🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

günaydın kızlar çok şükğr daha iyiyim kayınvalidemler geldi kaç senedir görüşmüyoduk bu vesileyle görüştük inşallah her şey daha iyi olacak diyet modundan çok uzaklaştım toparlanma vakti artık

Canım çok sevindim, her şey gönlünce olsun, can saglığı ve huzur olsunda diyet kolay başlarsın bi bakmışsın bitmiş

Canım çok sevindim, her şey gönlünce olsun, can saglığı ve huzur olsunda diyet kolay başlarsın bi bakmışsın bitmiş
aynen öyle canım Allah sağlık versin cuma günkü depremde annemler bornovada oturuyo çok şükür iyiler ama çok köorkmuşlar Allah kimseye yaşatmasın bua ra üzerimizde bi şeyler dönüyo Allah beterinden korusun

Ailen izmirdeydi değil mi, biz buradan korktuk onları düşünemiyorum bile, çok şükür birşeyleri yokmuş, Allah beterinden korusun

Çok geçmiş olsun güzişş bizde yakında yaşadığımız için çok zor bir psikoloji Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…