🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar sizinle de
Paylasmak istedim gün gün tartılıp yazmışım
Gram gram
Nasıl gidiyor
Sonucu nasıl guzel oluyor ama
Böyle tartılar beni cok motive ediyordu
Umarım yeni baslayan birilerini
Motive eder

Son düzenleme:
Canım çok güzel ilk ay 6 ikinci ay 6.5 3. Ay 4 küsür maaşallah

Kızlar sizinle de
Paylasmak istedim gün gün tartılıp yazmışım
Gram gram
Nasıl gidiyor
Sonucu nasıl guzel oluyor ama
Böyle tartılar beni cok motive ediyordu
Umarım yeni baslayan birilerini
Motive eder
Ne iyi etmişsin canım kısa sürede güzel kilo vermişsin, şimdi nasıl rahatlamışsındır

Bende ay ay hesabı seviyorum
Herkesin sevmesine kimse karışamaz
Oyle de seviyorum
Beyle de
Ay hesabina bakinca 6 kilo da olsa az geliyor insana ama devamlılık ne kadar önemli görüyoruz tabloda
Hadi 2 gün sonra olsun
Ay ins ağzından bal damlıyor
Ne iyi etmişsin canım kısa sürede güzel kilo vermişsin, şimdi nasıl rahatlamışsındır
Off hemde nasil
Seke seke kus gibi gidiyorsun yürürken bile
En son ayak tırnaklarımı kesmeye zorlandığım gün iyice kafama dank etti
İyiki başlamışım
İyi ki iyi ki

bu günkü menüm
sabah
yeşil çay
muzlu,keten tohumlu,chia tohumlu karışım

ara 1 Türk kahvesi
ara 1sütlü ballı menengec kahvesi ,

akşam
1 tabak kabaklı alanazik
Turp rendesi salata
maden suyu

yatmadan yeşil çay

sağol kahvesizlik benide çarpıyor

Kolay gelsin, atacaklarını at gitsin bir daha gşymemek üzere
Öyle yapıyorum yemek arası mutfağı topladım şimdi gidip tekrar dalacağım atılacağı atayım verileceği vereyim
Ne güzel yapmışsın maşallah ben hiç akıl edemedim bugün diyetisyen dosyama baktım Ocak ayında 97 diymişim ondan öncesini bulamadım çekmeceleri temizlerken bakayım iyice
Bende bağçıklı ayakkabımı bağlayamamıştım topuklu andan bağlamalı ayakkabımı kızım bağladı kendimi çok yetersiz hissetmiştim .
bir şey daha var bazen hareket ederken bir an zorlanacağımı zannediyorum sanar çok çevik yapınca bir hoş oluyorum bir tuhaf oluyorum hoşuma gidiyor

İyi ki başlamışsın sen 6 kiloyu beğen miyormusun

Başladığın kiloyu biliyorsun nasılsa, 100.7 bende hatırlıyorum, nereden nereye maşallah canım, şimdi kalan fazlalık kıyafetleri atmada sıra, bir daha hiç giymek zorunda kalmayacaksın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…