🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

O bulgurdan eser kalmadı şimdi :KK6:
Anladm örtmenim bende de kalmayacak o zmaan aynen devam
Biran önce 69 gel bebegim gel
Bugünün menüsü
sabah yeşil çay
muzlu sütlü karışım

ara kahve bitter çikolata
ara kefir

ikindi akşam arası
vicdan çorbası yağsız
salata 2 wassa

ara ceviz kırdım ondan 4 5 tane 🙈(buraya kadar iyiydi )
sanırm kahve ve yeşil çay
Oyy az olmamış sanki be ya
Afiyet sifa olsun

Oyy masallah 40 kilo🤩
Kız bize bi akraba evinin bahcesinden topladı 2 dk
Öyle cok degil 5 kiloluk siseye koydum iste
Keske siyah zeytin olsaydı
Siyh zeytin ama hepsi olmamis
Uoksa hem daha kolay basardm tuza
İlk defa yaptım bu arada ben🙈
O zaman bu 10 gune oluyirmus
Hergun suyunu degistircem
Daha sonra dolaba kaldırırım
zeytinin uzerinde cok efsane dönüyor
Guzel olursa esim diyor hep alip kendimiz yapalım
Bende gonul
Rahatligiyla yerim o zaman
O zaman bu yeşil olacak, evet her gün suyunu değiştirmen lazım. Ben hep siyah yapıyorum😃

Benim de ilK diyetlerimde deneyimlediğim şey bu psikoloji oldu 😏sıfır kaçamaksız diyet sonrasında durduramadığın iştahın oluyor 😏sakin korkma bize bunu anlatan olmadı ve teçrübemiz yoktu sakin sitres girme her zaman dediğim gibi farz etki korumadasın ve şuna önlem Alman gerekiyor 😌öncelikle sakin detoks gibi şeyler yapma sadece sağlıklı hissettiğin gibi ye. kendinmden örnek vereyim 1 hafta öncesi artıydım şimdi eksiyim çünkü iştahımı yeni kontörül altına aldım ve şimdi istediğim diyeti yapıyorum. eğer hemen detoks gibi beslenirsen kendini sitrese sokarsın ve mutsuz olursun sana sal gitsin demiyorum sadece sağlıklı beslen ne zaman hazırsan o zaman kısıtlama yap.
sakin umutsuzluğa kapılma bak burda ne güzel akılar veriyorum sırf teçrübe ettiğim için ama yeri geliyor bende kaçamak yapıp balıklarımı batırıyorum bu hepimizin içinde var ve hep olacak önemli olan önemli olan düşdüğün yerden ayağı kalkabilmek
👍

Takılmadan ziyade verdikten sonra yemeye başlayınca hemen reyakson gösterecek şişecek biz bunu yaşamadık mı¿ kendimize bu tatları unutulmamamız lazım metobolizmaya arada bunlarıda yak dememiz lazım 😔hayatımızdan çıkaracağımız lezzetler varsa çıkaralım bir daha asla yemeyelim🙈 ama yiyeceğimiz lezzetlerin vücudumuza yakmak için öğretmek lazım tarafındayım. 😔
Zaten korumada böyle bir şey olacak, sevdiğimiz yiyeceklerden arada yemek, diğer türlü eski düzene geçersek hop alırız kiloyu😔

Bu gün menüm
Sabah
Süt ve Yulaf

Akşam
2 kase mercimek çorbası (sıcak sıcak iyi oldu😃)
Karnabahar (çiğ)
Salatalık
Havuç

Su 2 lt
Spor 60 dk bisiklet 🚴
Ay siz bugun pek az yemişsiniz 😂 afiyet olsun
Bol eksi getirsin ins
Bisikletin 15 dk si yürüyüşün 3 kati kalori yaktiriyor
Bu bisijler isini cok iyi yapmissin canim❤️

Ay siz bugun pek az yemişsiniz 😂 afiyet olsun
Bol eksi getirsin ins
Bisikletin 15 dk si yürüyüşün 3 kati kalori yaktiriyor
Bu bisijler isini cok iyi yapmissin canim❤️
Aslında çok yedim gibi hissediyorum, karnabahar doyurdu, çiğ de seviyorum, çocuklarda yedi😂

Bisiklet son zamanlarda bacaklarımı inceltti gibi hissediyorum , bende çok memnunum spor işi aradan çıkıyor,

Sabah bir dilim tam buğday uno ekmeği çeyrek simit ,beş zeytin,domates,salatalık iki parmak kadar beyaz peynir,1 yumurta
Ara bir avuç acılı leblebi
akşam bir kase yoğurt üç hurma on tane kaju
Karnım cok şiş

nohut,pilav yapmiştim canım istemedi
Bende yogurt yedim

Sabah bir dilim tam buğday uno ekmeği çeyrek simit ,beş zeytin,domates,salatalık iki parmak kadar beyaz peynir
Ara bir avuç acılı leblebi
akşam bir kase yoğurt üç hurma on tane kaju
Karnım cok şiş

nohut,pilav yapmiştim canım istemedi
Bende yogurt yedim
Afiyet olsun gayet güzel 👍

Bir ara gözüm döndü
benim ünsilin direncime baktırmam lazım vakti geldi.bugün aile hekimine sordum pandemiden dolayı tahlleri yapmıyoruz dedi. hastaneye gitmem lazım :110:
Zaman zaman hepimizde oluyor göz dönmesi, kolay değil yılların alışkanlığını değiştirmek. Bu gün gayet iyi menün, cevize takma normal yemişsin, biraz daha tahlil için bekle bakalım neler olacak😊

Beni çorba karnabahar çok doyurdu sanki dünyayı yedim😃 yarın kilom ne olacak merak ediyorum, eksi gelirsem bu kış hep çiğ karnabahar yetim, çok doyurucu😃

Efser Efser bende ceviz yedim cayla
Birde siyah kuru üzüm 🥴
Bu memlekete gitme isi bana hic yaramadı
durduramıyorum kendimi
Tovbe est icime canavar kaçmış

Beni çorba karnabahar çok doyurdu sanki dünyayı yedim😃 yarın kilom ne olacak merak ediyorum, eksi gelirsem bu kış hep çiğ karnabahar yetim, çok doyurucu😃
Bende cog karnbahar giyirum ve cok sisiriyo
Tok geziyosun😂 benim oglumda pismisi yemez
Cig yer🤣
Yarın guzel eksi cikicaksin

X