğiz😔
sağlık olsun kuzum strese sokma kendini tabi ki zor azıcık ucundan da alıyoruz dayanamayıp yiyoruz az kaldı bunların hepsi geçecek.😉
Bu gün pide lahmacun günü olmuş😂
öyle olmuş 😌ben buranın açık ekmeği yok mu pide gibi 😏onun kulağını bükü verdim 😂
dediğin gibi birde sıcacıktı 😋

Üzülme :KK19: kaç gündür yetiklerin azdı bugün çok artı yapmaz :KK19:

sabah 100 gr eksiydim ne olursa bundan sonra olur 🙃

sağlık olsun kuzum strese sokma kendini tabi ki zor azıcık ucundan da alıyoruz dayanamayıp yiyoruz az kaldı bunların hepsi geçecek.😉

öyle olmuş 😌ben buranın açık ekmeği yok mu pide gibi 😏onun kulağını bükü verdim 😂
dediğin gibi birde sıcacıktı 😋
O pide enfes oluyor ve biliyor musun en güzeli orada yapılıyor 👍

Yok ben hep sağlıklı beslenmeliyim, yoksa ipin ucunu kaçırıyorum, az ile yetinemiyorum hala, yani anlayacağınız olmadım hamım 😂

Buraya her gelen öyle diyor :rolleyes:pide fırın benim karşım :rolleyes: Eşim eve gelirken oraya uğramış:KK70:
benim bir ablamda Ankara’da o hep diyor ben buraya gelince bu ekmek yağlı ekmek yüzünden kilo alıyorum 😂
Kilo alınmayacak gibi değil ki, mis gibi tereyağı ev yapımı çökelek ile bütün yemeklere tercihim o olur 😂

X