🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Benim menüm
Sabah
Sucuk
Domates
Salatalık
2 dilim tam buğday ek

Ara
Üzüm
Türk kahvesi

Akşam
1 kase kuru fasulye
3 kaşık bulgur pilavı
Turşu

Su az içtim bu saatten sonra sadece su icerim

Benim kilo alma nedenlerinden biride cocuklara yapiyorum kendim yiyorum
Son 1 senedir onlarıda sebzeye alıştırmaya çalışıyorum ama tabi ne mümkün böyle yemeklerinde kaçak Göcek bazen sadece tuzuna bakıyorum bazen hiç bakmıyorum o gün evde lahmacun vardı hiç bakmadım
diyet bana zor gelmiyor ama diyet aykırı yemek yapmak daha zor geliyor ilaki tadına tuzuna bakıyorsun her baktıktan sonra bir şey olmayacağını bilsem dahi bozdum psikolojisine giriyorsun o zor şeflerin diyet yapması çok zor olmalı

Aynen doğru söylüyorsun. Ben tek yaşasam mesela çok güzel zayıflarım. Ama eşim abur cubura bayılıyor. Evde cips çikolata kek kola mutlaka oluyor. Birinde yemesem birinde yiyorum. Ama tek başıma olsam yada evde bunlar olmasa aramam bile.

tadına bak kaç taktiğini yapıyorum başka çare yok sağlık olsun böyle tadına tuzuna bakıp ordan uzaklaşırsak inşallah bişeycik olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…