🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Gel belki ben sana yediririm belli mi olur

ayy yazının başında iyi motivasyon olmuştur dedim sen öyle farz et
İnşallah ya şu virüs bitse yazın bi memleketime gitmek istiyorum, cidden çok özledim hele köyüne 15 senedir gitmiyorum, en son merkeze 2-3 yıl önce yeğenimin düğününe gittim 2 gece kaldım döndüm, vakit hiç olmuyor ki hep bir vakitsizlik var gelirsem görüşürüz şöyle güzel bir yerde kahvaltı yaparız inşallah sen 65 ben 55 kilo ay düşüncesi bile güzel

pantolon geçen hafta giyindim, yıkamıştım askıdan alıp ütüledim bir haftada bu kadar zayıflamak şaşırttı zaten, bu arada eşim benden çok daha zayıf duruyor ama demek ki boyundan kaynaklanıyor, benim belim onunkine göre inceymiş, buna sevineyim bari

İnşallah hemşom Köyün neresi belki geçerken uğrar selamını iletirim
Al sana mis gibi motivasyon kaynağı

Yarın iki çocuk hazırlanacak işe yetişilecek, yatsam iyi olur, çocuklara beslenme ne koysam deyip düşünüyordum, buzlukta poğaça varmış unutmuşum hemde 2 poşet, maden bulmuş gibi sevindim

İyi geceler hepinize bol leptinler

Ben biraz halsızım hava aniden soğudu sanırım dengemiz şaştı
Erken kalkıp açma yapacaktım eşim pastaneden bir şey alırım dedi bende sevindim

KEke ragmenn ben beğendim canım afiyet olsun
Yok yok cumaya güzel bir eksi gelecek inşallah, yarın pro+salata menüm
Bir persembe klasiği
Bu cuma 65 leri görsem, haftaya 64 leri görsem ne iyi olur
Tabiki görceksin
Bu öğlen siyah kotumu ütüledim giyindim baya bol oldu bi kötü durdu üzerimde, bu kadar zayıfladım mı diye aklımdan geçirdim bi sevindim ki, eşimin pantolonunu olduğunu fark ettim
Ay cok güldüm
Esinde zayıf demek baya
Artık baya inceldin çünkü
Kız 65 sin
Gunaydin balım
Günaydın
Kahvaltım
3 yumurta
2 salatalık
3 wasa
Gunaydin canım
Afiyet sifa olsun

Bendeki ödemler bitti galiba
100 yada 200 kaldı Su içtikten sonra tartılmak aklıma geldiği için tam bilemiyorum yarın o kalan da gider sanırım

Hala kahvaltı yapmadm 2 si de okulda bugün
2 gibi kahvaltı yapmayı düşünüyorum
Neyse ne kaldı şurda

yemeyeyim kuzum Eşim eve yine pastane getirmiş başlarsam duramam yiyen olmazsa buzluya atayım hepsini kaldırayım

Öğreneceğiz nasıl veriyorsak öylede korumayı öğreneceğiz
Ya iste zor oluyor getiriyolar
Coluk cocuk oluncada birsey diyemiyorsun
Valla ben diyetteyken gonullerince yediler ictiler hic kısıtlanmadılar
Arkadasim 30 kilo vermis
Kocasina demis ben yemiyorsam sende yemiceksin yoksa ben dayanamam
Sadece karisinin yaninda yemeyerek adam 25 kilo vermis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…