🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

BurAya alışan
Cok söylensede
Burası olmadan yapamıyor
Böyle illet bi şehir

olur mu hep takip etcez kaldırmak yok
Sabitlicez burda birlikte

Her sabah maske takmak bana da zor gelmeye başladı, bazen unutup yolda geri dönüp maske alıyorum, çantama stokladım her ihtimale karşı bitsin gitsin inşallah
Benim gözlüğümde var buhar oluyor
tekrar sağlıklı günlere erdirsin bizi Rabbim
6 adet mercimek köftesi yedim, uzun zamandır yapmamıştım
Bulgur sana bir şey yapmıyor öğünün için uygun bence

Kahve zamanı
kahveme az Hindistan cevizi yağı koydum bakalım göz dönmelerimin önüne geçecek mi ?
tam kahve zamanı hava yağmurlu mis gibi kokuyor kahvemde elimde Rabbim bizi ferah günlerde erdirsin

Kahve zamanı
kahveme az Hindistan cevizi yağı koydum bakalım göz dönmelerimin önüne geçecek mi ?
tam kahve zamanı hava yağmurlu mis gibi kokuyor kahvemde elimde Rabbim bizi ferah günlerde erdirsin
Afiyet olsun canım mis gibi koktu, bende içtim biraz önce, burada da 20 dk kadar yağdı şimdi açtı hava

Bir ben aramıyorum İstanbul'u öyle yormuş ki beni, belkide hep gidebilme imkanım olduğundan öyle düşünüyorum
Ya eşimde öyle hiç sevmiyor bir an önce buradan gitmek istiyor
Ben burda dogdum büyüdüm
O yuzden Bir tarafım gitmek istese de diger tarafm hep burada olmak istiyor
Her sabah maske takmak bana da zor gelmeye başladı, bazen unutup yolda geri dönüp maske alıyorum, çantama stokladım her ihtimale karşı bitsin gitsin inşallah
Gerçekten hep maske takmak zorunda olanların Allah yardımcısı olsun çok zor çok
6 adet mercimek köftesi yedim, uzun zamandır yapmamıştım
Bayılırım afiyet şifa olsun efserin dediği gibi bulgur sana bir şey yapmıyor nasıl olsa

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…