🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

O bulgurdan eser kalmadı şimdi
Anladm örtmenim bende de kalmayacak o zmaan aynen devam
Biran önce 69 gel bebegim gel
Oyy az olmamış sanki be ya
Afiyet sifa olsun

O zaman bu yeşil olacak, evet her gün suyunu değiştirmen lazım. Ben hep siyah yapıyorum

Zaten korumada böyle bir şey olacak, sevdiğimiz yiyeceklerden arada yemek, diğer türlü eski düzene geçersek hop alırız kiloyu

Bu gün menüm
Sabah
Süt ve Yulaf

Akşam
2 kase mercimek çorbası (sıcak sıcak iyi oldu)
Karnabahar (çiğ)
Salatalık
Havuç

Su 2 lt
Spor 60 dk bisiklet
Ay siz bugun pek az yemişsiniz afiyet olsun
Bol eksi getirsin ins
Bisikletin 15 dk si yürüyüşün 3 kati kalori yaktiriyor
Bu bisijler isini cok iyi yapmissin canim

Ay siz bugun pek az yemişsiniz afiyet olsun
Bol eksi getirsin ins
Bisikletin 15 dk si yürüyüşün 3 kati kalori yaktiriyor
Bu bisijler isini cok iyi yapmissin canim
Aslında çok yedim gibi hissediyorum, karnabahar doyurdu, çiğ de seviyorum, çocuklarda yedi

Bisiklet son zamanlarda bacaklarımı inceltti gibi hissediyorum , bende çok memnunum spor işi aradan çıkıyor,

Sabah bir dilim tam buğday uno ekmeği çeyrek simit ,beş zeytin,domates,salatalık iki parmak kadar beyaz peynir,1 yumurta
Ara bir avuç acılı leblebi
akşam bir kase yoğurt üç hurma on tane kaju
Karnım cok şiş

nohut,pilav yapmiştim canım istemedi
Bende yogurt yedim

Afiyet olsun gayet güzel

Bir ara gözüm döndü
benim ünsilin direncime baktırmam lazım vakti geldi.bugün aile hekimine sordum pandemiden dolayı tahlleri yapmıyoruz dedi. hastaneye gitmem lazım
Zaman zaman hepimizde oluyor göz dönmesi, kolay değil yılların alışkanlığını değiştirmek. Bu gün gayet iyi menün, cevize takma normal yemişsin, biraz daha tahlil için bekle bakalım neler olacak

Beni çorba karnabahar çok doyurdu sanki dünyayı yedim yarın kilom ne olacak merak ediyorum, eksi gelirsem bu kış hep çiğ karnabahar yetim, çok doyurucu

Efser bende ceviz yedim cayla
Birde siyah kuru üzüm
Bu memlekete gitme isi bana hic yaramadı
durduramıyorum kendimi
Tovbe est icime canavar kaçmış

Beni çorba karnabahar çok doyurdu sanki dünyayı yedim yarın kilom ne olacak merak ediyorum, eksi gelirsem bu kış hep çiğ karnabahar yetim, çok doyurucu
Bende cog karnbahar giyirum ve cok sisiriyo
Tok geziyosun benim oglumda pismisi yemez
Cig yer
Yarın guzel eksi cikicaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…