🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Beni çorba karnabahar çok doyurdu sanki dünyayı yedim yarın kilom ne olacak merak ediyorum, eksi gelirsem bu kış hep çiğ karnabahar yetim, çok doyurucu
Ben karnı baharı lahanayı çiğ severim Bir şey değildir ya
Efser bende ceviz yedim cayla
Birde siyah kuru üzüm
Bu memlekete gitme isi bana hic yaramadı
durduramıyorum kendimi
Tovbe est icime canavar kaçmış
Panikleme Bunlar normal bir süreç .
vucüd eskiyi hatırlıyor öyle yemeni istiyor.
sen ona sağlıklı besinlerle burda oyna de çoçuk misalı unutunca yolla devam

Normalde yass tutmam lazIm
Ama durduramıyorm
Cevizdir hurmadir oyaliyorum

Lahanayı bende çiğ severim ama bu tarz sebzeler sanki beni şişiriyor gibi geliyor, belki bana öyle geliyordur, bir ara lahana alıp kabuska yapmak istiyorum özledim resmen

Efser M Minikkelebk sizler uzun zamandır diyettesiniz ve maşallah çok güzel kilo verdiniz, bence bundan sonrası bazı haftalar koruma, bazı haftalar kilo verme şeklinde devam ederseniz hem sarkma olmaz hem bıkkınlık olmaz, hem de moral bozukluğu olmaz, şahsen ben bu 3. Ayı bitirdikten sonra ayda en çok 2 kilo hedefi koymak istiyorum, yavaş yavaş gitsin kafi

Ayy bende snein kadar olsam su 6 kiloyu verebilsem bir
Ben 2 haftadîr koruma yapmism
Gôrunen o ki ayni yerlerde dônûp durmusum

Ayy bende snein kadar olsam su 6 kiloyu verebilsem bir
Ben 2 haftadîr koruma yapmism
Gôrunen o ki ayni yerlerde dônûp durmusum
Kilo almadın ya sen ona bak, diyete yeni başlasan evet üzülürdün, neden veremiyorum diye, ama 20 küsür kilo verdin e artık bazı haftalar korumak bile büyük başarı

Lahanayı bende çiğ severim ama bu tarz sebzeler sanki beni şişiriyor gibi geliyor, belki bana öyle geliyordur, bir ara lahana alıp kabuska yapmak istiyorum özledim resmen
evet haliyle şikinlik yapıyorBende özledim pırasayıda özledim
Dün bunu da düşündüm kuzum kışın size durumumu anlattım ve üstelik vucüt zaten yorgun kendimi vermedim diye sitrese sokmak doğru değil 70 den sonra koruma yapacağım eğer bir kıpırdanma görürsem ayda 1 kilo dahi olsa vermeyi düşünüyorum bu kış kalan 5 kiloyu veremesem dahi baharda kesin tekrar vermeye başlarım kendime güvenim var sanki veririm gibi tabi vücudum benle aynı kanıda mı bilmiyorum
69•9 olursam diyetisyene gideceğim hiç yapmadığım koruma listemi alayım bakalım o ne önerecek
Kesinlikle ne kadar doğru
Sağlıklı olan cabuk gidiyor
Digerleri zarar ziyan
Lömbür lömbür yag oluyor
aynen kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…