🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bulaşık makinasına tuz koyup boş çalıştırdım baya bi çalıştı, bende diyorum neden bitmedi diye, kapattım hala ses çıkartıyor, şarteli kapattım ve şimdi yeniden açmaya korkuyorum.

Bende severim, biz genelde kuruyoruz, bu sene 20 kilo aldım, kılın pratik oluyor😃
Ben konserve yapıyorum ama bu sene güzel bir fasülye bulamadım 😏kaldı yapamadım🧐bizim burda turşuluk sezonu halen var bitmeden bir kere daha yapsam iyi 🤗onu kurutup patlıcanlı sulu köfte Gibi yaparlar annem de kavurdu yumurta. Kırardı güzel olur 😋

Ben konserve yapıyorum ama bu sene güzel bir fasülye bulamadım 😏kaldı yapamadım🧐bizim burda turşuluk sezonu halen var bitmeden bir kere daha yapsam iyi 🤗onu kurutup patlıcanlı sulu köfte Gibi yaparlar annem de kavurdu yumurta. Kırardı güzel olur 😋
Ben genelde taze fasülye gibi pişiriyorum, önce biraz haşlıyorum sonra içini hazırlayıp suyunu koyup pişiriyorum, konserveden daha güzel oluyor bence, sizin orada da güzel kurur.

bir şeyi yoktur inşallah bir dene bakalım 😬
Efser ben anamdan erkek doğmalıymışım😃 öyle bir video izledim, talimatlara uyup makinanın hortumlarını söküp yatırdım altı su almış çıkartıp kuruladım ve çalışıyor, Allah'tan yanmamış ona sevindim, kendimlen gurur duydum🤩😃🙈

1 sene oldu alışkanlıkta var tuzuna bakacağım yemeğim🙈
annemden alışkanlık yemeğin tuzuna bakmadan ortaya getirilmez derdi 😂 Mehmet bilseydi şef anamla gurur duyardı 🤗🥰😂
Bizimkiler şikayetçi değil şimdilik😬 pek tuz alışkanlığımız yok ailecek az tuzlu seviyoruz, bazen diyorum tuzu az ise dökün diye, kimseden ses çıkmıyor😃

X